Říjen 2012

30.10.12 - Facebook Message

31. října 2012 v 17:41 | Kristýna |  Messages
V tomto roce jsem cestovala jako "nikdy"! Mám před sebou ještě jeden výlet, a to do Paříže, už tento týden! Pak mě čeká jenom práce, do konce roku mám 30 vystoupení...
Mám vás z Paříže informovat, jak se mám a poslat zase nějaké fotečky?

Mám vás ráda, krásné sny... ♥


29.10.12 - Facebook Message

31. října 2012 v 17:40 | Kristýna |  Messages
Tereza na svém facebooku zanechala následující zprávu:


Já byla před pár lety blondýna... :)


...musím přiznat, že Terezka se mi jako blondýna líbila víc :), jaký je Váš názor? =)

27.10.12 - 10. narozeniny Óčka

31. října 2012 v 17:32 | Kristýna |  akce + vystoupení 2012

Tereza se v sobotu, 27.10, zúčastnila 10. narozenin hudební televizní stanice Óčko, která ke svému výročí připravila zvláštní pětihodinové vysílání. Tereza na oslavy dorazila v černém topu s průsvitnými rukávy a černých šortkách.
Do nepříjemné chumelenice se pak vydala "posilněna" jen o podzimní černý kabátek =)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

24.10.2012 - Premiéra nové bondovky Skyfall

29. října 2012 v 18:46 | Kristýna |  akce + vystoupení 2012

Tereza se ve středu, 24. října, zúčastnila české premiéry nové bondovky Skyfall. Jako vždy jí to neuvěřitelně slušelo. Strašně si mi líbí ten její kabát a taky kalhoty. Celkově byla nádherná a já tu mám pro Vás několik fotek, takže příjemnou podívanou =)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

4 Roky Online s KerndlovaTereza.blog.cz

28. října 2012 v 20:04 | Kristýna |  Novinky o stránce

Nejdřív mi tenhle den nepřišel ani nijak vijímečný (kromě toho, že je dnes státní svátek xD), ale pak jsem se na blogu podívala do menu a rázem mi to došlo. Dnes je to přesně 4 roky od založení tohoto blogu. Páni...ani se mi tomu nechce věřit... to už je to vážně tak dlouhou.... xD Blog jede prakticky nepřetržitě.. sice s menšíme přestávkami, ale přece Terky právě děje :) Poslední dobou se pořád někde objevuje, takže je toho na přidávání celkem hodně tak nás nezapomeňte sledovat :) Ještě jednou moc děkuji VŠEM, jsem strašně ráda, že sem stále chodíte :)
A abych nezapomňela, také bych moc chtěla poděkovat Terezce za to, že je pořád tak skvělá a že nezapomíná na nás fanoušky... Díky moc Tery

A ještě jedna dobrá zpráva pro fanoušky Terezy:
Pokud byste chtěli vidět živé vystoupení Terezky, budete mít během následujících týdnů určitě šanci! V rámci prezidentské kampaně Miloše Zemana totiž Terezka vystoupí hned v několika městech. Bližší informace o termínech, místech a dalších podrobnostech proto sledujte na jajích oficiálních stránkách v sekci AKCE nebo zde na blogu =)


[27.10.12]: Zpráva z facebooku

28. října 2012 v 13:39 | Kristýna |  Messages
Já chci zpátky léto... :(
Fotka: Já chci zpátky léto... :(

[20.10.12]: Tereza v posilovně

28. října 2012 v 13:34 | Kristýna
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

[16.10.12]: Tereza na odstranění jizev na nahou

28. října 2012 v 13:25 | Kristýna
Nejedna dívka může závidět krásné tělo Tereze, ale i ona prý má jako každá jiná žena drobné nedokonalosti. Jak sama přiznala, její nohy ještě nedávno hyzdila škaredá popálenina. Paradoxně v době, kdy zpěvačce stále náleží titul Nejkrásnější nohy roku.

"Ze svých nohou jsem měla vždycky mindrák. Menší holky to mají těžší, protože ta kila navíc jsou na nás vidět víc než na vysokých holkách. Svůj handicap mám právě v tom. Měřím 164 centimetrů a doháním to podpatky," nechala se slyšet v červnu krátce po vyhlášení soutěže on-line deníku TÝDEN.CZ Kerndlová.

Před nedávnem si popálila stehna, když odkládala rozehřátou kulmou na vlasy. Na své vystoupení si musela jizvy neustále maskovat. "Už mě obtěžovalo na každé vystoupení maskovat i nohy, a proto jsem dostala doporučení na kliniku, kde jizvy odstraní, pak nepoznáte, že tam kdy jakákoliv jizva byla," říká Tereza. "Během zákroku jsem vůbec nic necítila, nic nepálilo a za hodinku bylo vše hotové. Jsem ráda, že to nebolelo, protože pro úplné odstranění musím zákrok zopakovat ještě dvakrát," dodala zpěvačka, která se nyní připravuje na anketu Zlatý slavík, jež proběhne už za měsíc. Loni se umístila na jedenáctém místě.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

[20.10.12]: Tereza v Cirkuse Humberto

28. října 2012 v 13:03 | Kristýna
Cirkus Humberto, dneska odpoledne...
Zajděte tam... Bylo to super!

Krásnej víkend všem ♥

imagebam.com

[15.10.12]: Tereza děkuje za přání k svátku

28. října 2012 v 13:00 | Kristýna
Svátek budu mít už jenom hodinu a půl...
Až zase za rok se můžu těšit na krásná přáníčka od vás...
Díky za ně, za ty letošní, bylo jich mooooc!

Posílám pusu... ♥
Fotka: Svátek budu mít už jenom hodinu a půl... Až zase za rok se můžu těšit na krásná přáníčka od vás... Díky za ně, za ty letošní, bylo jich mooooc! Posílám pusu... <3

[11.10.12]: Fotky z dětského koutku

28. října 2012 v 12:55 | Kristýna
Právě jedu z vystoupení! V hotelu, kde jsem zpívala byl i dětský koutek... Nedalo mi to!!! :)
imagebam.com


Skluzavka mi byla trochu menší... :)
imagebam.com


Mám dům a domácího mazlíčka!!! Chichi ;)
imagebam.com


Už vím, čím budu jezdit na kšefty... Jen netuším, kam dám svůj tým a aparaturu!!!
imagebam.com


[9.10.12]: Zpráva z Facebooku

28. října 2012 v 12:48 | Kristýna |  Messages
Takhle nás vyfotila Lenka Hatašová před pěti lety...
Fotka: Takhle nás vyfotila Lenka Hatašová před pěti lety...

REVUEiDNES.cz: VIDEO: Kerndlová promluvila o mindrácích, nohy jí zdobil tuk i spálenina

28. října 2012 v 12:46 | Kristýna |  Články
REVUEiDNES.cz: VIDEO: Kerndlová promluvila o mindrácích, nohy jí zdobil tuk i spálenina
Tělo zpěvačky Terezy Kerndlové prý nebylo vždycky dokonalé. Jak sama přiznala, její nohy kdysi "zdobil" přebytečný tuk i popálenina. Obojí je teď minulostí. Paradoxně v době, kdy zpěvačce stále náleží titul Nejkrásnější nohy roku.
"Na své nohy jsem kupodivu nebyla nikdy pyšná. Vždycky jsem si říkala, že jsou malinko tlustší, než bych chtěla. Mám výšku 164 centimetrů, takže každé kilo je na mně vidět a vždycky se mi to ukládá do spodních partií. Jsou to místa, která jsem jistý čas ukazovala méně. Bylo to v době kolem mých osmnácti, kdy jsem nějaké to kilo navíc měla," řekla Tereza Kerndlová na kameru iDNES.cz.
Nedávno její stehna zdobila i ošklivá popálenina, kterou si přivodila v okamžiku, kdy odkládala kulmu na vlasy. Na svá vystoupení se tak často musela líčit i na nohou.

"Už mě obtěžovalo na každé vystoupení maskovat i nohy, a proto jsem dostala doporučení na kliniku, kde jizvy odstraní a nepoznáte, že tam kdy jakákoliv byla. Během zákroku jsem vůbec nic necítila, nic nepálilo a za hodinku bylo vše hotové. Jsem ráda, že to nebolelo, protože pro úplné odstranění musím zákrok zopakovat ještě dvakrát," dodala zpěvačka.
Na kameru iDNES.cz však nohy v plné kráse neukázala, ale úmysl to prý nebyl. "Dneska mám nohy schované za teplákama, ale já v teplácích cvičím, nedělám to úmyslně. A ty panenky na nich? Jsou to tepláky, které jsem objevila a shodou okolností jsou na nich barbínky. Nic to nesymbolizuje," doplnila se smíchem.

Tereza Kerndlová se momentálně těší na vyhlášení výsledků ankety Český slavík, které proběhne už příští měsíc. Loni byla jedenáctá, letos si věří víc.

"Vše je samozřejmě na fanoušcích a věřím, že mě podpoří. Ráda bych se probojovala mezi deset nejlepších," vyslala jasný vzkaz Kerndlová.

Český Slavík: MTV videoklip roku 2012

11. října 2012 v 11:05 | Kristýna |  Novinky
Český Slavík: MTV videoklip roku 2012

V pětici nominovaných videoklipů na cenu MTV videoklip roku 2012 je také Tepe srdce mý, a proto neváhejte a pokud se Vám videoklip líbí, hlasujte! Hlasování probíhá do půlnoci 18.11.2012.

HLASOVÁNÍ:
Hlasuje se zasláním SMS ve tvaru K 3 na číslo 906 06 06

BRAVOWEB.cz

11. října 2012 v 11:02 | Kristýna |  Novinky
BRAVOWEB.cz

Tereza tě spolu s dalšími českými a slovenskými zpěváky a hudebníky zve na novou webovou stránku, kterou připravil časopis Bravo. Více o novém webu se dozvíš z jejich společné zdravice a zároveň pozvánky na tuto novou internetovou adresu přímo zde...

[Osobní]: 5.-7.10. 2012 - Víkend v Londýně

7. října 2012 v 19:59 | Kristýna
6.10 měla Terezka narozeniny, které strávila romantickým víkendem v Londýně se svým přítelem. Na facebook zaslala několik fotek, na které se můžete podívat níže =)

Sama Terce přeji hodně zdraví, štěstí a hlavně at' se jí splní vše co si přeje :) HAPPY BIRTHDAY


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

[5.10. 2012]: Tereza v show Karla Šípa

7. října 2012 v 19:52 | Kristýna |  v... Tv show
V pátek byla Tereza v show Karla Šípa. Pokud jste neměli čas se dívat mám tu pro Vás záznam z této show, který naleznete na tomto odkaze => ZDE :) příjemnou podívanou :)

Tereza v show Karla Šípa

4. října 2012 v 20:22 | Kristýna |  Novinky
Už v pátek budu sedět v horkém křesle u Karla Šípa...
Aaaaaaaa :) Koukejte se!

VŠECHNOPÁRTY / 5.října / 21:20 / ČT 1

Fotka: Už v pátek budu sedět v horkém křesle u Karla Šípa... Aaaaaaaa :) Koukejte se! VŠECHNOPÁRTY / 5.října / 21:20 / ČT 1