Červenec 2015

[Videoklip]: El Nino feat. Tereza Kerndlová - Nejsme To My

30. července 2015 v 20:43 | Kristýna |  Videa
A už tu mám pro Vás videoklip v plné délce, tak se podívejte myslím, že se opravdu povedl a Tereze to strašně sluší.. ;-)


El Nino feat. Tereza Kerndlová - Nejsme to my

30. července 2015 v 17:25 | Kristýna |  Novinky
Mám pro Vás úžasnou novinku.. :-) Tereza v nejbližší době vydá nový song i s videoklipem. Jedná se o duet, kde se spojila s českým rapperem El Ninem.
Song se jmenuje Nejsme to my a klip pojednává o tom jak se dva mladí lidé rozcházejí, ale ani jeden z nich v podstatě neví proč. Jak se samotní protagonisté ujali těchto rolí, se můžete podívat v premiérové dvouminutové ochutnávce.

Videoklip se natáčel v centru Prahy a na Slapské přehradě. Průběh natáčení byl poměrně komplikovaný, a dokonce se kvůli němu musela zastavovat i doprava. Skladbu napsal a zprodukoval Chris Neal, který stojí například za Terezinými hity jako Schody z nebe, Přísahám, Tepe Srdce a další. Text napsali El Nino s Mayerem, s nímž Tereza v příštích dnech oslaví dvouleté výročí svatby.


"Teď jsem měla chvíli tvůrčí pauzu, kterou jsme využili k přípravě nových singlů a videoklipů. Takže Nejsme To My nebude poslední," říká Tereza."

Tak to se máme opravdu na co těšit.. :-)

Zde již zmiňovaná ukázka videoklipu, kterou přehrajete po kliknutí na obrázek... =) Musím říct, že to Terezce moc sluší.. =)


_______________________________________________________________________________________________________


Ještě přidávám fotky z nátáčení klipu, ve větším rozlišení po kliknutí na obrázek.. :-)[Osobní]: Fotky #50. 2015

30. července 2015 v 15:02 | Kristýna |  Gallery Update

Překvapení.. :-) v podobě nového layoutu, který jsem Vám slíbila před Hiatusem.. je od úžasné Mayi, které moc děkuji, velice se jí povedl.. :-)

Jinak mám pro Vás novou fotku, kterou Terka včera zveřejnila na sociálních sítích.. Jako vždy nádherná.. :-)


+ zpráva od Terezy:

Stará dobrá kára :-D


[Osobní]: Fotky #46, 47, 48, 49. 2015

29. července 2015 v 10:10 | Kristýna |  Gallery Update
Po krátké pauze jsem zpět.. =) Kolem Terezy se za tu dobu moc novinek neobjevilo, ale pro jistotu jsem dala všechny novinky do jednoho článku, aby Vám nic neuteklo.. =) "Novinky", ale nejsou více méně žádné jen Tereza zveřejnila pár osobních fotek a video, kde děkuje fanouškům za velkou sledovanoust videoklipu Schody z nebe... K fotkám jsou přidané data, aby jste věděli, kdy byli zveřejněny a jsou seřazeny od nejnovějších po nejstarší.. =)
Tyto fotky jsou ze včerejšího dne, 28. července, kdy byla Tereza se svým manželem a přáteli v kině na filmu Mimoňi. Vypadá to, že se skvěle bavili.. :-D


Právě teď... Mimoni 😄

#PredParHodinamaToTakhleZacalo #TedUzJsemDomaACitimSeStalePrejedene #MilujuPopcornKFilmu #JedineSunkaSyr #Mimoni #Cinema #Fun #BANANA


_________________________________________________________________________________________

V sobotu, 25. července, se Tereza zůčastnila jedné svatby, kde zpívala. Musím říct, že jí to neuvěřitelně slušelo, ty šaty, ty vlasy a celkový look byl prostě úžasný.. :-D


Ze včerejší krásné svatby... Nádhera, když se dva milující lidé berou a vy jim k tomu v kostele zazpíváte jen s pianem a španělkou...


_________________________________________________________________________________________

Terezky kamarádka Alenka slavila 23. července narozeniny a Terka jí na sociálních sítích nechala moc pěkný vzkaz spolu s fotkou.. =)


Alenko, zlatíčko... Jsi ta nej kámoška a nej svědkyně! Ať jsi šťastná, zdravá, stále zamilovaná a milovaná... Happy B-Day! Kiss 😘 Jedna naše vzpomínková z Vegas!


_________________________________________________________________________________________

A asi před týdnem Terka na instagramu zveřejnila fotku z photoshootu pro časopis Dieta, který vyšel letos v červnu a na jeho scany se můžete podívat v galerii v sekci "scany".


For #Dieta By #AnnaMrazekKovacic


_________________________________________________________________________________________

A na závěr zmiňované video, zveřejněné 24. července, ve kterém Terezka děkuje svým fanouškům za podporu videoklipu Schody z nebe... =)


HIATUS - 20.7 do 28.7

18. července 2015 v 18:30 | Kristýna |  Novinky o stránce
Ahoj všichni,

po dobu příštího týdne budu na této stránce neaktivní, prázdniny jsou v plném proudu tak si je chci taky trochu úžít, takže doufám mě mě mé Aff omluví z kontrol a obíhání... :-) Po hiatusu budu mít pro Vás překvapení v podobě nového layoutu, který už mám objednaný.. =)
Pokud budete chtít můžete novinky o Tereze sledovat na jejím facebooku nebo instragramu, kam stále něco přidává.

Přeji Vám krásné prázdniny

Kristýna

[Osobní]: Fotky #45. 2015 (Update)

17. července 2015 v 9:10 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás další fotky, které Tereza zveřejnila na svém instagramu... :-) Na první fotku se můžete podívat o článek níže.. =)[Osobní]: Fotky #45. 2015

14. července 2015 v 8:57 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka na svůj profil na facebooku včera poslala novou fotku.. :-)[Osobní]: Fotky #43, 44. 2015

13. července 2015 v 9:27 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na instagramu zveřejnila dvě nové fotky, první je z Marbelly, kde trávila dovolenou loni v květnu.
Druhá fotka je její oblíbené kosmetiky.. =)

zprávy od Terezy:


‪#‎Memories‬ ‪#‎Marbella2014‬


#PotrebneNepotrebneVeci @maccosmetics 💋


[Osobní]: Fotky #42. 2015

7. července 2015 v 8:59 | Kristýna |  Gallery Update

Kolem Terezky se teď bohužel žádné novinky neobjevují, ale Terka opět na svém instagramu zveřejnila další kulinářské dílo z dílny jejího manžela Reného. Mňam... =)


+ zpráva od Terezy:

#LaskaOpetVari #LehceLetneDietne #MasterChefRene #Tagliatelle #NilskyOkoun #HalibutGronsky #Morava #Horko #Leto #Volno #Mnam
Miluje jídlo a obzvlášť sladké, takže stále bojuje s váhou. Na čem ujíždí na internetu populární dcera jazzového krále Ladi Kerndla

2. července 2015 v 9:15 | Kristýna |  Články

Je těžké uvěřit, že krasavice jako Tereza Kerndlová se může občas při pohledu do zrcadla hroutit. I ona má ale ráda sladké a je líná cvičit, a přesto se chce vždy líbit. Především svým fanouškům. Jak bojuje se zákeřnými kilogramy navíc?

Tereza se chce líbit nejen manželovi René Mayerovi, ale všem mužům, protože pocit, že se za ní někdo ohlédl, je prý k nezaplacení. Bohužel je typická kyprá česká holka, a tak musí neustále hlídat, co si naloží na talíř. "Moje postava není darem přírody, ale je dána pevnou vůlí a pohybem. Geneticky mám tendenci k přibírání, a jakmile povolím, začíná to na mně být okamžitě vidět. Mám ráda jídlo a především sladké, což je trošku problém," přiznala úspěšná zpěvačka, která během týdne opravdu pravidelně a poctivě cvičí. "Nemohu říct, že bych to milovala, ale vím, že s přibývajícím věkem je těžší udržet si pevné a štíhlé křivky. Pokud se člověk pravidelně udržuje v kondici, je to potom jednodušší," dodala dcera legendárního českého jazzového krále Ladi Kerndla v rozhovoru pro server Korzár.sk.

Za hadříky neutrácí

Populární zpěvačka má sice ráda módu, nicméně za ni není ochotná utrácet desetitisíce. Nepotrpí si na značkové oblečení, raději si vybírá zajímavé kousky, které nejsou příliš drahé, a přesto s nimi lze vykouzlit originální, efektní a současně i slušivý outfit. "Mám velkou radost, když se mi podaří koupit něco pěkného za dobrou cenu," prozradila.

Současně přiznala, že miluje nakupování přes internet. Původně ji k němu přivedl nedostatek času na toulání po obchodech. "Takové nákupy jsem si oblíbila již před mnoha lety, skvělé jsou hlavně britské e-shopy, které nabízejí výborné kousky. Baví mě postupně vybírat, přidávat do virtuálního košíku, a to všechno pohodlně z domova a bez stresu. Pak už jen čekám, kdy mi zazvoní u dveří kurýr a donese mi balíček. Každé rozbalování jsou takové malé Vánoce." Strach z problémů prý Tereza nemá, za ta léta už nakupuje jenom na ověřených stránkách. "Když máte zkušenosti, jak takové nákupy probíhají, a máte kontrolu nad tím, které stránky jsou bezpečné, není se čeho bát," říká přesvědčivě.

zdroj:krajskelisty.cz