IHOT.CZ: TEREZA KERNDLOVÁ: ZASE SE SKORO SVLÉKLA

20. června 2015 v 13:44 | Kristýna |  Články
Tereza Kerndlová je za posledních 10 let jedinou českou celebritou, která se dostala do Top 10 nejnavštěvovanějších hudebníků na Youtube. Její klip Schody z nebe vidělo na 16 miliónů lidí, i když těžko říct, jak se to mohlo stát. Kerndlovou by si totiž muselo pouštět nejen celé Česko, ale i celé Slovensko.

Kerndlová je ostatně naší jedinou zpěvačkou, která je ochotná ukazovat svoje tělo a a erotika k její image už dávno patří. Není se tedy co divit, že zájem o její klipy a fotky je zejména z mužské části fanoušků docela velký. Od svého sporého kostýmu taky Tereza neupustila ani při vystoupení v deštivém počasí. Naopak. Její manžel a taky manažer René jí ještě pomáhal před koncertem pro Rehabilitační nemocnici Beroun vše správně uchytit na jinak holém těle.

Kerndlová se přitom považuje za velkou romantičku a k tomu sexy image rozhodně nejde. Sama nedávno v rozhovoru pro CityRevue ale prozradila: "Renda mi píše texty k písním, režíruje videoklipy a stále vymýšlí nové nápady. Všechno zařizuje. Vyhovuje nám to po všech stránkách. Můžeme být všude spolu a není nic lepšího, než mít po svém boku neustále toho, koho milujete" popsala Tereza, jak vypadá její jedenáctiletý, pracovněmilostný vztah s manželem Reném.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama