Červen 2015

[Osobní]: Fotky #41. 2015

29. června 2015 v 9:17 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás nějaké další fotky z Moravy, které Tereza poslala na instagram minulý týden.. =)


+ zpráva od Terezy:

🌸🌷🌺🌷🌸🌹🌺#Morava #PoDvouMesicichUNasich #Family #MommysFlowers#MojeLaskaZaseVariDobroty #MamTohoNejlepsihoMuzeNaSvete #PumpkinSoup #Hokaido #Morava #MasterChefRene[Osobní]: Fotky #40. 2015

25. června 2015 v 9:16 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza se v tomto týdnu spolu se svým manželem zastavila u svých rodičů na Moravě a poslala nám pár zajímavých fotek.. =)


+ zprávy od Terezy:

#MasterChefRene #MonitorujuAktualniDeniNaStatku #PoDvouMesicichUNasich #Morava #Family #MamTohoNejlepsihoMuzeNaSvete

#MasterChefRene #RendovoJehneciAHovezi #TatovaTacoOmacka #SupSTimNaTalir

#MamePrazdnyTalire #KostiAUbrouskyNejime #MasterChefRene #LuxusniVecere+ zprávy od Terezy:

To je tak, když vám do obýváku vletí vlaštovka a líbi se jí tam!!! 😄 #Morava #PoDvouMesicichUNasich #Family

#LibiSeJiTady #NewFriend #HrajeSiNaSochu #Morava #PoDvouMesicichUNasich #MameVObyvakuVlastovku
[Vystoupení]: 21. 6. 2015 - Havířov

23. června 2015 v 15:38 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu několik fotek z vystoupení v Havířově, video z vystoupení přidám později.. =)
[Osobní]: 21. června - Vystoupení v Havířově

22. června 2015 v 9:38 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás několik osobních fotek Terezy z Havířova, kde měla v sobotu, 21. června, vystoupení se svou kapelou a tanečnicemi. Fotky Tereza zveřejnila na svém facebooku.


+ zpráva od Terezy:

Vynikající koncert, skvělí lidi! Havířov... 😄 Vracím se domů... Díky! T[Osobní]: Fotky #39. 2015

22. června 2015 v 9:23 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na facebook poslala novou fotku z Marbelly, kde trávila dovolenou loni v květnu spolu se vzkazem.. =)
Doufám, že i letos Terka zase někam vyrazí a pošle nějaké parádní fotky.. =)


+ zpráva od Terezy:

Vidíme se zhruba za 6 hodin na náměstí Republiky v Havířově 😄 Koncert s kapelou / Start 15:30! Těšíííííím se!!!Tereza Kerndlová: Svých 50 Kg už si hlídám

21. června 2015 v 13:08 | Kristýna |  Články
Pozornost přitahuje nejen svým zpěvem, ale i krásnou tváří a sexy postavou. Jaký je její recept na udržování váhy? Jaký má vztah k vaření? z čeho měla mindráky? Dozvíte se na našem rozhovoru.
Prošla jste si někdy obdobím, kdy se vám nechtělo do plavek?

Moc dobře jsem se v nich necítila kolem osmnácti, kdy jsem hodně přibrala. Nebyl to tehdy jen klasický přerod z dívky na ženu, ale svoji roli v tom hrálo i moje působení ve skupině Black Milk. Kvůli pracovnímu vytížení jsem skončila s pravidelným pohybem, na které bylo moje tělo do té doby zvyklé. Když se k tomu ještě přidala nepravidelná strava a zahánění hladu na benzinových pumpách a v rychlých občerstveních, bylo z toho během pár let celkem osm kilo navíc. Vzpomínám si, že jsem kvůli tomu nechtěla ani moc odhalovat břicho, takže jsem v létě zásadně nosila jen jednodílné plavky. Všechno se ale dalo do pořádku, když jsem se zase vrátila na svoji váhu, což je někde kolem padesáti kilogramů.

Jak se vám povedlo zhubnout?

Tehdy jsem měla především silnou motivaci a tou byl začátek sólové dráhy a příprava prvního cédéčka. Vystupovala jsem konečně sama za sebe a uvědomovala si, že součástí prezentace je i vzhled. Začala jsem proto častěji tancovat a také jsem později natočila tanečně-cvičební program na DVD s názvem 50 minut pro tebe, které nakonec využívaly nejen moje fanynky, ale i já sama. Od té doby se snažím pravidelně cvičit, přestože jsem - a to přiznávám na rovinu - hodně líný člověk. Alespoň co se sportu týče.

AHA!: KERNDLOVÁ UKÁZALA ODVÁŽNÉ KALHOTKY! PAK SE KVŮLI NIM TROŠKU ČERTILA

20. června 2015 v 18:46 | Kristýna |  Články
Nemá se za co stydět, a dobře to ví! Tereza Kerndlová (28) s oblibou vyráží jak do společnosti, tak na pódium v odvážných modelech. Tentokrát oblékla ultrakrátké kraťásky, které by se daly spíše považovat za kus spodního prádla. Ty doplnila o lascivní síťované punčochy - a byla k nakousnutí.

Tereza se v sexy oblečení především ráda chlubí svou vypracovanou figurou, na které pravidelně dře. "Hodně cvičím. Jím samé zdravé věci, ale sladké naprosto miluju, to obětovat na úkor postavy nechci, takže to musím potom vycvičit," tvrdí o sobě Kerndlová, která se už několik let drží na váze 50 kg. Výjimku dcera jazzmana Ládi Kerndla (70) neudělala ani během svého vystoupení v Berouně, kam dorazila v modelu, kterým všem vyrazila dech.


IHOT.CZ: TEREZA KERNDLOVÁ: ZASE SE SKORO SVLÉKLA

20. června 2015 v 13:44 | Kristýna |  Články
Tereza Kerndlová je za posledních 10 let jedinou českou celebritou, která se dostala do Top 10 nejnavštěvovanějších hudebníků na Youtube. Její klip Schody z nebe vidělo na 16 miliónů lidí, i když těžko říct, jak se to mohlo stát. Kerndlovou by si totiž muselo pouštět nejen celé Česko, ale i celé Slovensko.

Kerndlová je ostatně naší jedinou zpěvačkou, která je ochotná ukazovat svoje tělo a a erotika k její image už dávno patří. Není se tedy co divit, že zájem o její klipy a fotky je zejména z mužské části fanoušků docela velký. Od svého sporého kostýmu taky Tereza neupustila ani při vystoupení v deštivém počasí. Naopak. Její manžel a taky manažer René jí ještě pomáhal před koncertem pro Rehabilitační nemocnici Beroun vše správně uchytit na jinak holém těle.

Kerndlová se přitom považuje za velkou romantičku a k tomu sexy image rozhodně nejde. Sama nedávno v rozhovoru pro CityRevue ale prozradila: "Renda mi píše texty k písním, režíruje videoklipy a stále vymýšlí nové nápady. Všechno zařizuje. Vyhovuje nám to po všech stránkách. Můžeme být všude spolu a není nic lepšího, než mít po svém boku neustále toho, koho milujete" popsala Tereza, jak vypadá její jedenáctiletý, pracovněmilostný vztah s manželem Reném.


SUPER.CZ: POZNÁTE, KTERÁ ČESKÁ ZPĚVAČKA SE SVÝMI TANEČNICEMI TAKHLE DRÁŽDÍ PUBLIKUM? I RYTMUS KOUKAL!

20. června 2015 v 10:36 | Kristýna |  Články

Její fanoušci jistě poznali na první pohled, o koho se jedná, protože k této zpěvačce odvážné outfity patří stejně neodmyslitelně jako dvě půvabné tanečnice.

Každé své vystoupení Tereza Kerndlová (28) obohatí o jeden ze svých sporých kostýmů, aby si publikum přišlo na své nejen po sluchové, ale rovněž po vizuální stránce. Také na víkendovém slavnostním otevření rehabilitačního centra berounské nemocnice dorazila se svými tanečnicemi Adélou a Alenou nalehko.

Akce se zúčastnilo hodně známých tváří. Karel Gott (75), Monika Bagárová (20), Rytmus (38), který s Terezou a jejím týmem pokecal na pódiu, Libor Bouček (34) a na skok z Londýna přiletěla dokonce Jana Kirschner (36).


[Photoshoot]: Nové fotky 2015 #4.

19. června 2015 v 16:28 | Kristýna |  Gallery Update

Mám pro Vás další dvě nové úžasné fotky z Terčina photoshootu pro propagační účely.
Jsou opravdu nádherné.. na další fotky se můžete podívat zde.[Vystoupení]: 13. 6. 2015 - Otevření rehabilitačního centra (Beroun)

19. června 2015 v 10:42 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás pár fotek ze sobotního, 13. června, vystoupení v Berouně, kde se otvíralo nové rehabilitační centrum v tamní nemocnici.. :-)[Scany]: Časopis Dieta

18. června 2015 v 15:51 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás všechny scany z časopisu Dieta, kde si můžete přečíst rozhovor s Terezou + se podívat i na nádherné fotky, které se fotily v Botanické zahradě v Praze.. =)[Osobní]: Fotky #38. 2015

18. června 2015 v 10:05 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka včera poslala na facebook novou fotku.. =)


+ zpráva od Terezy:

Když jdeš přes přechod, vždy je dobré se rozhlídnout, než tě někdo rozmašíruje. Já to teda tak dělám... 😄[Photoshoot]: Nové fotky 2015 #3.

17. června 2015 v 15:34 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka na internetu zveřejnila novou fotku z jejího nejnovějšího photoshootu pro její propagační účely spolu se zprávou, že se stala nejúspěšnějším českým interpretem na YouTube za posledních 10 let. Nádhera, nemyslíte? :)
Na odtatní fotky z photoshootu se můžete podívat zde...


+ zpráva od Terezy:

Moc vám děkuju! Být nejúspěšnější českej interpret na YouTube za posledních 10 let jen díky vám, mě opravdu těší... Ještě jednou díky!!!
[Video]: 12. 6. 2015 - Holka jako Já, Tepe Srdce Mý (Duchcov)

16. června 2015 v 10:53 | Kristýna |  v... Vystoupení Live
Mám tu pro Vás dvě videa z Casanovských slavností v Duchcově, kde Tereza vystupovala v pátek 12. června 2015.. =)

Holka jako já

Tepe Srdce Mý

[Osobní]: 13. června - Svatba Terčiných kamarádů

15. června 2015 v 9:24 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka se v sobotu, 13. června, zúčastnila svatby svých kamarádů.. posunutej obřad, ale kvůli dešti nestihla, protože musela chvátat na své vystoupení do Berouna. Níže najdete několik nádherných fotek.. =)


+ zpráva od Terezy:

Naše první GAY SVATBA! Posunutej obřad - kvůli dešti nestihnu, což mě vážně mrzí, ale musím na vystoupení do Berouna... By The Way We Love Pietro Filipi!!! Toníčku, Filípku, brzo jsme zase zpátky! 💋


[Osobní]: Fotky #37. 2015

15. června 2015 v 9:18 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka měla v pátek, 12.6, vystoupení v Zámecké zahradě zámku Duchcov, kde se konali městské slavnosti. Poslala nám dvě fotky z cesty na akci.. :-) Strašně jí to slušelo.. =)


+ zpráva od Terezy:

Krátká zastávka na pumpě... Směr Duchcov... Koncert na zámku s kapelou v 19:30! Jestli jste někde nablízku, doražte... Je krásnej den! 💋[Osobní]: Fotky #36. 2015

11. června 2015 v 8:56 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza zveřejnila na sociálních sítích novou fotku, která pochází z roku 2014 z dovolené v Egyptě. Zanechala u ní i vzkaz.. :-)
Taky už se těšíte až Terka zase někam vyrazí a pošle nějaké nové úžasné fotky? =)Vyberte nejlepší photoshoot Terezy - výsledky

11. června 2015 v 8:33 | Kristýna |  Novinky o stránce
Dneškem uzavírám anketu, kde mě zajímalo jaký photoshoot Terezy považujete za nejlepší. Z každého roku jsem vybrala několik shootu, ze kterých jste mohli vybírat popřípadě zakliknout, že se Vám líbí jiný, který v nabídce nebyl..

Nakonec jste vybrali photoshoot z roku 2010, který Terezka nafotila pro svůj Kalendář. Fotky jsou opravdu nádherné, myslím, že jste vybrali dobře.. Na všechny fotografie se můžete podívat po kliknutí na obrázek a jako bonus má pro Vás i video z Amsterdamu, kde probíhalo focení... :-)

671106_.jpg 671085-img-kerndlova.jpg