Únor 2012

23.2.12 - Tereza ve Studiu

26. února 2012 v 18:03 | Kristýna
Tereza na svém facebooku zanechala nové osobní fotky na kterých je ve studiu :) Přečtěte si následující zprávu, kterou k fotkám nechala:
"Zdravím vás ze studia!
Pracujeme na novém hitu! Myslím, že se máte na co těšit..."
Vaše Tereza :)
+ ještě jedna dobrá zpráva, Tereza na svém Facebooku překročila hranici 20.000 fanoušků. Gratuluji :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TýTý 2011

26. února 2012 v 17:57 | Kristýna |  Novinky

20.2.2012 odstartovalo první (nominační) kolo hlasování do 21. ročníku ankety Týdeníku Televize TýTý za rok 2011, které potrvá do 18.3.2012. Od 2.4.2012 do 13.4.2012 pak bude probíhat druhé (finálové) kolo a hned druhý den, tedy 14.4.2012, odvysílá Česká televize v přímém přenosu slavnostní vyhlášení vítězů.

Podpořme Terezu a hlasujme pro ni v kategorii ZPĚVAČKA třemi možnými způsoby:

1. přes SMS (každý může poslat až 30 SMS hlasů!):
SMS ve tvaru:
TT 8 TEREZA KERNDLOVA
na číslo: 906 15 09 (cena 9 Kč)

2. přes formulář na www.tyty.cz
Přes internet se dá hlasovat zde: Nominační hlasovací formulář TýTý 2011
v obou těchto případech se nominační hlasy přijímají do 18.3. do 24:00

3. přes korespondenční lístek

Hlasovat můžete i přes vyplněný hlasovací kupon, který najdete v těchto časopisech: Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Žena a život, Claudia, Tina, Chvilka pro tebe.

vše o pravidlech a jak hlasovat do 21. ročníku ankety TÝTÝ 2011 naleznete zde

(16. února 2012): Zpráva z Facebooku

26. února 2012 v 17:53 | Kristýna |  Messages

Letošní ceny Akademie "populární" hudby (Anděl) se blíží! Myslím si, že by si tato soutěž zasloužila změnu názvu z populární na ceny akademie alternativní hudby! Podle mě patří do kategorie "populární" ze všech letošních nominovaných pouze skupina Mandrage, Tomáš Klus a skladba Půlnoční od pana Neckáře. Akademici zřejmě neznají význam slova "populární hudba"!
Co si o tom myslíte vy?
Vaše Tereza


Richard Müller mluví o Tereze

26. února 2012 v 17:44 | Kristýna |  v... Reportáže
VIP zprávy ze dne 20.2.2012 připravily rozhovor s Richardem Müllerem, který promluvil také o společném duetu s Terezou a Vy se na to můžete podívat zde v časovém rozmezí 7:16 - 9:22.

POPCORN: TEREZA KERNDLOVÁ: Rebelka s duší dámy

26. února 2012 v 17:42 | Kristýna
V únorovém čísle časopisu POPCORN si můžete přečíst rozhovor s Terezou, který si můžete přečíst po kliknutí na obrízky níže :)

imagebam.com imagebam.com

Fashion: Grammy Awards 2012

26. února 2012 v 17:23 | Kristýna |  BLOG TEREZY

!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Fashion: Grammy Awards 2012
Nejprestižnější světové udílení hudebních cen je za námi! Grammy Awards 2012 byly o skvělé hudbě, show, vzpomínkách na zesnulou Whitney Houston a především o britské zpěvačce Adele. Ta za večer proměnila všechny své nominace, kterých bylo rovnou šest! Během více jak tříhodinové show se na pódiu objevily hvězdy jako Alicia Keys, Bruno Mars, Coldplay, Rihanna, Katy Perry, David Guetta, Foo Fighters nebo Chris Brown. Zazpívala i Jennifer Hudson, která vzdala hold Whitney Houston její nejslavnější písní I will always love you. Tady je ale nahlédnutí na červený koberec... Co si známé osobnosti oblékly na tuto významnou akci se podívejte v galerii! U mě vede černá róba Rihanny a taky stříbrné pouzdrové šaty, které oblékla Jessie J!

Whitney Houston navždy odešla do hudebního nebe...

13. února 2012 v 14:43 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________
Whitney Houston navždy odešla do hudebního nebe...
Celé mé dětství mě provázela její hudba, její hlas, její písně. Dnes obletěla svět zpráva o její smrti. Smrti, která přišla příliš brzy. Mé největší idoly z dětství odcházejí z našeho světa... Michael Jackson a teď i Whitney Houston! Vzpomínejte společně se mnou na tuto úchvatnou zpěvačku! Vybrala jsem píseň Run To You, která zazněla ve filmu "Bodyguard". Filmu, který mě inspiroval, ovlivnil... Miluju ho!
I Will Always Love You, Whitney! R.I.P


Poslechněte si nový singl "Všetko sa dá" k reality show Hotel Paradise!

9. února 2012 v 22:59 | Kristýna |  Novinky
Poslechněte si nový singl

Již brzy začne Prima Family, Prima Love a slovenská Tv Joj vysílat novou reality show Hotel Paradise! Zde je úvodní píseň, která bude provázet celou tuto show a vy ji bude slýchávat z televize! Poslechněte si "Všetko sa dá" - Tereza Kerndlová feat. Mišo Biely!


"Všetko sa dá" - Tereza Kerndlová feat. Mišo Biely

Jak se Vám písnička líbí? :)

Music: David Guetta feat. Nicki Minaj - Turn Me On

6. února 2012 v 18:33 | Kristýna |  BLOG TEREZY
!!Tuto zprávu zveřejnila Tereza Kerndlová v sekci BLOG na své stránce kerndlovatereza.com!!
___________________________________________________________

Music: David Guetta feat. Nicki Minaj - Turn Me On
David Guetta poslední dobou zásobuje celosvětový hudební průmysl bezednou dávkou hitů! Všichni, včetně mě jeho hudbu zbožňují! Stále má nové nápady, zvuky a další super hosty ve svých singlech. Black Eyed Peas, Akon, Ludacris, Kelly Rowland, Snoop Dog, Rihanna, Flo-Rida a další hvězdy se spojili s tímto fenomenálním francouzským DJem a producentem. Aktuálním hitem se právě stává song s názvem "Turn Me On" s rapperkou a zpěvačkou Nicki Minaj. Ta je známá svými výstředními módními kreacemi a barevnými parukami, bez kterých nevyjde ven ani v soukromí. Nicki se nedávno objevila i po boku Rihanny v písni "Fly" a určitě znáte i její poslední hit "Super Bass". Nicki, jejíž skutečné jméno zní Onika Tanya Maraj pojí s Davidem Guettou už druhý singl. Poprvé to bylo v letním hitu "Where them Girls at" a teď ve žhavé novince "Turm me on". Jedná se o čerstvý klip, takže jste možná písničku ani jeho vizuální zpracování nezaznamenali. Pak mě těší, že se o tomto báječném songu dozvídáte právě z mého BLOGU. Taky jsem pro vás zmapovala šatník Nicki, který je opravdu mnohdy šokují. Jooo, Nicki má kuráž! Líbí se mi!