Červen 2012

[Scan]: In Style (Červenec)

30. června 2012 v 16:59 | Kristýna
Tereza v InStyle

Červencový InStyle připravil HŘÍŠNÉ SEXY SEDMERO, kde najdete sexy Terezu a já mám pro Vás scan z tohoto časopisu... :)

imagebam.com

[Ukázka]: Tereza Kerndlová - Tepe Srdce Mý

30. června 2012 v 11:19 | Kristýna |  Novinky
Na internetu se objevila ukázka nového songu "Tepe srdce mý", ke kterému se v nejbližší době objeví i klip. Snad si brzy budeme moct poslechnout celý tento song :) Jak se Vám zatím líbí ukázka ? :) Mě strašně moc, už se nemůžu dočkat celého songu xD


[26.6.12]: Z nátáčení klipu " Tepe srdce mý" #2.

28. června 2012 v 21:59 | Kristýna
Další fotka z natáčení nové klipu k songu "Tepe srdce mý". Opět je neskutečně nádherná, nemyslíte? :)
První foto zde xD


imagebam.com

+ps: reportáže z natáčení klipu naleznete o několik článků níže :)


[Březen 2011]: Na ostrově Koh Samui

28. června 2012 v 11:29 | Kristýna

Tuhle fotku tu ještě přidanou nemám. Je z minulého roku, kdy byla Tereza se svým přítelem na dovoloné v Thajsku.
Fotit se Tereza nechala na ostrově Koh Samui. Cute xD <3


imagebam.com


[27.6.12]: VIP Zprávy: - Reportáž z natáčení nového klipu #2.

27. června 2012 v 21:19 | Kristýna |  v... Reportáže
Dnes byla ve VIP Zprávách druhá reportáž (první zde) z natáčení nového klipu Terezy k songu "Tepe srdce mý". V reportáži Tereza mluví o tom jak natáčení probíhá a taky ji máte možnost vidět v několika zajímavých outfitech xD
Skvělá zpráva je, že v reportáži zazní i kousek songu takže se pozorně zaposlouchejte a zdělte mi své názory :) Podle mě bude song na způsob písničky "Všetko sa dá" pro Hotel Paradise :) A klip ve stylu Seleny Gomez - Hit the Lights (aspoň podle scén se mi zdá), ale možná se mýlím xD :)
Schodnout se můžem na tom, že Tereza vypádá v klipu úžasně :)[26.6.12]: Z nátáčení klipu " Tepe srdce mý"

27. června 2012 v 20:49 | Kristýna
Tereza na svůj facebook poslala novou fotku. Ta je z natáčení jejího nejnovějšího klipu k songu "Tepe srdce mý". Tereze to na ní strašně sluší, že? :) Nevím jak vy, ale já už se klipu nemůžu dočkat xD

+zpráva od Terezy:
Malá ochutnávka z natáčení klipu k singlu Tepe Srdce Mý...
Tereza :)


imagebam.com

Tereza Kerndlová - You're Bugging Me

27. června 2012 v 20:48 | Kristýna |  Videa
Na portál YouTube jsem nahrála nové video. Tuhle píseň mám strašně ráda. Je z alba "Have Some Fun (2007)" a na youtube ji od nikoho jiného než ode mě nenajdete. Takže přeji příjemný poslech :)


"Tereza Kerndlová - You're Bugging Me"

[26.6.12]: VIP Zprávy: - Reportáž z natáčení nového klipu #1.

26. června 2012 v 21:00 | Kristýna |  v... Reportáže
Již před chvílí jsme mohli vidět živý vstup do VIP Zpráv z natáčení nového klip k songu "Tepe srdce mý". V reportáži Tereza mluví o tom jak natáčení probíhá a taky ji máte možnost vidět v zajímavém outfitu xD

+ zpráva od Terezy:
Natáčíme nový videoklip, už druhý den... Za chvíli bude živý vstup do VIP zpráv... Jestli chcete vědět, jak to tady právě probíhá, dívejte se už za chviličku!!!
Tereza ;)+ps: zítra bude ve VIP Zprávách celá reportáž z natáčení, takže se nezapoměňte dívat :)


50 minut pro tebe

26. června 2012 v 18:29 | Kristýna

Léto je tu a vy určitě chcete mít krásnou postavu do plavek xD. S tím Vám můžu pomoc... Nekteří z vás to možná neví, ale Tereza se v posledních letech nevěnovala pouze zpěvu. Natočila i DVD, které se jmenuje 50 minut pro tebe. Jedná se o speciálně tanečně - cvičební program. Tereza zde využívá svého pohybového talentu, který již v minulosti zúročila coby šestinásobná mistryně republiky nebo mistryně evropy a čtvrtým místem na mistrovství světa ve skupinovém stepu. Tento program je na našem trhu zcela ojedinělý především sestavou cviků, které jsou zaměřeny nejen na zpevnění a formování celé postavy, ale především k celkovému zlepšení fyzické i psychické kondice formou tance. DVD obsahuje jak původní choreografii, o kterou se postarala uznávaná tanečnice Alena Langerová, tak i původní muziku, jejímž autorem je producent a skladatel Honza Gajdoš. Texty a samozřejmě i zpěv je dílem Terezy.

Tohle DVD Vám 100% doporučuji. Pokud jsi ho minimálně 3x týdně postíte, zaručeně poznáte rozdíl :)


KOUPIT:Reportáž ve VIP Zprávách z natáčení klipu??

25. června 2012 v 19:39 | Kristýna |  Novinky
TEPE SRDCE MÝ

Dnes a zítra (25., 26. 6) bude Tereza se svým týmem natáčet nový klip k zbrusunovému singlu s názvem "Tepe srdce mý", který jsme 'zatím' ještě nemohli slyšet. Podle toho co říkala Tereza, na natáčení budou přítomni i reportéři z VIP Zpráv, takže se v příštích dnech dočkáme videa ze zákulisí natáčení ve kterém 'možná' uslyšíme již zmiňovaný song :)

Takže se nezapomeňte dívat na VIP Zprávy a dále náši stránku sledujte xD


Sexy kráska Kerndlová? Svatba? Víme vše!

20. června 2012 v 20:49 | Kristýna |  Novinky

Zpěvačka Tereza Kerndlová žije už pořádně dlouhou dobu se svým přítelem René Mayerem. O svatbě však zatím veřejně nepadla řeč.

"Na podzim spolu budeme už let devět, takže v příštím roce oslavíme deset let známosti. Zdali je to hodně, nebo málo, neřešíme, je nám spolu dobře a rozhodně vztah bude pokračovat i v budoucnu. A zda přijde sňatek? No, proč ne, třeba k tomu desetiletému jubileu. Nebo i jindy, zatím to není otázka dne," nechala se pro Korzo slyšet Tereza.
Svatba není legrace. A René? Ten jen souhlasně přikyvoval. "Je to tak. Termíny házet nebudeme jen tak pro legraci. Svatba je hodně důležitá životní záležitost, takže až se rozhodneme, bude to definitivní," potvrdil slova své přítelkyně. Tereza nedávno získala titul v soutěži Gillette Venus nejkrásnější nohy 2012, který jí přiřkla porota, v jejímž čele zasedala loňská vítězka, misska a modelka Kateřina Sokolová.
Místo svatby dovolená.Jednou z cen byl i poukaz na zahraniční zájezd. "To je skvělé. Naposledy jsme spolu byli loni v únoru v Thajsku, takže teď vyrazíme na Krétu a budeme jen a pouze odpočívat," jedním hlasem okomentovali výhru a cenu oba milenci.

zdroj:bleskove.centrum.cz


[16.6.2012]: Na zámku Hluboká nad Vltavou #2.

18. června 2012 v 19:40 | Kristýna
Tereza na svůj facebook zaslala spoustu nových fotek z Hluboké nad Vltavou, kde 16. července vystupovala. Na fotkách je hlavně se svým přítelem Reném Mayerem a se svou tanečnicí a kamarádkou zároveň, Alenou Langerovou :) Užijte si tyto nádherné fotky. Musím říct, že to Tereze opravdu slušelo :)

+ zpráva od Terezy:
Opět nějaké nové fotečky! Včerejší (16.6) vystoupení na zahradní party v karnevalovém stylu v Hluboké nad Vltavou bylo super! Podívali jsme se i na zámek a tak vám posílám několik momentek...

Tereza :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nové informace o novém songu

17. června 2012 v 18:39 | Kristýna |  Novinky
TEPE SRDCE MÝ

Nový singl s názvem TEPE SRDCE MÝ byl rozeslán do českých rádií. Sledujte hitparády a poslouchejte český éter a určitě brzy uslyšíte její letní taneční skladbu. Ta se také během pár dní dočká vizuálního zpracování! Klip budete moci vidět v první polovině července a podle daného scénáře, nápadu, lokací a Terezy, jak ji neznáte se určitě máte na co těšit... TEPE SRDCE MÝ je taneční pecka, která vám doufáme zpříjemní letošní letní měsíce!

...
hned jak se song objeví na internetu, ho zde samozřejmě zveřejním, aby jste si ho mohli poslechnout :)

[16.6.2012]: Na zámku Hluboká nad Vltavou

17. června 2012 v 18:29 | Kristýna
Tereza včera, 16. června, vystupovala v Hluboké nad Vltavou. Z tohoto důvodu také navštívila zdejší zámek, ze kterého nám fanouškům poslala krásnou fotku se vzkazem:

Právě ted´ jsme v Hluboké nad Vltavou... Před večerním vystoupením jsme se zašli podívat na zámek a užíváme si nadhernej den... Všechny vás moc zdravím :)

Vaše T.

imagebam.com

ps: možná měl někdo z vás štěstí a Terezku tam potkal xD

Vyhlášení ankety: Jaký chcete další singl z alba "Schody z nebe"?

11. června 2012 v 20:19 | Kristýna |  Novinky o stránce

Konečně tu máme vyhlášení ankety: Jaký by jste chtěli další singl z alba "Schody z nebe"? Pořád to bylo tak nějak nerozhodně. Nakonec jste zvolili song "Nechci už tě znát", který získal 10 hlasů.
Druhý v pořadí skončil song "Mám strach, že nezavoláš" a na třetím místě skončila balada "Cháron".
Naopak žádný hlas nezískali písně "Mám problém" a "Anonym".

Celkové výsledky:
imagebam.com


ps: Stejně to ale vypadá, že se dalšího singlu z alba nedočkáme, jelikož se Tereza právě chystá natáčet videoklip k nové písničce "Tepe srdce mí". :)

Kerndlová: Vdavky, proč ne?

11. června 2012 v 20:19 | Kristýna |  Novinky
Zpěvačka Tereza Kerndlová (25) žije už pořádně dlouhou dobu se svým přítelem René Mayerem (42). O svatbě však zatím veřejně nepadla řeč. Ale ani jeden z partnerů by prý nebyl zásadně proti."Na podzim spolu budeme už let devět, takže v příštím roce oslavíme deset let známosti. Zdali je to hodně, nebo málo, neřešíme, je nám spolu dobře a rozhodně vztah bude pokračovat i v budoucnu. A zda přijde sňatek? No, proč ne, třeba k tomu desetiletému jubileu. Nebo i jindy, zatím to není otázka dne," nechala se pro Korzo slyšet Tereza.

A René? Ten jen souhlasně přikyvoval. "Je to tak. Termíny házet nebudeme jen tak pro legraci. Svatba je hodně důležitá životní záležitost, takže až se rozhodneme, bude to definitivní," potvrdil slova své přítelkyně.Tereza 5. 6. získala titul nejkrásnější nohy 2012, který jí přiřkla porota, v jejímž čele zasedala loňská vítězka, misska a modelka Kateřina Sokolová.

Jednou z cen byl i poukaz na zahraniční zájezd. "To je skvělé. Naposledy jsme spolu byli loni v únoru v Thajsku, takže teď vyrazíme na Krétu a budeme jen a pouze odpočívat," jedním hlasem okomentovali výhru a cenu oba milenci.

Sledovanost Tereziných videoklipů na YouTube

10. června 2012 v 12:09 | Kristýna |  Novinky

Samozřejmě jako první musím zmínit videoklip k singlu "Schody z nebe", který má největší sledovanost a to skoro 6,500,000 mil.
Jako druhý má Tereza nejsledovanější klip k singlu "Přísahám" víc jak 1,500,000 shlédnutí.
Milionovou hranici překročil i klip k singlu "Holka jako Já" z alba Retro, skoro 1,050,000 shlédnutí.
Klipy "Anděl" a "Orchidej" mají před 500,000 tisíc shlédnutí.
Videoklip k singu "Já chci jen to, co chci" má přes 700,000 tisíc shlédnutí.
Je vidět, že Tereza je na YouTube docela populární :)

Nejsledovanější video: Tereza Kerndlová - Mám strach, že nezavoláš

10. června 2012 v 10:49 | Kristýna |  Videa
Lyrics video k songu Terezy Kerndlové - Mám strach, že nezavoláš je na mém kanálu nejsledovanějším videm. Náhrála jsem ho v Prosinci loňského roku a od té doby ho vidělo víc ja 100.000 lidí a líbilo se 219 uživatelům. Všem bych chtěla moc poděkovat, jsem ráda, že se u Vás video stalo tak populárním :) Další z mých videí s Terezou nezústáva pozadu a lyrics video k songu "Všetko sa dá" vidělo již přes 7.000 lidí :)Nové avatary a bannery

9. června 2012 v 19:50 | Kristýna |  Novinky o stránce
Strašně bych chtěla poděkovat Jacque.Biebs ze stránky Almost-Love.blog.cz, která pro mě vyrobila tyhle nádherné avatary a bannery. Strašně moc děkuji :)