Únor 2011

MagazinForPeople.cz: Tereza Kerndlová pro Vás !

17. února 2011 v 20:19 | Kristýna |  Články
KerndlovaTereza.blog.cz
Zde máte rozhovor, který Tereza poskytla MagazinForPeople.cz. Zároveň se v něm dozvíme velmi smutnou zprávu a to, že album mělo vyjít v Dubnu, ale vydavatelství se rozhodlo, že album vyjde až na začátku Září. :(


Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček u nás nám prozradila něco o svém novém albu, o svých zajímavých projektech, také něco o úspěšném kalendáři a další a další zajímavé novinky. Takže Tereza Kerndlová jenom pro Váš !

Terezo, tvé fanoušky určitě zajímá, kdy vyjde tvoje nové album ?

Původně jsem myslela, že album spatří svět v dubnu, ale i přesto, že album bude tou dobou zcela hotové, vydavatelství se rozhodlo, že album vyjde na začátku září. Takže po prázdninách se můžete těšit na mé čtvrté sólové album. Bude to deska plná melodických písní s českými texty. Mám z ní velikou radost, písničky se aranžérsky dotváří a myslím, že bude hodně zajímavé zvukově i textově. Bude se tématicky dotýkat žen a témat, které nás trápí nebo naopak těší. Jsou tak i smutné písničky k zamyšlení nebo i ty bezstarostné. Teď momentálně pracujeme na druhém singlu, na který budeme samozřejmě točit nový klip. Myslím, že se máte na co těšit.

Schody z nebe mají poměrně velký úspěch. Jenom videoklip vidělo na YouTube už skoro dva miliony lidí a úspěch byl i v hitparádách slušný. Takže se singlem jsi asi dost spokojená ?

Schody z nebe jsme nasadili jako první singl z připravovaného alba a mám obrovskou radost z toho, jaký má úspěch. I přesto, že nebyl a není tolik hraný v rádiích, se může sledovaností a stahováním na internetu rovnat jiným současným českým úspěšným singlům, které rádia hrají. Při mých vystoupeních si tuto moji novou píseň lidé zpívají a znají ji, což mě vždycky moc potěší. Má skvělé ohlasy a mohu o ní říct, že je velice oblíbená u mých fanoušků a díky ní jsem získala i další, nové.

Kdo ti celý klip natáčel a jak práce na klipu probíhaly ?

Stejně jako klip Anděl a Holka jako já natáčeli Schody z nebe slovenští Imagine - Vision. Moc ráda s nimi spolupracuju, protože je při natáčení vždy pohoda a příjemná atmosféra.Tentokrát jsme natáčeli dva dny v Ústí nad Labem. Klip pojednává o páru mladých, nezávislých lidí, kteří se sice neznají dlouho, ale jejich láska je tak silná, že se rozhodnou vzít. Klip je tedy o jejich svatebním dni a o mě samotné jako druhé osobě, která jejich příběh sleduje a zpívá o něm. Na videoklipu pracoval skvělý tým lidí, které mám ráda a o kterých vím, že vše bude klapat a také budou skvělé výsledky. Vyšlo nám i krásné počasí, které jsme potřebovali, kvůli tomu, že se
prakticky točilo z devadesáti procent venku. Vše se nakonec vydařilo a nedošlo k žádným komplikacím. Naopak byla legrace, natáčení klipů mě moc baví a už teď se těším na další.

Jak si se dostala ke spolupráci k nové 3D animované pohádce od společnosti Walt Disney Na vlásku ?

Zavolal mi Vojta Kotek, který režíroval český dabing, že má pro mě skvělou nabídku. Byla jsem moc zvědavá, o co se jedná a měla jsem vážně radost, když mi řekl, že si mě vybrali na nazpívání titulní písničky k novému animovanému filmu. Zajímalo mě o jakou píseň jde a po jejím poslechu a shlédnutí traileru pohádky jsem samozřejmě řekla ano. Jedná se o svižnou pozitivně laděnou píseň, která jde ruku v ruce se samotnou pohádkou. Vyjadřuje příběh a pocity hlavní hrdinky, kterou si musí každý zamilovat.

Jak probíhaly práce na klipu, který jste točili ve Varšavě ?

Všechno se seběhlo velice rychle, takže po nazpívání písně jsem po pár dnech odletěla na tři do Polska. Bylo to pro mě zase něco nového, spousta nových lidí, jiné prostředí, další poznané evropské město. Bylo to fajn. Natáčeli jsme ve velkém ateliéru a nešlo o nic komplikovaného. Klip je v závěru celý zpomalený, takže největším problémem bylo, že jsem celý den musela písničku zpívat dvakrát rychleji, než skutečně je, aby se docílilo tohoto efektu. Klip se mi moc líbí, je skvělé že se prolíná záběry ze samotného filmu, takže můžete vidět i hezké záběry, které vám mohou napovědět, jaká pohádka asi bude. Mimochodem je báječná, zajděte si na ni.

Jak vzpomínáš na účast v Eurosongu ? Co zajímavého bys nám o téhle soutěži řekla ?

Vzpomínám na to, jako na velkou jedinečnou zkušenost. To především. Bylo úžasné být součástí tak velkého projektu, jakým Eurovize je. Zákulisí takové soutěže je nepopsatelné, člověk vidí, kolik lidí na tom pracuje a jakým způsobem, aby všechno šlo podle plánu. Také vidí, jak mezi sebou státy soupeří a kdo se s kým kamarádí a naopak. Je to hodně o politice a velice rychle člověk pochopí, jak se věci mají a kdo si jde sebejistě za svým cílem. Byl to taky obrovský zážitek, zábava a nezapomenutelné dva týdny.

V dnešní době se pořád mluví o ekonomické krizi. Jak krize dopadá na hudební akce ? Vnímáš to nějak výrazně ?

Ano, je jasný, že krize dopadla i na hudební průmysl, ale naštěstí můžu říct, že vystoupení mám a jezdím po republice i v tomto období. Neustále mám plno práce a opravdu se nenudím.

Teď trochu odbočíme od hudební profese. Nafotila si velice zajímavý a povedený kalendář. Kde si ho fotila ? A s kým si na něm spolupracovala ?

Kalendář jsme fotili minulý rok v srpnu v Holandsku, kde jsme strávili víc jak týden. Bylo to hodně náročné. Prakticky jsme od rána do večera pracovali. Fotili jsme dvě fotky za den, hodně jsme cestovali kvůli předělání make - upu a stylingu. Byla to ale skvělá práce s fajn lidmi, kteří jsou opravdovými profíky. Počínaje fotografem Jiřím Turkem, vizážistkou Ivankou Tokarskou nebo stylistou Dušanem Chrástkem. Mou velkou oporou a především producentem celého kalendáře byl můj přítel René. Myslím, že jsme do toho všichni dali maximum a výsledek se moc líbil. Dokonce kalendář vyhrál dvě ankety o nej kalendář pro rok 2011. To nám všem udělalo radost.

Pokud vím, tak z kalendáře vznikli i obrazy, které šly do dražby a výdělek byl určen pro nemocné děti. Byla si u samotné dražby ? A jak často spolupracuješ na podobných akcích ?

Ano, dražba proběhla na křtu kalendáře. Vzešel nápad vyrobit dvanáct zvětšenin fotek, které by se dražily ve prospěch nadačního fondu. Oslovili jsme Vendulu Auš Svobodovou, protože s její nadací Kapka Naděje spolupracuji už spoustu let. Dohodli jsme se a všichni jsme byli moc potěšeni, když se po dražbě vyhlásila konečná suma, která byla neuvěřitelných 386 tisíc korun. Ráda pomáhám. Před pár dny jsem vystoupila na jejich charitativním koncertu s písní Schody z nebe.

Co ještě zajímavého v tomto roce plánuješ ?

Především album, to bude hlavní náplní následujících měsíců a jinak nemám momentálně v plánu žádný další projekt. To se ale může změnit, máme teprve začátek roku a vždycky může přijít něco zajímavého a nového, co nemusím čekat. Uvidím, co mi přinese rok 2011.

Terezo já ti moc děkuji za tvůj čas a dám ti prostor pro vzkaz pro naše čtenáře

Všechny vás moc zdravím a chci vám popřát skvělej rok, hodně úspěchů, zážitků a štěstíčka. Taky ať najdete v MagazínuForPeople všechno, co hledáte. Mějte se fajn!


Fashion: Grammy Awards 2011

16. února 2011 v 11:49 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Fashion: Grammy Awards 2011

Nejprestižnější udílení hudebních cen - Grammy Awards - je za námi! Hudební "Oskaři" proběhli 13.února v Los Angeles a bylo se opravdu na co dívat. Vybrala jsem pro vás ty nejzajímavější a nejkrásnější róby, které si na sebe pro tento ojedinělý večer oblékly známé zpěvačky, herečky a jiné osobnosti.Mě se nejvíce líbila róba Katy Perry a Seleny Gomez. Která Vám?

Krásného a zamilovaného Valentýna Všem!

14. února 2011 v 14:41 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Od Terezky tady máme krásné přání k Sv. Valentýnu.
I já Tereze přeji Krásného Valentýna.

Krásného a zamilovaného Valentýna Všem!

Dnes máme 14. února tedy den Sv. Valentýna!!!! Oslavte tento den lásky a darujte tomu, koho milujete něco malého pro potěšení! Všem Vám chci popřát krásného a zamilovaného Valentýna!!!! Vaše Tereza

Tereza Kerndlová - Schody z nebe (Ples AXL Semily)

9. února 2011 v 17:59 | Kristýna |  v... Vystoupení Live
Brouzdala jsem po YouTube a našla jsem tam video z Plesu v Semilech, který se tuším konal 21.01.2011. Video je krátné a zazní v něm písnička Schody z nebe :)


YouTube.com: Schody z nebe

9. února 2011 v 17:58 | Kristýna |  Novinky
KerndlovaTereza.blog.cz
Shlédnutí videoklipu k písni Schody z nebe, který je ke shlédnutí na YouTube.com, již překročilo počet dva milióny!
Gratuluji!

Soutěž o CD s písničkami z pohádky Na vlásku

9. února 2011 v 17:52 | Kristýna |  Novinky
KT
Můžete vyhrát CD s písničkami z pohádky Na vlásku, kde je i Terezy track Já chci jen to co chci.
Kde můžete CD vyhrát? Soutež běží na ČT (pořad Dobré ráno - Ostrava i Brno), TV Nova (pořad Snídaně s Novou), TV Óčko (pořad DJ divák) a na Public TV. O víkendech pak také na rádiích ČRO (Brno), Helax, Radio Haná a RCL.
Pokud se Vám ani v jedné soutěži nezadaří, již brzy budete mít možnost soutěžit také na fanklubu Terezky Kerndlové!

Tereza Kerndlová: Nazpívala úvodní písničku americké animované komedie

9. února 2011 v 17:47 | Kristýna
iHOT.cz: Tereza Kerndlová: Nazpívala úvodní písničku americké animované komedie

Zpěvačka Tereza Kerndlová má na svém kontě další úspěch. Nazpívala totiž úvodní písničku nové americké animované komedie Na vlásku, která měla u nás premiéru před několika dny.
A její písničku s názvem Já chci jen to, co chci, hrají a promítají všechna kina.
Kerndlová se tak objevila také na slavnostní premiéře filmu, která se konala v Praze. Tam ale dorazili i její kolegové, kteří se postarali o český dabing nového animovaného hitu.
Především tak Helena Vondráčková, která dabuje a také zpívá postavu mámy Gothel, a také Vojta Kotek, který dabuje postavu Flynna.
Na vlásku je animovaná hudební komedie plná různých efektů, a je klasickým převyprávěním původní pohádky bratří Grimmů.Tereza Kerndlová: Tajemství její sexy postavy

9. února 2011 v 17:40 | Kristýna |  Články
bleskprozeny.cz: Tereza Kerndlová: Tajemství její sexy postavy
V negližé pózovala v amsterdamských uličkách lásky i na břehu moře. Kalendář, který z fotografií vznikl, čtenáři Blesku ohodnotili jako nejhezčí pro letošní rok. Co zpěvačka Tereza Kerndlová (24) pro své tělo dělá, aby mohla fotit ve spodním prádle? Tady jsou její dietní tipy a triky!

"I když by to asi málokdo řekl, mám docela sklony k tloustnutí. Před pěti lety jsem přestala stepovat a rázem se ze mě stala baculka," říká Tereza Kerndlová. Necítila se dobře a hledala způsob, jak zhubnout.

Sladké hříchy

"Začala jsem se více hlídat, jedla jsem menší porce a víckrát denně. Z jídelníčku jsem vyhodila tučná a nezdravá jídla a naopak jsem začala jíst více ovoce a zeleniny," popisuje zpěvačka, jejímž přítelem je o šestnáct let
starší René Mayer. Nejhorší pro ni bylo odpustit si sladké. "To prostě miluju. Hlavně jsem si ale uvědomila, že jen změnou jídelníčku vysněné postavy nedocílím," vypráví kráska se sametovým hlasem a pokračuje: "A tak jsem začala tancovat. Zjistila jsem, že se jím skvěle formuje postava a kila jdou rychle dolů. Netrvalo dlouho a dostala jsem se na váhu 50 kilogramů, kterou se snažím dlouhodobě udržovat."

Tanec s posilováním

Terezu to nadchlo natolik, že dokonce natočila instruktážní DVD, kde se prvky ze salsy, mamby nebo samby kombinují s posilovacími cvičeními zaměřenými na problémové partie - stehna, lýtka a také paže, břicho a zadek. "Nejde o nabírání svalové hmoty, ale o zpevnění postavy. Program trvá 50 minut a doporučuji ho praktikovat dvakrát týdně," radí bývalá zpěvačka kapely Black Milk.

Dieta před focením

Přestože se snaží jíst zdravě po celý rok, někdy si prostě vydatné, tučné nebo výrazně sladké pochoutky neodpustí. "Bez dobrého jídla by byl život smutnější. Pokud mne ale čeká focení, samozřejmě najedu na úspornější a zdravější režim. Jako třeba před focením v Holandsku. To byl nápad mého přítele, Amsterdam se mu zdál hodně nevšední. Většina fotografů si totiž vybírá lokace, kde je celoročně teplo. My jsme sice získali neokoukané prostředí, ale také aprílové počasí. V srpnu tam bylo třináct stupňů a obvykle se stalo, že než jsme rozbalili všechny věci na focení, začalo pršet a my se běželi schovat," vzpomíná Tereza, kterou asi nejvíce zaujalo focení v amsterdamských uličkách lásky.

V uličkách lásky

"V Red Light District nesmějí fotit ani turisté, a když jsme se o to pokusili poprvé, jedna z tamějších holek dostala hysterický záchvat. Vyšel nám až druhý pokus v neděli ráno." A tak byla ráda, když měla focení za sebou. Částečně i proto, že se mohla po delší době pořádně najíst a nebát se, že z odvážných šatů vykoukne nějaký ten gram navíc. "Rozhodně se ale nepřejídám. Základem jsou menší porce ve více dávkách. A hýbat se," dodává Tereza, která má i po Vánocích stabilních 50 kilo a tělo jako proutek.


Poker Star - 2. díl s Terezou Kerndlovou

9. února 2011 v 17:39 | Kristýna |  v... Tv show
V pondělí, 7.2.2011, jste na TV Nova mohli sledovat 2. díl Poker Star, ve kterém se objevila právě Tereza :)
Pokud jste Poker Star nestihli mám pro epizodu online přímo zde na blogu :)Benefiční koncert NF Kapka naděje

1. února 2011 v 16:58 | Kristýna |  Novinky
Benefiční koncert NF Kapka naděje

Tuto sobotu 5.2.2011 ve 21:05 hodin odvysílá ČT1 v přímém přenosu benefiční koncert pro podporu dětských onkologických center po celé ČR, který pořádá NF Kapka naděje a mezi vystupujícími interprety uvidíte také Terezu.

Fashion: Katy Perry

1. února 2011 v 16:50 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Fashion: Katy Perry

Opět něco z módy! Doufám, že máte rádi Katy Perry a její styl stejně jako já! Pak by vás mohlo zajímat několik vybraných fotek, které jsem pro vás seskládala k sobě, na kterých se mi vážně moc líbí. Můžete se podívat na outfity, které volila na slanostní příležitosti. Na ty, které nosí na svá vystoupení a nebo jak ji při "velkém štěstí" můžete potkat na ulici. Mě pochopitelně nejvíce zaujali její kostými. Posuďte sami, ale šaty ála sněhulák, to chce vážně odvahu. Moc vtipné! Katy bude zřejmě vážně bláznivá a praštěná holka. Budu sledovat, v čem se zase objeví a třeba za pár měsíců přinesu pokračování Fashion: Katy Perry!  

.
.
.