Duben 2015

[Scany]: CITYREVUE: Tereza Kerndlová - Jsem romantická

29. dubna 2015 v 12:14 | Kristýna |  Gallery Update
Mám tu pro Vás scany z časopisu CityRevue. Tereza časopisu poskytka rozhovor a dočíst se můžete například jak se poznala se svým manželem, jak probíhali zásnuby, dále o cestovaní... no je toho dost tak příjemné počtění.. =)
[Behind the Scenes]: Nový photoshoot pro časopis Dieta #3.

28. dubna 2015 v 11:21 | Kristýna |  Gallery Update

A nakonec ještě jedna fotka ze zákulisí focení photoshootu pro červnové vydání časopisu Dieta, kterou Terka zveřejnila na instagramu. Už se nemůžu dočkat až se objeví oficiální fotky.. =)[Gallery Update]: Nová fotka z photoshootu

28. dubna 2015 v 11:15 | Kristýna |  Gallery Update

A další nová fotka, kterou Terka zveřejnila na svém facebooku. Myslím, že pochází z photoshootu pro Nemocnici Blansko - článek, ale nejsem si jistá taky může být teď z nové shootu který Terezka fotila.. :D Každopádně fotka je v galerii, kde na na ni můžete podívat.. =)[Videa]: Nová videa od Terezy

28. dubna 2015 v 11:06 | Kristýna
Terka na facebook vložila dvě videa... myslím, že žádný komenrář k nim potřeba není, kouknout se na ně můžete na jejích facebookových stránkách nebo kliknutím na videa :-D Videa byli vytvořeni v aplikaci "My Idol"..


+zprávy od Terezy:
Můj muž dnes taky nazpíval jednu písničku, je to jeho premiéra... Můžete ho podpořit? Byl by rád... Popřípadě napiš názor, zda na to má...


Můj nový singl s klipem...

[Gallery Update]: Nové fotka z photoshootu 2011

28. dubna 2015 v 10:44 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na svém facebooku zveřejnila starší fotku z photoshotu pro časopis InStyle z roku 2011.
V galerii jsem ji neměla tak ji tam přidávám.. =)


[Photoshoot]: Nové fotky 2015 #2.

27. dubna 2015 v 10:34 | Kristýna |  Gallery Update

Na internetu se objevila nová várka fotek z Terčina nového photoshootu pro její propagační účely. Tři fotky už jsme měli možnost vidět - zde, nyní tu máme další tři.. =) Nádherný, nemyslíte? :)[Osobní]: Fotky #21. 2015

27. dubna 2015 v 10:27 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza byla v neděli 26. dubna, spolu se svým manželem nakupovat nové vybavení do jejich bytu. Na web poslala tyto dvě fotky.. =)

+zpráva od Terezy:

Už i na nás přišla nutnost renovace bytu...
[BULVÁR]: KERNDLOVÁ A JEJÍ DALŠÍ ŽHAVÉ SEXY FOTKY: TAKHLE DALEKO JEŠTĚ NIKDY NEZAŠLA! A K TOMU ZÁHADA BRADAVKY NEBRADAVKY!

27. dubna 2015 v 10:10 | Kristýna |  Články

Tereza Kerndlová vypustila do světa několik fotografií od Bena Renče, kterému důvěřuje o poznání víc než jeho kolegovi, se kterým se úspěšně dosoudila, aby nezískala víc než dobrý pocit. Ten máme my z nové série jejích snímků.

Kerndlová (28) se rok soudila s "vyhlášeným" fotografem Vladimírem Štrossem, přezdívaným "Džambulka fotografie" pro jeho zálibu v dluzích a pití. Pro toho nafotila s řadou kolegyň reklamní kalendář pro jistou kliniku a dlužných necelých 60 tisíc už asi nikdy neuvidí, ale soud vyhrála. A hned se vrhla do práce na nových projektech, čekají ji dva nové singly a k nim videoklipy, a tak pořídila s fotografem Benem Renčem sérii snímků, které včera hodně vydráždily naše čtenáře kvůli zřejmě vyčuhující bradavce na jednom z nich, ačkoli management Terezky sympaticky popírá, že by o bradavku šlo.

Na celém setu má krom Renče, naštěstí ne toho, který by Tereze udělal spíše návrhy než pěkné fotky, lví podíl královna make-upu Margita Skřenková a stylista Filip Vaněk, který zpěvačku chytře oblékl, neoblékl do podvazků a sáčka, které toho, pravda, moc nezakrylo, a i když má zpěvačka za sebou dost sexy fotek, takhle odvážná ještě nikdy nebyla.

zdroj: extra.cz

[Behind the Scenes]: Nový photoshoot pro časopis Dieta #2.

24. dubna 2015 v 10:42 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza zveřejnila nové fotky z dalšího focení pro časopis Dieta.. Tentokrát se z ateliéru přesunuli do Botanické zahrady v Praze..
Podle Terečniných fotek to bude určitě úžasný photoshoot.. jen se podívejte na nové fotky a posuďte sami.. =)
[Behind the Scenes]: Nový photoshoot pro časopis Dieta

23. dubna 2015 v 10:24 | Kristýna |  Gallery Update

Další skvělou zprávou je, že se Tereza objeví na červnové titulce časopisu Dieta. Určitě to bude nádherný shoot už jen podle fotek, které Terka poslala z focení.. =) Strašně se mi líbí ty její plavky.. :)
Taky se už nemůžete dočkat? =)[Photoshoot]: Nové fotky 2015

23. dubna 2015 v 10:17 | Kristýna |  Gallery Update

Mám pro Vás úžasné zprávy.. =)
Tereza na svém facebooku zveřejnila nové fotky z nového photoshootu, který by měl sloužit k propagačním účelům, jejích nových projektů. Psala, že se v nejbližší době chystá vydat nové singly i klipy, takže se máme opravdu na co těšit.
Fotky jsou nádherné.. snad jich Terezka zveřejní víc.. =)


Za pár týdnů začne spouštění mých nových singlů, klipů... A tady je jedna ze série mých nových fotek! ‪#‎PhotoBy‬ ‪#‎BenRenc‬ ‪#‎MakeUp‬ ‪#‎MargitaSkrenkova‬ ‪#‎Styling‬‪#‎FilipVanek‬
Tereza Kerndlová před soudem: Šlo o neplacení!

23. dubna 2015 v 9:12 | Kristýna |  Články

Bezmála roční soudní tahanice má za sebou Tereza Kerndlová (28). Soudila se totiž s fotografem Vladimírem Štrossem (52), s nímž vytvořila reklamní kalendář pro kliniku plastické chirurgie, ale nikdy nedostala honorář.

Kauza se táhla od doby, kdy Štross zpěvačku společně s dalšími kráskami angažoval pro plastického chirurga Igora Janíka a jeho kalendář. Fotografie použil, k placení se ale neměl. "Vymlouval se na doktora Janíka, nám se ale ozvala řada lidí, kterým Štross dlužil také. Podali jsme na něj žalobu a uspěli jsme," potvrdil deníku Aha! Kerndlové manžel René Mayer. Soud tak sice uznal pohledávku výši zhruba šedesáti tisíc plus úroky, sama zpěvačka ale z peněz asi nic neuvidí. "Pan Štross je dluhy podle všeho zahlcen a bude na něj podána exekuce. My jsme se ale stejně nesoudili kvůli penězům, jako pro to, abychom před jeho praktikami varovali ostatní," dodává Mayer.

zdroj:ahaonline.cz

Tereza Kerndlová - Skyfall

21. dubna 2015 v 12:37 | Kristýna |  v... Vystoupení Live
Tento měsíc to bylo přesně rok co Terezka vystupovala na akci Pražských služeb HL. města Prahy. Vystupovala spolu se svou kapelou a já mám pro Vás jedno zajímavé video s tohoto dne.. Tereza do svého setlistu zařadila píseň z bondovky a to od Skyfall od Adele.
Co myslíte, jak se jí cover povedl? Podle mě paráda.. zase něco úplně odlišného od originálu.. =)


PS: fotky z této akce přidám do galerie později.. =)

ROZHOVOR 2014: S Terezou Kerndlovou o postavě, líčení a módě

18. dubna 2015 v 11:58 | Kristýna |  Články
Terko, jak se staráš o svou postavu? Myslím, že ti ji musí hodně žen závidět.

Hodně cvičím. Já jsem totiž od nějakých 23 let na sobě začala pozorovat, že se ta postava tvaruje ne úplně podle mých představ, takže jsem musela trochu upravit svůj jídelníček. Nikdy jsem nedržela diety, člověk si musí zvolit nějaký životní styl, který potom dodržuje. Já jím samé zdravé věci, vyřadila jsem některé potraviny například omáčky, knedlíky a podobně, ale sladké naprosto miluju, to obětovat na úkor postavy nechci, takže to musím potom vycvičit. Jinak někdy ten režim dodržuju víc a někdy, když vím, že v blízké době nebudu nic fotit nebo točit, tak třeba na 14 dní zvolním. Ale jinak to funguje prostě tak, jako se dočteš v každém časopisu - zdravě jíst a cvičit :-)

Cvičíš pravidelně?

Snažím se cvičit pravidelně, ale jsem hrozně líná, takže mám období, kdy vůbec necvičím, a pak naopak období, kdy na to najedu a cvičím třeba dvakrát týdně. A někdy, když mám nějakou speciální událost, tak cvičím třeba i 4 dny po sobě a pak mám 2 dny pauzu.

Cvičíš doma nebo chodíš do posilovny?

Cvičím doma, mám doma power plate, který je fakt výborný. Předtím, když jsem cvičila doma sklapovačky nebo cviky na overballu, tak nic nefungovalo jako power plate. 30 minut 2krát týdně stačí a výsledky jsou znát okamžitě. Stoupnu si na něj, zacvičím si pár desítek cviků na břicho, nohy a zadeček a už vidím, jak se to tělo díky vibracím formuje. A když chci jooo zhubnout, tak k tomu přidám ještě 20 minut skákání přes švihadlo při Sexu ve městě a je to! A když jsem třeba na dovolené, tak hodně plavu. Řeknu si 30 bazénů, mám sluchátka do vody a pustím si k tomu pěknou hudbu, protože jinak je to hrozná nuda (smích) a potom si můžu dopřát všechny ty dobroty, které většinou na dovolených bývají.

A co líčení? Líčíš se sama na tyhle pracovní akce? Koukám, že jsi nalíčená jako od profesionála.

Jo, líčím se sama. Když to není nějaké focení nebo videoklip, tak se líčím a češu sama. A jak dlouho ti to trvá, než se nalíčíš jako třeba dnes? Ten make-up zabere tak 45 minut určitě.

A vlasy? Máš nádherné vlny, to se mi nikdy tak hezky nepodaří…

Tyhle vlny jsou na velké nahřívací natáčky. Je to docela praktické, protože si to dám na vlasy, nechám zhruba 30 minut, mezitím si udělám ten make-up, pak si je sundám a je to. A celkově přípravou strávím tak 2 hodinky.

A sama ses naučila takhle si dělat vlasy? Nebo spíš jak je tam správně dát? Nebo jsi to okoukala od kadeřnic, když tě česaly na různá focení a jiné akce?

Většinou mnoho věcí odkoukám právě od vizážistek, když mě připravují na focení nebo točení. Tam člověk okouká hodně věcí i co se týče líčení, tak vlasů. A většinou to pak doma na 98 % zvládnu sama (smích). Ale samozřejmě jsou dny, kdy mi ty vlasy prostě nedrží, ale většinou to zvládnu a jsem za to ráda, protože kdyby měl člověk pořád někomu volat, ať ho učeše, tak to je hrozné.

Ten outfit, co máš dnes na sobě sis vybrala sama?

Tohle konkrétně mám z jednoho focení. Občas se mi stává, že když se mi něco líbí, tak si to koupím rovnou na tom focení.Ten top je z Topshopu a ty džíny jsou taky nějaké levnější, takže to není nic drahého. A jinak nakupuju spíš přes internet. Je to pro mě pohodlnější, že mi to přinesou až domů a mám to prostě radši.

A není ti to potom velké nebo malé? Přece jen se přes internet špatně odhadují velikosti, když si to nemůžeš zkusit.

Když se mi stane, že mi něco nesedí nebo občas i barevně to vypadá jinak, tak to jednoduše vrátím. Ale vesměs se trefím. Ale přiznám se, že se zimními věcmi mám trochu problém, protože buď mě kousaly, což úplně nesnáším nebo se mi to nějak nezdálo, takže teď jsem něco vracela. Ale letní věci už od oka většinou odhadnu správně.

A doporučila bys našim čtenářkám nějaké eshopy?

Mám ráda River island, tam je plno hezkých věcí nebo třeba i v Topshopu nakupuju raději online, protože mi přijde, že na internetu mají mnohem víc věcí než v kamenné prodejně.

+ fotky z akce najdete | ZDE |


zdroj: krasna.cz

[Osobní]: Fotky #20. 2015

17. dubna 2015 v 11:32 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na instagram zaslala další novou fotku, na které je se svými známými kdy spolu strávili večer pravděpodobně v nějaké restauraci... =)


Super včerejší večer! #WithMyLoveRene & @evadankova & #PepicekKoukolicek #GoodFood #Drinks #Fun #Yesterday #Dinner

[Video]: 21.3.2015 - Miss Motor Sport hotel Hilton Praha

15. dubna 2015 v 14:47 | Kristýna |  v... Vystoupení Live
Tereza, 21. března vystupovala na Miss Motor Sport v hotelu Hilton v Praze. Poslala nám několik osobních fotek ze zkoušky i ze samotných příprav na vystoupení, které jste již viděli.. pokud ne můžete se podívat zde.
Teď byl zveřejněn i záznam z vystoupení na který se můžete podívat níže.. =) Tereza zazpívala živě píseň "Anděl".


Nový layout

15. dubna 2015 v 9:48 | Kristýna |  Novinky o stránce
Po dlouhé době jsem zase uplácala nějaký nový vzhled stránky.. :-D Je to vážně rychlovka.. už jsem se na tamten nemohla dívat, chtěla jsem něco světlého.. :-D To že byl tvořený na rychlo je i vidět, ale snad to omluvíte a doufám, že se Vám aspoň trochu bude líbit.. =)


[Osobní]: Fotky #19. 2015

14. dubna 2015 v 20:09 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka na instagram opět poslala nové fotky. Nafotila to, co měla jeden den k večeři.. =)
Dali by jste si?? :D


A dnes se podává... #MasterChefRene #SnailsOnAPlate #MilujuKdyzMujMuzVariSpeciality

snek.jpg


#Detail #SnailsOnAPlate #MilujuKdyzMujMuzVariSpeciality

snek2.jpg

[Osobní]: Fotky #18. 2015

11. dubna 2015 v 10:47 | Kristýna |  Gallery Update

Terka na instagram poslala další dvě nové fotky, jak šla po ránu běhat.. =)


#MorningWorkout #Today #Hostivar


[Osobní]: Fotky #17. 2015

9. dubna 2015 v 11:58 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na instagram poslala novou fotku z nahrávacího studia. Pravněpodobně pracuje na nějaké nové hudbě.. =)
Už se moc těším na nový song.. co myslíte, jaký bude?? nějaká romantika jako Schody z nebe nebo letní hitovka jako Tepe Srdce Mý..??.. =)