Leden 2011

10.11.10 - Křest kalendáře

31. ledna 2011 v 19:58 | Kristýna
Slavnostní křest limitované edice prvního kalendáře Terezky Kerndlové na rok 2011 spojený s dražbou 12-ti unikátních obrazů proběhl ve středu 10. listopadu 2010 od 18.00 hod v pražském klubu INFINITY.
Tyto fotky tu ještě nemám tak proto je sem dávám :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Aha: Premiéra >>disneyovky >>Na vlásku

31. ledna 2011 v 19:39 | Kristýna
Aha!: Premiéra >>disneyovky

Sobotní Aha! ze dne 29.1.2011 přináší zprávy o premiéře pohádky Na vlásku, k níž Tereza nazpívala úvodní píseň. 

imagebam.com

[Vystoupení]: Schody z Nebe (Tříkrálový koncert 02.01.2011)

30. ledna 2011 v 12:19 | Kristýna |  v... Vystoupení Live
Tereza vystoupila se svým nejnovějším singlem Schody z nebe na Tříkrálovém koncertě, který běžel v přímém přenosu na ČT1 a to 2.ledna 2011 od 17:30.
Brouzdala jsem po YouTube, abych tohle vystoupení našla a podařilo se mi to. Tak tady ho máte. Nice! :)


Jaká byla premiéra pohádky "Na vlásku"?

28. ledna 2011 v 16:29 | Kristýna |  Novinky o stránce
KerndlovaTereza.blog.cz
No tak začnu tímhle... BYLA NAPROSTO SKVĚLÁ! Premiéra byla opravdu krásná. Po příchodu do kina se na mě začalo valit spoustu emocí. A to tolik, že jsem si ani nevšimla, že koukám na Helenu Vondráčkovou xD Kdyby mi to táta neřekl, tak bych ji nejspíš ani napostřehla:) Jelikož jsem lístky vyhrála a měli jsme je obdržet na místě docela mě zajímalo, kde je tedy vezmu. No a koho jsem se nezeptala... tušíte? No jasně, že Terezky Kerndlové. Procházela zrovna kolem mě se svým přítelem. Byla opravdu moc milá a ochotná :).. takže na svou otázku jsem samozřejmě dostala i odpověd' :) Po obdržení lísků jsme se přesunuli čekat před sál č.11, který byl až ve druhém patře. Tam ještě Terezku fotili a dávala rozhovory (např. VIP zprávy). Potom jsem uviděla na schodech Vojtu Kotka xD Kolem 17:30 nás pustili do sálu, kde jsme si mohli vybrat místo, kde chceme sedět. Uprostřed... skvělý výhled xD Hvězdy seděli pár metrů před námi :) Než premiéra oficiálně začala nastoupili před plátno Ivana Korolová (nadapovala hlavní hrdinku Lociku), Vojta Kotek (režizér a dablér), Helena Vondráčková (nadabovala zlou čarodějnici Gothel) a Tereza Kerndlová, která nazpívala uvodní píseň k pohádce :) Než se dostali ke slovu byli v obležení fotografů :) Potom řekli pár slov o filmu, jaká byla spolupráce atd. Před filmem ještě následovalo shlédnutí videoklipu "Ja chci jen to, co chci" a poté se pohádka začala promítat :)

Co víc k tomu dodat.. opravdu to bylo skvělé, byl to krásný zážitek, na který určitě nezapomenu. Tímto bych chtěla fanclubu Terezky a, i Terezce samotné, moc poděkovat za lístky :) Díky moc :)

TV show Poker Star odstartuje na Nově už v pondělí

28. ledna 2011 v 15:40 | Kristýna |  Novinky
poker.nova.cz: TRAILER: TV show Poker Star odstartuje na Nově už v pondělí

Od pondělí 31.1.2011 22:20 hodin začíná na TV Nova nová televizní pokerová show Poker Star a kromě profesionálních hráčů a online kvalifikantů se show zúčastní také známé osobnosti, mezi nimiž bude i Terezka. Trailer ke shlédnutí najdete zde!
Nemůžu se už dočkat :)

Vojta Kotek režíroval zpěvačky Kerndlovou a Vondráčkovou

28. ledna 2011 v 15:29 | Kristýna |  Novinky
KerndlovaTereza.blog.cz
Tereza Kerndlová nazpívala úvodní písničku k animované hudební komedii Na vlásku. Postavám pohádky, která pochází ze studia Walt Disney, propůjčili hlas například zpěvačka Helena Vondráčková nebo herec Vojta Kotek, který se zároveň ujal role režiséra dabingu.


"Nabídku jsem dostala od Vojty Kotka a kývla jsem hned, jsem totiž velký fanda animáku. K pohádce jsem nazpívala úvodní píseň Chci jen to, co chci. Udělala jsem k ní i videoklip, který se natáčel v polské Varšavě," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ Tereza Kerndlová.
KerndlovaTereza.blog.cz
I když má sama zkušenosti s dabingem, v pohádce žádnou z postaviček nenamluvila. "Oslovili mě kvůli té hlavní písničce. Zkušenosti s dabingem ale mám, poprvé jsem dabovala v devíti letech. Ještě teď občas slyším v některých seriálech svůj hlas," řekla zpěvačka, která dabovala dětské role například v rakouském seriálu Doktor z hor nebo německém seriálu Sestřička Stefani.
Tereza Kerndlová v současné době pracuje na čtvrté sólové desce, která vyjde na jaře. "Bude hodně popová s českými texty, bude zaměřená na ženy a takové ty holčičí problémy," vysvětlila dcera zpěváka Ladi Kerndla.
Herec Vojta Kotek jako režisér české verze pohádky oslovil pro dabing zpěvačku Helenu Vondráčkovou. Ta propůjčila hlas jedné z hlavních postav - Mamá Gothel. "Moje první zkušenost s dabingem byla u pohádky Šíleně smutná princezna. Pro pohádku Na vlásku jsem dělala malý casting. Dabování nebylo jednoduché. Vojta byl ale skvělý rádce a byla to fajn spolupráce," řekla Helena Vondráčková, která v pohádce hraje podle svých slov starou zlou babiznu.
Vojta Kotek propůjčil hlas zase temperamentnímu banditovi Flynnovi, který se zamiluje do princezny Lociky: tu dabovala herečka Ivana Korolová.
Pohádka měla v českých kinech premiéru 27. ledna.


Tereza Kerndlová: Tančila jsem v Ústí uprostřed mostu. Auta troubila a řidiči koukali.

28. ledna 2011 v 15:05 | Kristýna |  Články
deník.cz KULTURA: Tereza Kerndlová: Tančila jsem v Ústí uprostřed mostu. Auta troubila a řidiči koukali

Ústí nad Labem /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ - Je pohledná, má slavného otce-jazzmana, popovou minulost i současnost. Více se zviditelnila v dívčí skupině Black Milk… Máte rádi Terezu Kerndlovou (ročník 1986), zpěvačku a modelku? Baví vás její taneční hudba a obdivujete její ladné křivky? Pak není nic snazšího, než se na ní přijít podívat v sobotu 29. ledna od 20.00 hodin do ústeckého Domu kultury na Ples všech Ústečanů. A později, až vyjde, si sehnat i její novou desku s hitem Schody z nebe. S písničkou, ke které Tereza loni natáčela videoklip v ústeckých ulicích. I na něj jsme se zpěvačky zeptali.


Jak vzpomínáte na natáčení v Ústí v továrně Setuza, u unikátního červeného kostela, na proklínaném i obdivovaném moderním mostě přes Labe? Zastavovali jste dopravu?
Natáčení bylo moc příjemné a zábavné. Točili jsme dva dny koncem léta a vyšlo nám krásné počasí, ve které jsme i doufali, kvůli zlatavému světlu, které jsme použili jako přirozený efekt proti kameře. Točili jsem především venku a je pravda, že nejzajímavější bylo natáčení na Mariánském mostě, kdy na mě okolo projíždějící auta troubila a řidiči se ohlíželi, co se na mostě natáčí. Doprava se ale nezastavovala, protože jsme využili prostřední části mostu, která je určena pro chodce.

Řekněte - proč padla volba na Ústí? A ukázalo se to jako správná volba?
Ústí nad Labem se prostě do našeho klipu hodilo tematicky a vizuálně nejlépe. Chtěli jsme červený kostel, kterých je po republice jen pár a další hezká a neotřelá místa, která jsme v Ústí našli. Myslím, že tahle volba byla správná, protože klip se moc líbí a stejně tak písnička Schody z nebe.

V tom klipu z vaší chystané desky hrajete dokonce dvojroli...
V klipu hraju mladou nezávislou a šíleně zamilovanou nevěstu, která se vdá za svoji lásku, kluka, který je stejně tak bláznivě zamilovaný jako ona. Vezmou se, i když se neznají příliš dlouho a v klipu je vidět, jak prožijí jejich svatební den. Na druhé straně hraju i sama sebe a jsem takovým pozorovatelem jejich příběhu, o kterém zpívám.

Překvapilo či zaskočilo vás Ústí?
To se takhle nedá říct, několikrát jsem před tím už v Ústí byla a vždy se mi tam líbilo. Ale musím říct, že jsme byli s celým štábem velice krásně přijati od lidí v Setuze a i na dalších místech, kde nám vyšli vstříc a dali nám prostor pro natáčení. Všichni na nás byli moc milí a hodní, to nám ještě více zpříjemnilo samotné natáčení.

Písnička/klip Schody z nebe je předzvěstí nové desky, která z jara vyjde. Bude odlišná od CD předchozích?
Deska bude naprosto jiná než ta moje předešlá, ze které můžete znát singly jako Anděl nebo Holka jako já. Bude se ubírat jiným směrem, což mohou Schody z nebe napovědět. Moje čtvrté sólové album bude v češtině a bude plné melodických písní, které budou poukazovat na pocity žen. Na to, co cítíme a prožíváme, ať už je to pozitivní či negativní téma. Najdete na něm líbivý pop s texty, které se podle mě dotýkají snad všech. Sama se moc těším, až bude album na světě.

Vsadíte i na převzatý hit?
Ne, tentokrát na albu nebude žádná coververze. Těší mě, že dělám svoji vlastní hudbu. Vzít zahraniční známou skladbu a nechat na ni napsat český text je to nejjednodušší, co může zpěvák udělat. U posluchačů to může zafungovat, ale nikdy vás to nemůže těšit, ta píseň je někoho jiného.

Nedávno jste nazpívala dvě písničky na tatínkovu nostalgickou filmovou desku. V čem je pro vás zajímavé spolupracovat s ním?
Být hostem na albech táty se stalo už tradicí a vždycky je to moc fajn. Tentokrát je album plné známých filmových melodií a myslím, že výsledek se opravdu povedl. Vybrala jsem si píseň What the Word Leeds now z dojemného filmu Forest Gump a s tátou jsem si zazpívala duet Just one last dance.
Čekám na názor

Radí vám také, jak na muziku? Učíte se od něj, pouštíte mu třeba písničky když vznikají, chlubíte se mu jimi?
Začala jsem veřejně zpívat v osmi letech a od té doby jsem od táty dostala už spoustu rad. Dnes jsme spíše ve fázi, kdy mu nové skladby pouštím a čekám, co mi k nim poví. Je rád, když slyší, jak písničky vznikají a jak se mění verze demo nahrávek. Dělám už jiný druh hudby než on, takže teď už to není tolik o radách jako spíš o pocitech, které z písně má a o názoru, zda se mu písnička líbí nebo ne.

Nazpívala jste písničku pro novou Disneyovku Na vlásku. Byla to zajímavá práce?
Ano, velice. Ta nabídka mě moc potěšila, protože jsem milovníkem animáků a jako dítě jsem zbožňovala pohádky od Walt Disney. Ráda jsem přijala, když mě oslovili, abych nazpívala úvodní píseň "Já chci jen to, co chci" k pohádce Na vlásku. Natočila jsem ve Varšavě i videoklip a teď už se moc těším na premiéru, kdy konečně celý film uvidím. Do teď jsem viděla jen krátké ukázky a myslím, že to bude vážně sranda.

Bylo pro vás důležité vědět, o čem film je, jakou roli či o čem zpíváte?
Každou nabídku, která přijde, samozřejmě zvažuju a zajímají mě různé detaily, které mohou hrát roli v mém rozhodnutí. Tady jsem ale tolik neváhala, nejprve mě zajímalo, o jakou píseň a text půjde. Moc se mi to líbilo hned na první poslech. Jedná se o veselou bezstarostnou píseň, která potěší především děti ve spojení s tak rozkošnou a zábavnou pohádkou a jejími postavičkami.

Brzo odjedete do Thajska. Poprvé? Co vás tam láká, na co se těšíte?
Ano, poprvé a už se nemůžu dočkat. Dva roky bez dovolené je už vážně dlouho a cítím, že už potřebuju na chvíli vypnout a nabrat nové síly. Těším se na to, že budu jen tak ležet u moře a opalovat se, budu odpočívat, jíst a věnovat se mému příteli. Těším se, že si uděláme nějaký výlet a taky, že si konečně zase přečtu nějakou knížku…

Co vše vás letos čeká?
Hlavně již zmiňovaná čtvrtá deska. Její dokončení, vydání a pokřtění. V nejbližší době budu natáčet další videoklip k druhému singlu a pak se uvidí. Ono vždycky přijde něco nového a zajímavého…


Záznam z premiéry pohádky "Na vlásku" ve VIP zprávách

28. ledna 2011 v 14:59 | Kristýna |  v... Reportáže
Ve čtvrtečních VIP zprávách, které vysílá TV Prima v 19:50 hodin, se objevila reportáž o středeční premiéře animované pohádky "Na vlásku", tak se můžete podívat, jaké to bylo :)! A já Vám můžu potvrdit, že to bylo opravdu úžasné :)Tereza hostem pořadu INBOX na TV Óčko

28. ledna 2011 v 14:49 | Kristýna |  v... Rozhovory
Ve středu 26.1.2011, kdy se konala premiéra animované pohádky "Na vlásku" ve 3D, byla Terezka zároveň hostem pořadu INBOX na TV Óčko, a to od 18:00 hodin. Moc jí to slušelo :)
Záznam máte zde:


Jdu na premiéru filmu "Na vlásku" s Terezou Kerndlovou

26. ledna 2011 v 10:59 | Kristýna |  Novinky o stránce
KerndlovaTereza.blog.cz
Dnes  26. ledna 2011 se v multikině Cinestar Anděl, Praha 5, uskuteční premiéra filmu "Na vlásku", na kterou jsem z fanclubu Terezky vyhrála 2 lísky :) Už se nemůžu dočkat.

Film: Na vlásku

26. ledna 2011 v 10:53 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Film: Na vlásku
Už jen pár dní zbývá do premiéry nového filmu "Na vlásku". Videoklip, který jsem natočila k titulní písničce "Já chci jen to, co chci" k tomuto animovanémú filmu, jste už měli možnost vidět. Pár záběrů ze samotného filmu jste v něm našli, ale já vám teď přináším oficiální trailer, kde uvidíte mnohem víc! Myslím, že se máme na co těšit! Tak vyražte do kina a pobavte se! Bude to stát za to! 

Music: Rihanna - American Music Awards 2010

26. ledna 2011 v 10:51 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Music: Rihanna - American Music Awards 2010

Slíbila jsem vám, že budu postupně přidávat na blog nejlepší a nejzajímavější vystoupení Rihanny, které měla za poslední dobu. Začala jsem vystoupením z X Factoru a nyní je tu pro vás další skvělá show z American Music Awards 2010. Tentokrát k sobě Rihanna poskládala její nynější největší hity "Love the way you lie", "What´s my name" a "Only girl" do téměř osmi minutového vystoupení, které musíte vidět...  


InStyle: Královna večírků

26. ledna 2011 v 10:49 | Kristýna
Pro lednové číslo časopisu InStyle se Tereza oblékla do několika společenských šatů a fotografie jsou k vidění hned na několika stránkách časopisu včetně povídání.