Prosinec 2011

Silvestrovská show na TV Prima!

26. prosince 2011 v 16:04 | Kristýna |  Novinky
Silvestrovská show na TV Prima!

Tereza vystoupí 31.12.2011 v televizní show na TV Prima. Dívejte se od 20:00 na přímý přenos z Aquapalace a uvidíte Terezu hned na začátku pořadu, těsně po osmé hodině. Máte se jistě na co těšit! Můžete si i zakoupit vstupenky a přijít do Aquapalace oslavit příchod roku 2012 a vidět tak Terezu na vlastní oči!

Krásné Vánoce a šťastný Nový rok!

26. prosince 2011 v 16:02 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Krásné Vánoce a šťastný Nový rok!

Všem vám chci popřát klidné a příjemné prožití vánočních svátků. Bohatého Ježíška a spoustu skvělého cukroví. Taky pořádně oslavte příchod nového roku. Ať se vám daří a splní se vám všechny vaše tajná přání. Děkuju vám za krásný rok, za vaši podporu a za to, že mi držíte palce! Přísahám :) , že vás nezklamu a budu pro vás připravovat nové songy, klipy a dál vás informovat o všem, co se v mém životě děje i v příštím roce 2012 ...
Mám vás moc ráda! Vaše Tereza

Pro Vás...

19. prosince 2011 v 14:24 | Kristýna |  Novinky o stránce

Kolem Terezy se toho moc neděje. Nejspíš tráví dny s přípravami na Vánoce.
Jinak jsem chtěla hlavně napsat, že tu do konce roku pravděpodobně nebudu. Takže s přidáváním novinek zase začnu až po Nové roce.
Prosba na všechny: Pokud máte doma nějaké články, scany z časopisu, sbírku nebo cokoliv s Terezou budu ráda, když mi něco z toho pošlete. Já zjistím jestli mi to zde chybí a popřípadě zveřejním (i vaši sbírku) :) Vše posílejte na email: senford@email.cz Díky všem!

Ještě bych Vám všem chtěla popřát Krásné a Veselé Vánoce a Št'astný Nový Rok!

REFLEX chválí Terezu

15. prosince 2011 v 15:09 | Kristýna |  Novinky

STYLE: Tereza, děvčátko z hor...

15. prosince 2011 v 15:09 | Kristýna
STYLE: Tereza, děvčátko z hor...
Aktuální lednové číslo časopisu STYLE nafotilo s Terezou FASHION STORY v Jizerských horách (foto Marek Musil) a pokud máte zájem, je již k zakoupení v obchodech.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BRAVO: Tereza: Depku zabíjím čokoládou

15. prosince 2011 v 15:03 | Kristýna
Nejnovější vydání časopisu BRAVO přichystalo exkluzivní rozhovor s Terezou o kariéře i soukromí =)

imagebam.com imagebam.com

Film: Šťastný Nový rok

12. prosince 2011 v 9:00 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Film: Šťastný Nový rok
Od dnešního dne si můžete do kina zajít na romantickou komedii s bohatým hereckým obsazením - Šťastný Nový rok! Mám ráda filmy, kde se sejde hned několik mých oblíbených herců... Jessica Biel, Hilary Swank, Sarah Jessica Parker, Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Ludacris nebo Sienna Miller. Tyhle všechny a další uvidíte v novém filmu od tvůrců "Na sv. Valentýna" a staré dobré "Pretty Woman"! Zajděte si do kina a nalaďte se na blížící se konec roku 2011! Udělám to taky... A vy se zatím podívejte na trailer! Jinak pro vás mám i zmapování slavnostní americké premiéry "Šťastného Nového roku! Ve fotogalerii si můžete prohlédnout, co si hvězdy oblékly a vynesly na červený koberec...

Novinky.cz: Tereza Kerndlová: Napsat dobrý popový hit je těžké

12. prosince 2011 v 8:54 | Kristýna |  Články


Tereza Kerndlová vydala nové album Schody z nebe. Přináší na něm moderně znějící pop s tanečními přiznávkami, příjemné melodie a solidní přednes. Tvrdí, že pro její propagaci jsou důležité zejména videoklipy a může se pochlubit tím, že klip k písničce Schody z nebe vidělo 4,5 miliónu lidí. Na zdejší poměry je to mimořádně vysoké číslo.

Schody z nebe je vaše čtvrté album. Jaké zkušenosti jste si odnesla z natáčení předchozích desek, případně z ohlasů na ně?

Vždycky se snažím někam posunout. Nemám ráda, když člověk stále stojí na jednom místě a dělá věci stejně. Styl muziky, ve které se pohybuju, musí být také trendy, protože jinak nebude mít šanci. Přestože vím, že se u nás špičkovému zahraničnímu popu asi nikdy nevyrovnáme, snažím se inspirovat tam.

Proč se český pop nevyrovná zahraničnímu?

Třeba kvůli tomu, že u nás frčí české texty. Dovedete si představit písničku Lady Gaga v češtině? Pro český trh se naše hudba dělá trochu jinak, než by se dělala pro zahraniční. Já patřím k těm, které nedělají hudbu pro sebe, ale pro lidi, tedy proč český trh.

Přesto se na albu objevují písničky od zahraničních autorů. Není to jakýsi pokus o kompromis?

Producentem alba byl Honza Gajdoš, který pro ně sháněl písničky různých autorů. Ohlížel se také v zahraniční a hledali jsme i v databázích skladeb, které jsou celosvětově přístupné. Šlo o to sehnat dvanáct písní, se kterými bychom byli naprosto spokojeni. Proto tam jsou i skladby od zahraničních autorů. Naopak všechny singly z alba jsou od našich skladatelů. Jméno Chris Neal, které se vedle textaře Reného Mayera na desce objevuje nejčastěji, je pseudonym českého autora.

Jak poznáte dobrou písničku?

Je velice těžké odhadnout, co se bude lidem líbit. Já už se ale v hudbě pohybuju od svých čtrnácti, tedy jedenáct let. Za tu dobu jsem se jakž takž naučila rozpoznat, jestli by se písnička líbit mohla.

Co pro vás v hudbě znamená pop?

Spousta lidí si myslí, že je to ta nejjednodušší a nejpodbízivější muzika. Napsat ale dobrý popový hit a la Lady Gaga nebo Rihanna je daleko složitější, než napsat nějakou zvláštní alternativní píseň. Slyšet pak lidi pod pódiem, jak si zpívají mou písničku, je velké zadostiučinění. Dělá mě to šťastnou.

BLESK.CZ: Tereza Kerndlová: Narozeniny slavila v Římě

12. prosince 2011 v 8:51 | Kristýna |  Novinky
Zpěvačka Tereza Kerndlová (25) si na několik dní vyrazila do Říma. Nejela však poznávat památky, ale romantickým pobytem v italské metropoli módy ji překvapil její o šestnáct let starší přítel René Mayer.
"Dodatečně jsem oslavila své 25. narozeniny se svou láskou v Římě. Nádherný prodloužený víkend byl úžasný dárek," prozradila Blesku zpěvačka, která si na památku pořídila umělecký snímek.
"Zjistila jsem, že už s sebou nemusím tahat foťák. Většina fotografií vznikla pouhým fotoaparátem v mobilním telefonu," řekla Blesku Tereza se smíchem.
Romantický pobyt byl nápad jejího přítele René Mayera. A Tereze se trefil do noty. Nikdy totiž v Římě nebyla. A na pobyt blízko slavné fontány di Trevi se dlouho těšila.
zdroj: blesk.cz