Srpen 2015

[Osobní]: Fotky #66. 2015

28. srpna 2015 v 9:15 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka je již na Moravě u svých rodičů a na facebook poslala první fotku.


+ zpráva od Terezy:

Středomoří na Žernovníku! ☀ 🍤 🍚 🐟 🍞 🍴 🍹 🍺 👏 🏻[Video]: 26. 8. 2015 - Video z facebooku

27. srpna 2015 v 9:36 | Kristýna |  Videa
Terezka na facebooku zveřejnila jedno velice srandovní video.. :-D Určitě se podívejte.. =)


[Osobní]: Fotky #65. 2015

27. srpna 2015 v 9:28 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás dvě nádherné fotky ze zákulisí natáčení videoklipu k songu Nejsme To My, které Terezka zveřejnila na instagramu.. =)[Osobní]: Fotky #64. 2015

25. srpna 2015 v 16:38 | Kristýna |  Gallery Update

Další nové fotky z instagramu. Terezka byla pravděpodobně na prohlídce nějakého zámku, ale to posuzuji jenom z fotek oficiálně to nevím. Jinak nás Tereza na facebooku informovala, že se v příštích dnech chystá na Moravu ke svým rodičům a těší se až vyrazí na houby.. =) Terka si chce asi užít ještě chvíli volna než zase začne kolotoč jejích vystoupení.


+ zprávy od Terezy:

Včera krásně, dneska krásně... Taky milujete tohle počasí?


Za pár dní jedu na Moravu a už se těším do lesa, tak snad porostou... 😩😃🍄mochomůrky nejím, ale jiná ikonka tu nebyla 😃[Osobní]: Fotky #63. 2015

25. srpna 2015 v 9:24 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza včera na instagram poslala pár nových fotek první dvě mám pro Vás níže. Terka k nim žádný komentář nenechala, ale jsou to nádherné fotky jak z nějakého photoshootu, nemyslíte... =)

 

[Osobní]: Fotky #62. 2015

24. srpna 2015 v 10:19 | Kristýna |  Gallery Update

Další dvě nádherné osobní fotky od Terezy + vzkazy.. =)


+ zprávy od Terezy:

Budu ráda, když se mnou budete i na Instagramu! 😉 Sleduj mě na www.instagram.com/terezakerndlovaDoufám, že jste měli super neděli... Já jooo... Hezký večer všem!!! 😃😃😃[Osobní]: Fotky #61. 2015

24. srpna 2015 v 10:15 | Kristýna |  Gallery Update

Tereza na sociálních sítích zveřejnila pár svých nových osobních fotek.. =)


iTunes - Nejsme To My

24. srpna 2015 v 10:07 | Kristýna |  Hitparády
Tereza nás informovala o aktuálním stahování singlu Nejsme To My na iTunes.. =)


+ zpráva od Terezy:

Tak takovou podporu a zájem o skladbu jsme ani nečekali... V pátek nasazeno a v tuto chvíli 9. nejstahovanější song na iTunes. V kategorii Hip hop / rap 2. místo. Velké ❤ a díky vám všem!!! Terka


KISSPARÁDA KISS RADIA PUBLIKUM

24. srpna 2015 v 9:04 | Kristýna |  Hitparády
KISSPARÁDA Kiss Radia Publikum

Hlasujte pro nový singl s názvem Nejsme to my od Terezky a El Niňa v KISSPARÁDĚ Kiss Radia Publikum. Hlasovat můžete ZDE, a to třikrát denně. Hlasovací kolo probíhá vždy od středy do středy.

HIATUS - 20. - 24. 8. 2015

19. srpna 2015 v 18:18 | Kristýna |  Novinky o stránce

Ahoj,

chci Vám oznámit, že od zítřka 20. srpna až do neděle bude opět HIATUS, jedu na menší dovolenou, takže budu na stránce neaktivní. Až se vrátím opět doplním všechny novinky.. :-D Takže prosím, aby mě Aff omluvili z obíhání i z případných kontrol.. :-) Děkuji

Kristýna

FLYING MAG: FACE2FACE: TEREZA KERNDLOVÁ

19. srpna 2015 v 10:51 | Kristýna |  Články
Brněnská rodačka Tereza Kerndlová plula coby dcera jazzového a swingového zpěváka Ladi Kerndla od svých dvou a půl let křížem krážem Evropou. Již několik let se jedna z našich nejpůvabnějších zpěvaček pohybuje ladným krokem po koncertních pódiích a daří se jí mimo jiné naplňovat také touhu každého z nás - žít šťastně a spokojeně po boku milovaného partnera. Tereza se nezdráhala odpovídat ani na otázky, které se týkají jejího soukromí, víry, světa módy, ale třeba i cestovatelské vášně a dalších nejen hudebních plánů.

RODINA A SOUKROMÍ

Narodila jste se v Brně, avšak kde nyní žijete či trávíte většinu svého volného/rodinného času?
Je to tak, narodila jsem se v Brně a vyrůstala jsem cca třicet kilometrů za ním v malé vesničce. Přibližně devět let již žiju v Praze. Trávím zde spoustu času, ale stejně tak hodně cestuji po republice za prací. Volný čas z části využívám ráda tak, že odjedu klidně i na pár dní na Moravu za rodiči. S manželem je navštěvujeme minimálně jednou do měsíce a v létě, kdy máme více volna, si sem jedeme odpočinout i na dva týdny. Máme u našich soukromí, strávila jsem v těch místech dětství a ráda se tam vracím.

Přestože jste přišla na svět teprve v roce 1986, jste již přes rok vdaná. Jak se změnil Váš život po svatbě, pokud vůbec?
Necítím žádný rozdíl mezi tím být vdaná a chodit spolu. Ta otázka se ke mně stále dostává a já jí upřímně řečeno moc nerozumím. Zdá se mi, že je nějaká zakořeněná představa o tom, že po svatbě se všechno změní. Myslím, že si jen zkrátka musíte vzít toho pravého člověka, kterého dokonale znáte, a to je otázkou několika let. My jsme se brali skoro po deseti letech. Mám pocit, jako bychom spolu stále chodili, nezměnilo se vůbec nic. Myslím, že ani jeden z nás nad tím nepřemýšlí. Je nám stále stejně skvěle a milujeme se stejně jako před svatbou.

S manželem Reném jste spolu již více než 11 let. Máte nějaký návod na udržování harmonického vztahu, z něhož nevyprchává láska, vášeň a celá řada dalších pozitivních emocí?
Není na to recept ani návod. Je to asi osud a štěstí, že potkáte někoho, kdo je pro vás vším. Někoho, s kým jste sami sebou, můžete mu zcela důvěřovat a víte o něm, že vás nenechá "padnout". Vždy vás podrží a rozveselí. Je důležité mít rád stejné věci, ať jde o cokoliv. To je asi jediné, co se dá brát aspoň zlehka jako takový návod. Ale to je pouze jeden z mnoha důležitých faktorů harmonického vztahu.

Skoro by se hodilo napsat, že jste díky svému chování, jednání a celkovému pojetí vztahů v podstatě jako by "ze staré školy". Nebo to vidíte jinak?
Nevím. To mi přijde jako moc silné přirovnání. Ale pravdou je, že v některých věcech staromódní jsem. Například zcela jistě jsem pro to, aby se dva lidé, kteří se milují, nejprve vzali a až potom spolu měli děti. V tomhle jsem určitě stará škola. Myslím, že je to tak správné. Ale to je každého věc. Každý to má jinak.

Co pro vás znamená rodina a přátelé?
Mnoho. Jsou pro mě neskutečně důležití. Vztah je pro mě vším a dokážu si opravdu vážit toho, co mám. Myslím, že jsme s mým mužem měli obrovské štěstí, že jsme se potkali. Stejně tak je pro mě podstatný dobrý vztah s rodiči. Ten můj s mámou i tátou je perfektní a nikdy tomu nebylo jinak. Vždycky jsme spolu skvěle vycházeli. A nakonec přátelé. Ty také potřebuji k životu. Mám kolem sebe několik skvělých blízkých lidí, se kterými se vídáme, cestujeme, bavíme se a užíváme si život.

V jakém časovém horizontu uvažujete o založení vlastní rodiny?
Myslím, že teď je ještě brzy a za deset let už zase pozdě. V životě se nic nedá plánovat, vše by mělo mít volný průběh a přirozenost. Je jasné, že jednou tu děti budou, protože je s Rendou moc chceme, ale kdy přesně, to skutečně nevím. Momentálně miminko neplánujeme, cítím se ještě mladá na dítě a vzhledem k mému věku si můžu ještě pár let počkat. Každopádně se moc těším na roli mámy :-).

HUDEBNÍ SVĚT

Váš otec je známý jazzový a swingový zpěvák, který ovlivňoval Vaši lásku k hudbě v podstatě již od dětství. Je však přece jen něco, v čem jste se v oblasti hudby nikdy neshodli?
Myslím, že vzhledem k našemu věkovému rozdílu by se našlo mnoho rozdílných úvah o hudbě. Především o té současné. Každý z nás to cítí trošku jinak. Ale k hudbě, kterou děláme společně, nebo jsme ji dělali společně, jsme vždy měli stejné cítění a shodli jsme se. Asi jediné, co mě napadá, byl výběr písní. Některé z nich jsem jako dítě odmítala zpívat, protože se mi zkrátka nelíbily. Myslím, že se to ale stalo asi jen u dvou, možná jen jedné, kterou chtěl táta společně zpívat.

Dokážete v pár větách shrnout svůj vlastní hudební vývoj od raného věku až po současnost?
Jako dítě jsem poslouchala černošskou muziku, především tátovy staré vinylové desky. Tituly jako Supremes nebo Ray Charles. Později, asi v mých pěti, šesti letech byli vším Michael Jackson, Whitney Houston a Liza Stensfield. Potom jsem si prošla hodně popové období, kdy jsem zbožňovala Spice Girls nebo Backstreet Boys. V pubertě jsem zase milovala RnB a Hip Hop. Destiny´s Child nebo Snoop Dogg. Během těchto období jsem vystupovala s tátou a zpívala evergreeny, takže to byl docela rozdíl. Ale neznamená to, že by se mi tyto skladby nelíbily. Jen je fakt, že jsem takovou hudbu ve svém volném čase prostě neposlouchala. Láska k RnB mi zůstala a láska k Michaelu Jacksonovi zůstane navždy. Během posledních pár let se černá muzika hodně propojila s popem a taneční tvorbou. Čili dnes si poslechnu tvorbu i od světových DJs a producentů, kteří tyto žánry spojili. Mezi ně patří třeba David Guetta nebo Calvin Harris. Mám ráda především kvalitní komerční hudbu. Může to být Adele, John Legend, Avicii, Duft Punk nebo Nicki Minaj. Příklady se dost stylově odlišují, takže jak je vidět, dnes mám jako posluchačka trošku širší záběr.

Hrajete na nějaký hudební nástroj?
Hrála jsem pár let na flétnu a potom sedm let na klavír. Nikdy mě to ale nechytlo a upřímně řečeno si myslím, že mi to ani nešlo. Táta si přál, abych jednou hrála tak dobře, že sednu za piano, budu zpívat a sama se doprovodím. K tomu ale bohužel nikdy nedošlo.

Skládáte si hudbu a píšete texty také sama nebo máte tým lidí, s nimiž jste perfektně sehraná?
Zatím jsem si žádný text ani píseň sama nesložila. Jeden náznak skladby mám, ale zatím jsem ji nedokončila. Člověk to musí cítit, takže zatím čekám na ten správný okamžik. Hudbu, kterou mě slyšíte zpívat, pro mě napsali jiní autoři. České texty k písním mi píše už roky můj muž. Je pravda, že mám kolem sebe tým, se kterým stabilně spolupracuji. Sem tam se v něm objeví někdo nový, ale víceméně se neobměňuje.

Zkuste jmenovat pár hudebních stálic, které si vždy ráda poslechnete. A dejte nám, prosím, tip na interprety či skupiny, které jste objevila nedávno a hned je zařadila mezi oblíbené.
Hudební stálicí je pro mě již zmiňovaný Michael Jackson. Nadčasovost jeho hudby mě snad nikdy nepřestane udivovat. Mezi mé oblíbence patří Beyoncé, Rihanna, Bruno Mars nebo Justin Timberlake. Z nedávno objevených interpretů se mi líbí třeba Meghan Trainor, Tove Lo, Sam Smith nebo Ed Sheeran.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Na první pohled zaujmete svojí fyzickou krásou a také dobrou kondicí, kterou reflektuje Vaše dokonalá postava. Jak se udržujete ve formě? Cvičíte sama nebo pod dohledem trenéra?
Snažím se hlídat v jídle a hýbat se. Nic jiného nefunguje. Vše je o tom, co jíte, pijete a kolik máte pohybu. Co se týká cvičení, snažím se hýbat několikrát v týdnu, pokud tedy nejsem líná, jako třeba poslední dobou :-). Každopádně mám doma vibrační plošinu, na které vám stačí cvičit 30 minut denně a výsledky jsou skutečně viditelné po pár týdnech.
Jsou nějaké další metody, které využíváte v rámci péče o svůj zevnějšek?
Hrozně důležitý je spánek a pitný režim. To, jak dlouho spím, se odráží na mém obličeji, výrazu a mých očích, a proto dbám na dlouhý spánek. Také piju hodně čisté vody nebo zeleného čaje. Velkou péči potřebuje i má pleť. Důležité je důkladné odlíčení a dobré hydratační krémy.

Co si myslíte o plastických operacích a estetické chirurgii celkově?
Já jsem plastickým úpravám hrozně otevřená. Třeba co se týká budoucnosti, tak si myslím, že jsem právě ten typ ženy, která o sebe bude chtít dbát a bude se chtít líbit i později. Pokud jednou bude potřeba na sobě něco vylepšit, tak se plastikám rozhodně nebudu bránit, když to povede k tomu, abych se cítila lépe. Pokud se to s plastickými operacemi nepřehání, nevidím na nich nic špatného.

Určitě dostáváte spoustu nabídek také na různá focení a modelingové aktivity. Dle jakých kritérií z nich vybíráte?
Vybírám si především podle toho, o jakou značku nebo časopis se jedná. Zvažuju každé spojení a také mi záleží na teamu lidí - fotograf, vizážistka a stylista, kteří vše připravují. Mám několik lidí, se kterými ráda spolupracuji, protože vím, co od nich čekat. Je velkou výhodou, že znám jejich práci a vím, že jsou to profesionálové, kteří podávají nejlepší výkony. Pokud jsou součástí projektu oni, rovněž ráda na spolupráci kývnu.

Stravujete se speciálně nebo máte ráda od všeho něco?
Snažím se vybírat si kvalitní a zdravé potraviny, vyhýbám se už roky bílému pečivu nebo knedlíkům a nepřejídám se. Raději jím víckrát za den po menších porcích. Je pravda, že tento režim nedržím stále. Jsou dny, kdy hřeším a dám si sladké, které miluji, nebo máminu svíčkovou. Bez toho to nejde, to by nebyl život. Ale obecně se držím nějakých zásad.

Původ z Moravy nahrává otázce, jak zvládáte všemožné společenské akce, kde teče proudem víno a nezřídka dostanete na uvítanou panáčka slivovice. Máte své oblíbené vinaře a palírny?
Alkohol moc nepiju. Jen příležitostně a většinou málo, protože mi nedělá příliš dobře. Na společenských akcích, kde se objevuji, většinou vystupuji, a to zásadně nepiju alkohol, abych se mohla soustředit na svou práci. Slivovici si dám u rodičů - na přivítanou nebo když něco slavíme. Minulý rok jsme s mým mužem poprvé pálili vlastní slivovici v palírně nedaleko bydliště mých rodičů. Myslím, že letos si opět uděláme vlastní pálenku. Byla to zábava a mít vlastní slivovici je úžasná záležitost jak pro nás, tak pro naše kamarády. Každý rád dostane láhev domácí slivovice.
CESTOVÁNÍ

Cestujete ráda? Pokud ano, kterých pět destinací byste nám doporučila?
Cestování přímo miluji. Ráda poznávám svět, nová místa a jinou kulturu. Když se naskytne volno, plánujeme s mužem, kam vyrazíme. Je to něco, co nás oba strašně baví a není nám líto do cestování investovat. Někdy vyrážíme jen na krátké eurovíkendy, jindy zase na ty klasické odpočinkové dovolené, kdy se jen tak válíte u moře a nic neděláte. Destinací, které miluji a doporučila bych vám je vidět, mám mnoho, ale když jen pět, tak to bude jednoznačně Thajsko - ostrov Koh Samui, západní pobřeží Ameriky, Marbella ve Španělsku a určitě Paříž a Řím.

Létáte někdy z Brna? Jak na Vás působí modernizovaná podoba tamějšího letiště a co si myslíte o jeho službách a atmosféře celkově?
Myslím, že jsem z Brna letěla jen jednou, ale je to už skutečně hodně dávno. Každopádně na zmodernizovaném letišti už jsem byla a měla jsem možnost si ho prohlédnout. Sice jsem nikam neletěla, ale v době, kdy ještě nebyla jeho nová podoba zcela dokončena, jen její část, jsem vystupovala na akci, která se tam pořádala. Vím, že brzy na to se letiště oficiálně otevíralo. Prostory, které jsem viděla, na mě působily velice příjemně a nový vzhled se mi líbil.

VLASTNOSTI, OBLÍBENÉ VĚCI, TIPY, DOBROČINNÉ AKTIVITY, MÓDA, SOCIÁLNÍ SÍTĚ...
Jaké jsou Vaše neškodlivé/přirozené závislosti?
Sladké. Dorty, čokolády a bonbóny. To je můj velký hřích. Taky si neodpustím popcorn. Ten zkrátka k filmu v kině patří.

Jak zvládáte neúspěchy?
Každý neúspěch beru jako pohon kupředu. Je to něco, co každý z nás potřebuje. Jen tak se příště vyvarujeme stejných chyb a stáváme se lepšími.

Máte nějakou zaručenou "zbraň", která Vám pomáhá obrnět se vůči závistivcům?
Myslím, že jediné, co zabírá, je nevšímat si jich.
Dokážete si každý den najít třeba jen maličkost, která Vám udělá radost?
Jistě, vše je o maličkostech. Třeba o dobrém jídle, filmu nebo o pohlazení od milovaného člověka.

Je něco, v co věříte?
Věřím v osud. Myslím, že každý máme předurčeno, jaký život prožijeme. Věřím na pravou a skutečnou lásku. Věřím taky v paranormální jevy, na duchy, na UFO a na posmrtný život.

Co milujete a co naopak nenávidíte?
Miluji svého muže, hudbu, život, svou práci a pravdu. Miluji, když vidím své fanoušky zpívat mé písně. Miluji film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, Španělsko, cheescake a boty na vysokých podpatcích. Taky sushi, lilie nebo hořící krb. Naopak nenávidím neupřímnost, závist a křivdu. Nemám ráda žehlení, drobky v posteli, Mrazíka a rajčata. A nesnáším, když si lidé v kině povídají.

Podporujete nějakou nadaci, dobročinný projekt či jedince?
Ano, stala jsem se před více jak rokem tváří Národní rady osob se zdravotním postižením. Naši spolupráci jsme začali projektem s názvem Konto pomoci. Nejsem jen tváří, snažím se účastnit i většiny akcí, které rada pořádá. Konto pomoci se chce zaměřovat na jednotlivé příběhy lidí, kteří potřebují finanční prostředky na konkrétní věci, které jim budou nápomocny. Před časem se nám podařilo vybrat peníze na speciální elektrický vozík pro sedmiletou Klárku, která trpí spinální atrofií a nutně nový vozík potřebovala. Věřím, že velice brzy na tento úspěch navážeme a podáme pomocnou ruku někomu dalšímu. Pokud by čtenáři chtěli vědět více a sami pomoci, je tu jednoduchá webová adresawww.kontopomoci.cz, kde najdou informace, jak také pomáhat.

Existuje zájem, o němž jste nikdy veřejně nehovořila a ráda byste se o něj podělila právě s našimi čtenáři?
Myslím, že všechno, co jsem chtěla, aby o mně lidé věděli, už vědí.

Kde nejčastěji nakupujete oblečení a doplňky?
Miluji nakupování online. Oblíbila jsem si nákupy na internetu už před mnoha lety. Hlavně britské e-shopy, které nabízí skvělé trendy kousky. Baví mě si postupně vybírat, přidávat je do mého virtuálního košíku, a to vše pohodlně z domova a bez stresu. Pak jen čekám, až mi u dveří během pár dní zazvoní kurýr a přinese balíček. Každé otevírání je jako takové menší Vánoce.

Máte nějaký tip na módní stránky či přímo blogerky, které sledujete?
Mám hrozně ráda Instagram. Sleduji profily módních značek, blogerky ze světa i slavné herečky, modelky nebo zpěvačky. Je to hrozně inspirativní. Sleduji třeba Instragram profily @fashionstrobe, @lenaperminova nebo @negin_mirsalehi.
Víte na Moravě o módním návrháři, který by neměl uniknout pozornosti více lidí?
To opravdu netuším, příliš dění v našem módním průmyslu nesleduji.

Jaké jsou vaše plány pro rok 2015?
Uvidíme, co mi tento rok přinese. Každopádně intenzivně pracuji na skladbách, i když o tom moc nemluvím. Nebudu prozrazovat, kolik jich mám a jaké budou. Rozhodně se ale v rámci několika měsíců mohou fanoušci těšit na nové písničky a videoklipy. Doufám, že se jim to, co pro ně chystám, bude líbit.

Máte nějaké životní motto, které Vám dodává sílu třeba i v obtížných obdobích?
Nevím, zda v obtížných obdobích, ale často si říkám: "Všechno je tak, jak má být."

Kde vás mohou Vaši fanoušci pravidelně sledovat?


[Osobní]: Fotky #60. 2015

18. srpna 2015 v 9:35 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás další krásnou fotku, kterou Tereza zveřejnila na sociálních sítích. Na fotografii je se svou babičkou a maminkou. Je úžasné jaký spolu mají krásný vztah. Fotka je opravdu kouzelná.. =)


+ zpráva od Terezy:
[Osobní]: Fotky #55, 56, 57, 58, 59. 2015

17. srpna 2015 v 10:25 | Kristýna |  Gallery Update
Po dovolené jsem konečně zpět.. =) Ale hned jak jsem se koukla na blog jsem byla docela zklamaná. Myslela jsem, že se Vás do projektu, který jsem připravila (Zeptejte se Terezy Kerndlové) zapojí daleko víc. Zapojili se pouze dva lidičkové což je dost málo.. :-( Tímto bych těm dvoum zúčastněným ráda poděkovala a zárověň jsem projekt prodloužila do konce srpna.
A teď k Tereze za tu dobu co jsem byla pryč se moc novinek neobjevilo, ale pro jistotu jsem dala všechny novinky do jednoho článku, aby Vám nic neuteklo.. =) "Novinky", ale nejsou více méně žádné jen Tereza zveřejnila pár osobních fotek a video, kde své fanoušky zve ke sledování nového klipu Nejsme To My. K fotkám jsou přidané data, aby jste věděli, kdy byli zveřejněny a jsou seřazeny od nejstarších po nejnovější.. =)
Tyto dvě fotky Tereza zveřejnila 8. srpna. V den výročí své svatby od které jsou to už úžasné 2 roky.


+ zpráva od Terezy:

Každý den vedle tebe je pro mě oslavou naší lásky, našeho vztahu a štěstí, které jsme měli!Je to výjimečné a nádherné už mnoho let... To, že jsme se vzali nás nijak nezměnilo, JSME TO pořád MY! Dnes jsou to 2 roky, co jsme svoji a je to dokonalé!!!! ❤❤❤❤❤


_________________________________________________________________________________________

Další fotku Terka zveřejnila 9. srpna z jedné restaurace.


+ zpráva od Terezy:

V některých restauracích rozdávají mechanickou klimatizaci... 🙌🏼 http://youtu.be/nSLJdHZAJ2g


_________________________________________________________________________________________

Další fotku tu máme z 10. srpna, kdy se Tereza zastavila u svých rodičů na Moravě.. =)


+ zpráva od Terezy:

Pelmeně / пелмени #Dobrota #MichameValimePlnimeVarime #NeniToJenMaPrace #HolkyVKuchyni #FamilyHoliday #Morava


_________________________________________________________________________________________

Jedna zpráva z facebooku.


+ zpráva od Terezy:

Říká se "alkohol, metla lidstva", ale určitě dáte za pravdu, že někoho doopravdy milovat je daleko větší metlou než cokoliv jiného. Jeden den na vrcholu a druhý den na samém dně.. Ten kdo víc miluje, ten víc trpí.. když miluješ, ale i přesto víš, že nemůžeš dál pokračovat milovat, konec je jediným východiskem, i když se srdce bouří, ale hlava říká jediné, musí to skončit... Zdroj: Mafiarecords.cz https://www.youtube.com/watch?v=nSLJdHZAJ2g


_________________________________________________________________________________________

A tuhle fotku Terezka zveřejnila včera.. =)


+ zpráva od Terezy:

Já a moje babička ❤ #NaNavsteve #UBabicky #Sternberk


_________________________________________________________________________________________

A nakonec již zmiňované video se vzkazem pro televizi Óčko.. =)


Zeptejte se Terezy Kerndlové!

8. srpna 2015 v 15:00 | Kristýna |  Novinky o stránce

Připravila jsem si pro Vás jeden takový malý projekt.
Chystám se psát Terezce, chci jí poslat otázky, na které by mi odpověděla a vlastně by z toho vznikl takový menší rozhovor pro tento blog.
A ráda bych požádala Vás návštěvníky blogu o pomoc... =)
___________________________________________________________________________________________________

Máte nějaký dotaz na Terezu. Chcete se jí na něco zeptat?
Napište mi vaše dotazy do komentářů a já je pak pošlu Tereze a budeme doufat, že nám na ně odpoví.. =)
____________________________________________________________________________________________________

Jen chci poprosit ať jsou to nějaké normální otázky..., ne typu "jakou hudbu poslouchá, kdy se chystá založit rodinu, atd..." Na tyhle otázky už Terka odpovídala v tolika rozhovorech, že už tohle vše víme.. =)
Zkuste být originální a vymyslet nějakou parádní otázku, o které si myslíte, že ještě nebyla v žádné rozhovoru zodpovězená.
____________________________________________________________________________________________________


Máte čas do konce října.
Doufám, že se Vás zapojí co nejvíc a nebudu muset vymýšlet otázky jen já.
A pokud se zapojíte, byla bych moc ráda, kdyby jste si tuto ikonku dali někam na svůj blog, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Nechci si udělat reklamu, to ne, jen bych byla ráda, aby se o tomto projektu vědělo a aby jsme měli dost otázek, které Terce pošlu. Snad mi vyhovíte.. =)Moc se těším na Vaše dotazy.. =)


HIATUS - 07.- 16.8. 2015

7. srpna 2015 v 17:00 | Kristýna |  Novinky o stránce

Zdravím Vás,
chci Vám oznámit, že od pátku 7. srpna až do neděle 16. srpna bude opět HIATUS, jedu na dovolenou, takže budu na stránce neaktivní. Až se vrátím doplním všechny novinky jestli nějaké budou.. :-D Takže prosím, aby mě Aff omluvili z obíhání i z případných kontrol.. :-) Takže i Vy si úžívejte prázdniny a za týden se uvidíme.. =)

Kristýna

PS: Přednadstavila jsem pro Vás jeden článek. Je to překvapení a doufám, že se Vás zapojí co nejvíc.. =)

[Osobní]: Fotky #54. 2015

7. srpna 2015 v 9:50 | Kristýna |  Gallery Update

Mám tu pro Vás pár nových osobních fotek, které Terezka včera zveřejnila na sociálních sítích.. =)Hospodářské noviny: Moje čtení - Zpěvačka Tereza Kerndlová

6. srpna 2015 v 17:38 | Kristýna |  Články

~ Absolutní spisovatelskou jedničkou je pro zpěvačku Terezu Kerndlovou americký mistr hororu Stephen King.
~ Okouzlil ji svou vynalézavostí, inteligencí a vtipem.

Jaké knihy teď máte na nočním stolku?
Momentálně mám připravené dvě knihy − Pan Mercedes od Stephena Kinga a Lunapark také od něj. Mistr King je pro mě jistotou a hororové příběhy se zápletkou nebo mysteriózní duchařiny mám nejraději.

Jaký je váš nejoblíbenější spisovatel vůbec? Ke kterým jeho knížkám se čas od času prostě musíte vrátit?
Budu se opakovat, ale jednoznačně Stephen King. A za ním jsou všichni ostatní, jako třeba Jo Nesbø nebo Stieg Larsson. Knihy Pytel kostí, Rita Hayworthová a Vykoupení z věznice Shawshank či Řbitov zviřátek jsou tituly, k nimž se ráda vracím. A nejen k těmto, zkrátka ke všem jeho knihám.

U které knížky jste se naposled nahlas rozesmála?
Docela mě rozesmála kniha s názvem Miláček od Guy de Maupassanta, kde se příběh odehrává ve staré Paříži, ale člověk zjistí, že ač je jiná doba, lidské povahy se příliš nemění. A mě upřímně rozesmálo, jak stačí být mladý, šarmantní a hezký a ženy různých věkových kategorií si může mladík omotat kolem prstu, a to dokonce několik naráz. Přes jejich pobláznění se může vyšplhat z nuly až na vrcholnou pozici a získat majetek a kariéru.

Která knížka vás naposledy dojala nebo nějak překvapila, šokovala? A proč?
Dýchací metoda od Kinga je příběh stárnoucího člověka, který umí krásně popsat své stáří takovým způsobem, že ačkoliv se ho všichni bojíme, v momentě četby snad chcete být i starý. A to mě překvapilo. A zároveň vás na konci této knížky čeká rozuzlení, které vás dojme, šokuje a překvapí zároveň.

Čtete životopisy slavných muzikantů nebo jiné knihy související s vaší profesí?
Životopisné knihy nečtu. Miluju zfilmované životopisy. Takže například Ray, Walk the Line, Cadillac Records nebo Pátrání po Sugar Manovi.

Se kterým spisovatelem byste šla ráda na večeři?
To je Stephen King.

A se kterým autorem byste se nebála jet na pustý ostrov a o čem byste si tam povídali?
Opět Stephen King, a to proto, že si myslím, že by to mohl být člověk velice vynalézavý, vtipný a inteligentní. Určitě bych s ním řešila jeho díla a vyptávala se, co ho k tomu vedlo a jestli má i nějaké osobní zkušenosti například s duchařinou, tak jako já. A myslím, že bych ho nabádala, aby napsal další knihu, pokud by tam byla tužka a papír, ale rozhodně ne tak, jako jeho "fanynka číslo jedna" v příbehu Misery nechce zemřít.

zdroj: archiv.ihned.cz

[Osobní]: Fotky #53. 2015

6. srpna 2015 v 12:00 | Kristýna |  Gallery Update

Mám pro Vás úžasnou zprávou... =) Nejsme To My nebyl posledním songem tohoto roku od Terezy. Na svůj facebook napsala, že se již brzy dočkáme jejího vlastního songu i klipu. :-) Jsem opravdu zvědavá s čím Terezka příjde.


+ zpráva od Terezy:

Již brzy vlastní song a nový videoklip! S El Ninem jen ochutnávka... Doufám, že vás nezklamu 😃 Tereza

[Osobní]: Fotky #52. 2015

5. srpna 2015 v 18:11 | Kristýna |  Messages

Mám tu pro Vás jednu zajímavou zprávu od Terezy, kterou před chvílí zveřejnila na facebooku.
Já s jejím názorem upřímě souhlasím. A jaký je Váš názor? =)


+ zpráva od Terezy:

Zdravím a sdílím "recenzi" a ne proto, že bych chtěla dělat reklamu nějakému serveru, o který nikdo nejeví zájem, ale proto, abyste všichni věděli, včetně mě, jak jsme blbý 😀 Tito alá kritici, kteří pracujou mimochodem v bageterii a bůhví kde všude a s muzikou nemají nic společného, se snaží posílat své rozumy. Pokud se vám skladba nelíbí, pošlete mě do prdele, pokud líbí, pošlete do prdele Musicserver. Mimochodem, jiné skladby ode mě se jim taky nelíbily. Jo a vokály nikomu nenazpívávám, kromě mýho táty! A k této jeho poslední desce YOU se musicserver dodneška bojí vyjádřit! Tereza 😃 http://musicserver.cz/…/el-nino-ft-tereza-kerndlova-nejsme…/


_____________________________________________________________________________________

PS: Jinak tady na blogu padl takový dotaz, "jestli je pravda, že se Tereza rozvádí". PRAVDA TO NENÍ. Bulvární servery tak chtěli jen upoutat na nový článek o Tereze a její spolupráci s rapperem El Ninem. Například server Super.cz to zveřejnil v podobě:
K dvouletému výročí svatby si nadělila rozchod? Víme, co se teď s Terezou Kerndlovou děje.
Ten, kdo si článek nepřečetl celý, mohl mít tuhle špatnou domněnku. Takže Vás chci ujistit, že to pravda není.. =)


[Behind The Scene]: Videoklip Nejsme To My

4. srpna 2015 v 9:25 | Kristýna |  Gallery Update

Terezka poslala na instagram jednu fotku ze zákulisí točení klipu Nejsme To My. Musím říst, že je to nádherná fotka.. =)


+ zpráva od Terezy:

#BehindTheScene #NejsmeToMy #NTM @margitavisage