Červenec 2010

Reportáž z natáčení nového videoklipu

19. července 2010 v 12:49 | Kristýna |  v... Reportáže
Ve VIP Zprávách z 16.7.2010 na TV Prima jste mohli vidět reportáž o Tereze a natáčení videoklipu k singlu "Schody z nebe" a teď se můžete podívat i zde, přičemž reportáž najdete v časovém rozmezí od 02:32 do 04:30. Tak se podívejte! :)


Tereza získala exkluzivní smlouvu

19. července 2010 v 12:41 | Kristýna |  Novinky
Na iHOT.cz máte možnost podívat se na článek o Terezce s názvem "Tereza Kerndlová: Získala exkluzivní smlouvu". :)

Tereza Kerndlová změnila image: Bože, co se to stalo s jejím obočím?!

19. července 2010 v 12:39 | Kristýna |  Novinky
Na Odhaleno.cz se můžete podívat na další nový článek, který nese název "Tereza Kerndlová změnila image: Bože, co se to stalo s jejím obočím?!" a píše o Tereze, její nové image, singlu a videoklipu. :)

Ohodnocení naší stránky od tvd-fansite.blog.cz

16. července 2010 v 11:33 | Kristýna |  Awards
První dojem >> 9/10
Zaujal mne hlavne tím že je o Terez:)O ní jsem ješte blog nevidela:)
Menu >> 8/10
Popisky mne nejak nezaujali ale jinak fajn..
Články >> 10/10
Pro fandu Terezy doporučuji=)
Komentáře >> 10/10
Komentare ti nechybí.
Návštevnost >> 2/10
Trošku popracovat
Design >> 7/10
Je hezkej ale zdá se mi takovej nezajímavej

Spolu >> 46/60
Známka >>2

Děkujeme:)

#2. Messages (Facebook)

16. července 2010 v 10:49 | Kristýna |  Messages
KT
Tereza nechala na svém facebooku vzkaz pro nás fanoušky:

Ahoj, všechny vás moc zdravím. Doufám, že se vám můj novej singl Schody z nebe líbí...Mám pro vás další video, tentokrát s textem písně. Díky moc a těším se na vaše další reakce. Tereza


"Princezna Kerndlová mění vzhled - Je punková nevěsta!"

16. července 2010 v 10:09 | Kristýna |  Novinky
KT
Na Aha.cz najdete další článek o nově natočeném videoklipu k singlu "Schody z nebe". Článek s názvem "Princezna Kerndlová mění vzhled - Je punková nevěsta!" si můžete přečíst zde! :)

Video: Schody z nebe - text

16. července 2010 v 10:04 | Kristýna

"Schody z nebe" - text

15. července 2010 v 16:59 | Kristýna
> Přinášíme Vám, text k nové písničce Terezy Kerndlové - "Schody z nebe". PROSÍME KOPÍRUJTE S NAŠÍM ZDROJEM. DĚKUJEME!

Jak kámen tíží andělský střílny
a na nás dva ted' čekají, hledají cíl.
Hned na první moment zaměří střílí,
hroty svý střílí.

A bůh už ví, že jdou šílení blázni,
co na cestu svý prsten si daj.
Neváží nesčítaj chtěj se jen sblížit,
a on je vyslyší.

Refrén:
Bůh ví, že chci umřít vedle tebe,
stráží jsme odhaleni.
Bůh ví, že ty schody co jdou z nebe,
scházím v tvým opojení.

Kdo neletí nepadá z vysoký výšky,
a andělé ted' rozstřílí omšelý svět.
Nás dva ve tmě rozkmitaj jak plamen svíčky,
plameny svíčky.

A z očí co čtou nevyčtou z knížky,
a v dlouhý frontě museli stát.
Řada vyšla na ně dva zůstanou svými,
a on je vyslyší.

Refrén (2×):
Bůh ví, že chci umřít vedle tebe,
stráží jsme odhaleni.
Bůh ví, že ty schody co jdou z nebe,
scházím v tvým opojení.

Hůůůůůůůůůů
Já vím, že ted' už nás hlídá

Refrén (2×):
Bůh ví, že chci umřít vedle tebe,
stráží jsme odhaleni.
Bůh ví, že ty schody co jdou z nebe,
scházím v tvým opojení.

Celá verze songu "Schody z nebe"

14. července 2010 v 20:04 | Kristýna |  Novinky
Na oficiálním fanclubu Terezky Kerndlové se konečně objevila celá verze nového singlu "Schody z nebe" z připravovaného alba. Song je to opravdu moc pěkný. Doporučuji si ho poslechnout :)


Hlasování na Ujdeto.cz

12. července 2010 v 14:09 | Kristýna |  Hitparády
KT
V hitparádě Ujdeto Charts můžete hlasovat pro Terezky nový singl "Schody z nebe", a to dokonce každé dvě hodiny. Tak ji podpořte a hlasujte zde! :)

11.6.2010 - Ďádelská huť

12. července 2010 v 14:04 | Kristýna
V pátek 11.6.2010 vystouila Tereza v Dábělské huti v Liberci a fotografie si můžete prohlédnout níže :)
imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com
imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com
imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com

(zbytek fotek najdete v celém článku)

Články o novém klipu

9. července 2010 v 14:42 | Kristýna |  Novinky
K dispozici máme články ze Super.cz a Decinsky.denik.cz

KT


KT

Natáčení videoklipu "Schody z nebe"

9. července 2010 v 14:39 | Kristýna |  ║Zákulisí videoklipů║
Zde máte nějaké fotografie z natáčení Terezčina nového videoklipu "Schody z nebe".

imagebam.com×imagebam.com×imagebam.com


Terezka změnila image a natáčí videoklip!

7. července 2010 v 13:32 | Kristýna |  v... Reportáže
KT
Terezka natáčí klip ke svému novému singlu "Schody z nebe" z připravovaného alba, který by měl vyjít na konci tohoto měsíce (album pak na konci tohoto roku). Terezka také změnila svou image, obarvila si vlasy na tmavší barvu. Podívejte se sami jak jí to sluší :)[Top Star Magazín]: Křtění nového parfému od Beyoncé - Heat

2. července 2010 v 20:06 | Kristýna |  v... Reportáže
Dne 11.6.2010 proběhla v Praze v OC Chodov před Douglas parfumerií akce "launch nového parfému Beyoncé - Heat", kde vystoupila také Terezka a Vy se nyní můžete podívat na reportáž v Top Star Magazínu! Časově se reportáž nachází v minutách od 11:05 do 14:12.Nový rozhovor s Kámoška.cz

2. července 2010 v 20:02 | Kristýna |  Články
Webový portál Kámoška.cz udělal rozhovor s Terezkou :)  Přečíst si ho můžete tady na naší stránce :)

Sexy zpěvačka Tereza Kerndlová pokecala s Kámoškou o novém albu, bulváru, módě a celkově o všem, co se kolem ní teď i v průběhu léta bude točit. Terku si můžeš pamatovat z dívčího tria Black Milk, po jehož rozpadu se vydala na úspěšnou sólovou dráhu. Co mohou fanoušci očekávat od jejího nového alba? Vrhni se na rozhovor a dočti se víc!

Všechno má svůj vývoj a člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně.

Člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně.

1) Ahoj Terko, začnu hned aktuálním dotazem na připravované album. Na co se můžeme těšit, jaký koncept si tentokrát zvolila, jak probíhalo natáčení a pozvala si nějaké zajímavé hosty? Bude to zase trošku retro připomínající styl Amy Winehouse či Duffy?

Na svém čtvrtém sólovém albu pracuju už několik měsíců. Postupně sbírám nejlepší písničky, o kterých jsem naprosto přesvědčená, že jsou ty pravé.  Chci, aby na albu byly jen skladby, které mají duši a dokážou zaujmout posluchače svojí melodií a textem. Ty, které jim zkrátka něco vnesou do života. V současné době mám více jak polovinu písní hotovou a ty se nyní dostávají do dalších fází. Musím říct, že mám velikou radost z toho, jak se vše vyvíjí. Nebudu ještě přímo prozrazovat, v jakém duchu bude celé album, ale myslím, že hodně napoví první singl z tohoto připravovaného CD, který budete moci během pár týdnů slyšet z našich rádií. Jmenuje se Schody z nebe a momentálně se na něj připravuje videoklip.

2) Po rozpadu Black Milk si se vydala na sólovou dráhu. Jak by si shrnula vývoj, kterým si za těch 5 let jako zpěvačka i jako člověk prošla? Pozoruješ na sobě nějakou zásadní změnu? Ať jde o popularitu nebo zkušenosti ze světa českého šoubyznysu?

Plno věcí se od té doby změnilo, všechno má svůj vývoj a člověk se neustále někam posouvá. Kdyby se nehnul z místa, bylo by něco špatně. Začátky byly nejtěžší, odešla jsem ze skupiny a to pro mě znamenalo i odchod od všeho, co zpěvačka potřebuje ke své kariéře. Naštěstí jsem se velice brzy postavila na vlastní nohy a měla jsem velké štěstí, že jsem potkala skvělé lidi, kteří mi velice pomohli a začali se mnou od začátku. Naše spolupráce trvá dodnes a všechno klape, jak má. Jsem velice "věrná" týmu kolem sebe, "nestřídám" je jako jiní. Jsou pro mě moc důležití. Když s někým pracuji, musíme být i přáteli, jinak to u mě nefunguje. Za těch pět let jsem se spoustu věcí naučila, v něčem jsem si vytvořila jasnější pohled a především jsem udělala hodně práce a ušla velký kus cesty. V tom chci samozřejmě pokračovat :-) .
3) Jak vzpomínáš na dobu, kdy si dabovala filmy a seriály? Neláká tě se k této profesi nějakým způsobem v budoucnu vrátit? Co vlastně ty a filmová tvorba, máš třeba čas zajít si do kina?

Ta doba byla moc fajn, hrozně mě to bavilo. Tenkrát jsem měla ještě spoustu jiných aktivit, jako byl step, hra na klavír, zpěv ve sboru a další věci. Byla jsem hodně zaneprázdněné dítě, protože mě naši vedli ke spoustě koníčků. Postupem času jsem přestávala všechno stíhat a i dabing šel z kola ven. Dnes bych už na dabování neměla čas. Ale zato si čas vždycky najdu na novinky ze světa filmu. Ráda chodím do kina a snad ještě raději koukám na filmy doma. Hrozně si u nich odpočinu, mám ráda thrillery, horory, romantický komedie i animovaný filmy. Nepohrdnu snad ničím kromě scifi.

4) Když zhodnotím tvou image, tak mi nezbývá než závidět. Vždycky zazáříš snad v každé módní policii. Kdo se ti stará o šatník a líčení? A v čem se vlastně cítíš nejlépe?

Děkuju. Móda je pro mě velikou zábavou, hrou a součástí mě samotné. Myslím, že neodmyslitelně patří k tomu, co dělám. V civilu a na vystoupení se v tomto směru starám jen já. Jak o sebe, tak i o své tanečnice. Když využiju šikovnou ruku stylisty, nebo návrhářky, je to na natáčení videoklipů, focení na album nebo focení do časopisů. V jiných případech si velice ráda poradím sama, protože mě to baví. Co se týká líčení, je to podobné, moje vizážistka se o mě stará při focení, nebo natáčení. Jinak se líčím sama. A nejlépe se cítím v letních šatech a páskových botkách na vysokém podpatku. Kéž by bylo celý rok teplo :-) .

(celý rozhovor najdete v celém článku)

Nový singl Schody z nebe

2. července 2010 v 19:55 | Kristýna |  Novinky
Na oficiálním fanclubu se konečně objevil nový singl Terezky, který nese název Schody z nebe. Opravdu doporučuji si úryvek poslechnout :).

POSLECHNOUT