Květen 2011

ČT: Nehasit! Hořím! - Tereza Kerndlová

24. května 2011 v 13:37 | Kristýna |  v... Reportáže
Ve středu 18.5.2011 v 15:25 hodin odvysílala ČT2 dokument z cyklu Nehasit! Hořím! s kdysi začínající Terezou a tentokrát byla Tereza zároveň i hostem ve studiu a v rozhovoru nám prozradila, kam se od dob vzniku dokumentu profesně, případně osobně, posunula.
Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová
Zpěvačka Tereza Kerndlová je nenucená, srdečná a milá. Ideální předpoklady pro to dobýt svět nebo aspoň prkna, která znamenají svět. Navíc, když je táta jazzový zpěvák a doma od malička slyší zpěv a hudbu.

V sedmi se začala učit hrát na klavír, v osmi poprvé vystoupila veřejně při křtu tátova CD. Od té doby se s Terezou rozjel kolotoč. Nahráli spolu CD, objevují se v televizi. Kromě zpěvu se stejnou vervou cvičila step. To, co zatím Tereza umí a dokázala, nemá zadarmo. Opravdu dře, proti mnohým svým vrstevnicím odvádí výkon, nad kterým můžeme smeknout. O Terezině talentu není třeba pochybovat.


Pokud jste tento dokument neviděli máte možnost se na něj podívat na Terezčiných oficiální stránkách v sekci Video. Stačí kliknout na tento -> odkaz

VIP zprávy - Videoklip k písni Přísahám

24. května 2011 v 13:31 | Kristýna |  v... Reportáže
VIP zprávy: Videoklip k písni Přísahám

Konečně známe nový singl z očekávané desky Terezky Kerndlové, jmenuje se "Přísahám" a VIP zprávy byly u začátku natáčení videoklipu k této písni. Kousek songu samorřejmě ve videu i uslyšíte. Kdy bude klip se ještě neví.

Pokud video nejde klikněte na tento -> odkazKerndlová opět dráždivá a sexy! Jak to ta holka dělá?

24. května 2011 v 12:19 | Kristýna |  v... Reportáže


Aha!: Kerndlová: Kupuje zbraň?

24. května 2011 v 12:17 | Kristýna |  ║Paparazzi║
Aha!: Kerndlová: Kupuje zbraň?
Bojí se snad křehká zpěvačka Tereza Kerndlová (24) o život, že ji fotoreportéři deníku Aha! ve středu zachytili nervózně podupávající před prodejnou zbraní na pražském Žižkově?!
Kdepak, realita není tak dramatická... Tereza v Husitské ulici pouze čekala na svého přítele Reného Mayera (39), který se lehce opozdil.
A spolu rozhodně nešli nakupovat pistole, ale jednat kvůli Terezině připravované desce do jedné z mediálních společností se sídlem opodál..

.

Rádio Impuls: AUDIO: Tereza Kerndlová na podzim vydá novou desku

24. května 2011 v 12:14 | Kristýna |  Rádia
Nová deska Terezy Kerndlové vyjde v září 2011, to prozradila Teraza v živém rozhovoru s Vlastou Korcem dnes (19.4.) na Rádiu Impuls. Více se dozvíte ze zvukového záznamu.

SUPER.CZ: Kerndlová se pomátla: Vydává feministické album!

24. května 2011 v 11:12 | Kristýna |  Novinky
Tereza Kerndlová je něco jako chameleon v ženském těle. Pokud pomineme její neustálé proměny vizáže, překvapila nyní i náhlou změnou názorů.
Ještě nedávno to vypadalo, že je u Terezy Kerndlové svatba na spadnutí a sexy chlápek, co s ní vystupuje ve videoklipu, bude dokonalým doplňkem k její krásné vizáži. Jak se nám ale podařilo zjistit, Tereza se ráda vyhraňuje vůči mužů a to tím nejstarším způsobem - feministicky.
"Chystám novou desku, která vyjde na začátku září. Bude zaměřena na ženy," práskla v chatu ČT Kerndlová a pustila se do popisu: "Texty se budou týkat naší holčičí dušičky. Tak doufám, že se bude líbit..." Jak to ale s Terezou bude dál a jestli se připojí k nějakému tomu chlápkovi spíš než k feministickému hnutí, to si budeme muset počkat.

Teenweb (Český rozhlas): Rozhovor se zpěvačkou Terezou Kerndlovou

24. května 2011 v 11:10 | Kristýna |  Články
Teenweb (Český rozhlas): Rozhovor se zpěvačkou Terezou Kerndlovou
Tereza Kerndlová je úspěšná a oblíbená česká zpěvačka. Nedávno natočila titulní píseň k filmu Na vlásku, která se jmenuje Já chci jen to, co chci.
Požádali jsme ji o krátký rozhovor o pěveckých soutěžích, ale i o tom, co chystá.

Ahoj Terezo, zúčastnila ses taky někdy nějaké pěvecké soutěže pro začínající zpěváky, jako je rozhlasová pěvecká soutěž Start? Co si o takových soutěžích myslíš?
Ne nemám s tím zkušenosti, protože již jako malé dítě jsem stála na pódiu a pak již ve čtrnácti jsem byla ve skupině Black Milk. Myslím si, že je velice dobře, že existují takovéto soutěže pro začínající talenty, kterým mohou pomoci odstartovat jejich kariéru.

V roce 2008 jsi soutěžila za Českou republiku v soutěži Eurovision Song Contest. Baví tě soutěžení, nebo je to pro tebe spíš stres?
Musím se přiznat, že soutěžení mě moc nebaví, protože nejsem soutěživý typ. Ale je pravdou, že tato soutěž mi dala velkou zkušenost a poučila mě do budoucna v rámci mé kariéry.

Co bys doporučila začínajícím zpěvákům, kteří se chtějí prosadit?
Jak jsem řekla, dnešní doba nabízí všem talentům možnost zviditelnění například ve vaší soutěži, ale je strašně důležité si uvědomit, a to hned na začátku, že když náhodou uspějí, ještě to neznamená, že vyhráli. Měli by na sobě tvrdě dřít, být skromní a jít si za svým snem. Také je důležité narazit na ty správné lidi, kteří jim budou v jejich kariéře pomáhat.

Jaké vlastnosti by měl mít člověk, který se chce stát zpěvákem nebo zpěvačkou?
Nejde o vlastnost, ale o předpoklad, jako je bezesporu určitý talent nebo charizma. Také by měl vědět, jaký žánr chce dělat a ve kterém by mohl uspět.

Na čem aktuálně pracuješ a co pro své fanoušky chystáš?
Momentálně pracuji na čtvrtém sólovém albu, které vyjde hned po prázdninách, začátkem září. Deska bude celá v češtině a bude plná melodických písní. Texty budou převážně zaměřeny na ženy a budou o našich problémech a pocitech.

Děkujeme ti za rozhovor a přejeme ti hodně krásných písniček a hodně štěstí!

Otevření nového kasína Magic Planet v Ostravě

24. května 2011 v 11:09 | Kristýna
Otevření nového kasína Magic Planet v Ostravě, které moderoval Leoš Mareš, se opravdu zdařilo. Některým se nechtělo do Ostravy trmácet autem či vlakem, tak zvolili daleko rychlejší a pohodlnější cestu letadlem. Kasíno bylo naplněno k prasknutí a pařilo se až do pozdních ranních hodin.
Návštěvníci kasína Magic Planet se mohli pokochat jak krásou modelek ve společenských šatech ze salónu Moravec, tak pěveckým vystoupením Ladislava Kerndla a Terezy Kerndlové, či kouzlením Pavla Kožíška za asistence krásné Terezy Zimové. Modelky Romana Pavelková, Michala Štoudková, Bára Kolářová a Tereza Zimová odcházely z party až okolo třetí hodiny, ale na hotelu ještě pokračovaly v malé dámské pyžamové páry.

Účinkující: Leoš Mareš, Hanka Svobodová, Eliška Bučková, Agáta Hanychová, Ladislav Kerndl a Tereza Kerndlová, Bára Kolářová, Míša Štoudková, Tereza Zimová, Romana Pavelková, Pavel Novotný, kouzelník Pavel Kožíšek

FOTKY:

.

Music: Beyoncé - Run The World

24. května 2011 v 11:05 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Beyoncé je zpět! Má veliká oblíbenkyně přichází po dlouhé pauze s novým singlem "Run the World". Videoklip je plný tance, krásných kostýmů a je doslova plný žen. Podívejte se na její nový klip k písni z alba, které vychází už v červnu. Já jsem zatím písničce moc nepřišla na chuť, ale třeba se to časem změní! V klipu je ale jako vždy úžasná...

____________________________________________
Můj názor: Ano musím souhlasit s Terezkou. Klip je opravdu báječný a Beyoncé je v něm opravdu úžasná, ale ani já jsem písničce nepřišla moc na chut'. Ale čím víc si ji pouštím tím víc se mi líbit začíná :)


Fashion: Met Ball 2011

22. května 2011 v 22:42 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Fashion: Met Ball 2011

Každý rok v květnu se v Metropolitním muzeu v New Yorku koná prestižní akce Met Ball, kde nesmí chybět největší světové hvězdy. Tentokrát byl celý večer věnován nedávno zemřelému módnímu mágovi Alexandru McQueenovi a celebrity mu touto akcí vzdávali hold. Podívejte se, jaké večerní šaty zvolily hvězdy jako Madonna, Fergie, Jennifer Lopez, Sarah Jessica Parker nebo Demi Moore. Na slavnostním večeru se také objevili herečky Jessica Alba a Kate Hudson, které jsou zrovna v očekávání a neskutečně jim těhotenská bříška sluší. Ať se vám můj výběr líbí... Myslím, že je to nádhera!

.

Fashion: Blake Lively

22. května 2011 v 22:40 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Fashion: Blake Lively
Neznáte ještě Blake Lively? Pro ty, kteří slyší její jméno poprvé je tu něco málo o ní... Blake je mladá americká herečka, kterou můžete pravidelně sledovat v seriálu Gossip Girl, který je u nás pojmenován jako Super Drbna. V něm hraje jednu z hlavních protagonistek už od roku 2007. Jestli jste ještě neslyšeli ani o tomto seriálu, zjistila jsem, že v současné době ho dávají na jedné naší televizní stanici, takže se na něj můžete začít koukat i u nás. Naposledy jste ji také mohli vidět po boku Bena Aflecka ve fillmu Město. Já jsem vám ale chtěla ukázat, že Blake není jen herečkou, ale je i novou módní ikonou. Prakticky pokaždé vypadá dokonale a proto pro mě nebylo těžké vybírat pro vás její fotky. Na všech je prostě stylová a krásná. Takže tady je pro vás další nálož inspirace!!!!

.

Film: Černá Labuť

22. května 2011 v 22:37 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Film: Černá Labuť

Jestli jste ještě neviděli film Černá Labuť, měli byste se na něj podívat. Jedná se o strhující psychologický thriller s Natalie Portman. Tahle izraelská herečka neskutečně a opravdu skvěle zahrála roli baletky, ktrerá touží dosáhnout dokonalosti ve svém oboru. Natalie za svůj výkon nedávno získala Oscara za nejlepší herečku v hlavní roli. Až se podíváte, pochopíte proč... Krásný, překvapivý a gradující film z baletního prostředí, který mě za poslední dobu opravedu zaujal a jen tak na něj nezapomenu!