[Rozhovor]: Svět Ženy

26. listopadu 2015 v 12:42 | Kristýna |  Novinky

Přepsala jsem pro Vás celý rozhovour z časopisu Svět Ženy, jehož prosincovou titulku zdobí právě Tereza a časopisu poskytla i již zmiňovaný rozhovor.. :-)
Doufám, že máte radost... a nemusíte rozhovor číst složitě ze scanů.. :-)
Příjemné počtění.. :-)


Tereza Kerndlová: Nejsem úplný svatoušek

Kariéru Terezy Kerndlové (29) neprovázejí žádné skandály, ani mediální kauzy. Zpěvačka žije spokojený život, ale přiznává, že si občas ráda zablbne.


Měla jste chuť si někdy zazlobit nebo něco provést?
Neřekla bych, že jsem úplný svatoušek. Také se občas napiju alkoholu, ráda zapařím s přáteli a zablbnu si. Asi jako každý jiný. Ale nejsem typ holky, která by ráda dělala nepořádek na veřejnosti, nějak provokovala, měla skandály a stavěla na tom svou kariéru. A také jsem byla vychovaná ke slušnosti. Myslím si o sobě, že jsem hodný člověk, a nemám ráda konflikty.

Co považujete za svůj největší průšvih?
To bylo asi v mých šestnácti, kdy jsem ještě bydlela u našich. Byla jsem s kamarádkami na diskotéce a zapálila si s nimi cigaretu. Táta to tenkrát poznal a byla z toho velká nepříjemnost, protože on to úplně nesnáší. Jeden z důvodů, proč onemocněl rakovinou, bylo totiž i to, že hodně kouřil. Z mé strany to byl tenkrát spíš hec, chtěla jsem to zkusit, nic víc.

Jaké máte vzpomínky na rodiče a dětství?
Moje dětství bylo idylické a krásné. Byla jsem hodně s mámou, která se mi věnovala. A určitě se mi vybaví loď, na které táta hrál s kapelou a zpíval. Na té jsem s rodiči strávila od svých dvou do sedmi let spoustu času. Tátu jsem vnímala jednak jako tatínka, který si se mnou hraje, a pak také jako pána z pódia, na kterého jsem se večer chodila dívat. A čerpala jsem do sebe muziku, kterou zpíval. Hlavně si myslím, že mě ovlivnilo, že jsem vyrůstala bez vrstevníků. Buď jsem byla sama, nebo mezi dospělými. Bylo pro mě těžké potom zapadnout do dětského kolektivu, což neslo své problémy.

Dnes máte vztah s rodiči pořád hezký?
To určitě ano a vždy to tak bylo. Mohu se jim svěřit a řešit s nimi veškeré události svého života. ve svých devětadvaceti už si stojím za svými činy a rozhodnutími sama, ale přesto se jich v jistých věcech ptám na jejich názor, který je pro mě hodně důležitý. Skvěle je, že vědí, že jsem v dobrých rukách svého muže.

V těch dobrých rukách jste už dlouhá léta...
Ano, měla jsem štěstí. Reného jsem poznala, když mi bylo 17, a od té doby jsme pořád spolu. Říkávám někdy, že spolu nejsme 12 let, ale jednou tolik. Protože spolu trávíme 24 hodin denně.

Nelezete si občas na nervy?
Ne. My jsme úplně v pohodě. Myslím, že právě naopak nám to funguje i proto, že máme tolik věcí společných. Ať je to práce, muzika nebo vystoupení, na která jezdíme po celé republice.

Takže váš muž je současně také vaším manažerem...
Ano, Renda mi dělá manažera, skládá mi texty, stará se o režii a scénáře videoklipů, takže je kreativní i v tomto směru. Jsme prostě tým, spolupracujeme vlastně téměř na všem. Ono to tak postupně vyplynulo. Je těžké najít k sobě lidi tak, aby vám vyhovoval způsob jejich práce a bylo na ně spolehnutí. My dva si ve spoustě věcí vystačíme.

Nemyslíte si, že jste se "usadila" moc brzy?
Já si nepřijdu usazená, žiju krásný život. Hodně cestujeme po republice i do zahraničí, pracujeme, navštěvujeme naše a užíváme si život. Děláme, co nás baví a těší. A pokud si někdo myslí, že mě bude mrzet, že jsem nežila s více partnery, přijde mi to jako nesmysl. Člověk by si toho měl vážit, že najde někoho, s kým si rozumí. A když se lidi navzájem milují a klape jim to, není přece třeba hledat něco jiného.

Vzpomínáte si, čím vás René tak okouzlil?
V první chvíli asi svým pohledem, krásnýma očima. A vzápětí také vystupováním, šarmem, vtipem a inteligencí. Věděla jsem hned, že bych ho chtěla víc poznat. Potkali jsme se 21. prosince, takže naše výročí jsou vánočně laděná. Byla to láska na první pohled.

Slavíte nějaké výročí seznámení?
Určitě si to rádi připomeneme tím, že si uvaříme doma něco dobrého nebo zajdeme do hezké restaurace. Stejně tak jako výročí svatby, letos jsme oslavili už druhé.

Prozradíte, jak vás René požádal o ruku?
Rozhodně jsem to netušila, protože jsme spolu byli téměř deset let, a to už člověk ani nepřemýšlí nad tím, že by to přišlo. Napadlo mě to mnohem dřív, třeba po dvou letech našeho vztahu. Renda mě překvapil tím, když prohlásil, že máme pár dní volna a že koupil letenky do Paříže. Tam už jsme spolu byli asi dvakrát, protože tohle město máme oba moc rádi. Takže mi to nepřišlo nijak výjimečné. No a on mě tam požádal o ruku. Bylo to dokonalé, promyšlené a dojemné. Vůbec jsem to nečekala, o to to bylo krásnější a romantičtější.

Trávíte někdy volný čas odděleně? Zajdete třeba na kafe s kamarádkou?
Já vůbec ne, já nejsem ten typ "správné kamarádky". Tedy takové, která by vysedávala na kafích a probírala život, chodila po nákupech nebo jezdila na holčičí wellness víkendy. Moje nejlepší kamarádka je moje tanečnice Alenka. Svědčila mi na svatbě, když jsme se s Rendou v Americe brali. Jenže ona bydlí v jiné části republiky, takže se vídáme hlavně o vystoupeních. Je to málo, ale já to mám zkrátka jinak hozené. Jsem šťastná, že mám Rendu. On je můj kamarád, můj přítel, můj manžel můj nejbližší člověk, člověk, kterému se můžu se vším svěřit. Před ním nemám žádné tajemství. Je to člověk s ním se nenudím, máme ráda stejné věci, máme stejné hodnoty. Takže to je můj život, rozhodně ne vysedávání někde s kámoškami.

O svém muži mluvíte moc hezky a idylicky. Předpokládám, že se nehádáte...
Neshodneme se úplně minimálně, a když tak to jsou úplně nepodstatné věci. Zeptejte se na nás našich kamarádů a oni vám řeknou, že pár, jako jsme my dva, neznají. Už jsme to slyšeli několikrát, že jsme trochu extrémní případ. Spousta lidí nechápe, že spolu můžeme být tolik hodin denně a tolik let a být tak v pohodě.

Plánujete založit rodinu?
Ano, děti určitě plánujeme. Chtěla bych ideálně dvě, protože sama jsem jedináček a v dětství jsem zažila mnoho situací, kdy mi sourozenec chyběl. Zatím se věnuji kariéře a spoustě jiných věcí. A užíváme si s Rendou jeden druhého. Ale každopádně se jednou chceme přestěhovat do něčeho většího. Buď do domu nebo většího bytu, abychom měli na rodinu více místa. Ale zatím to není nic aktuálního. Na děti se moc těším, ale až za pár let. Blížím se ke třicítce, tak možná záhy po ní.

Třicáté narozeniny bývají pro někoho jakýmsi životním mezníkem. Vnímáte to také tak?
Nemyslím si, že řeším přímo to číslo. Spíš mi obecně nahání strach stáří. Uvědomuji si, že s tím mám problém. Nevím, jestli to mají jiné ženy stejné a trápí je roky nebo že si začínají uvědomovat, že stárneme. Ale myslím, že to řeší stejně i chlapi, že to je věc, ze které má člověk strach obecně. Takže třicet je pořád super.

Čeho se nejvíc bojíte? Jak budete vypadat?
Ne tak docela. Mám strach i z nemocí. Navíc čím jste starší, uvědomujete si, že ne pořád bude všechno tak krásné. Tušíte, že vás mohou potkat i špatné věci. A pak je tu samozřejmě to vnitřní vyrovnání se s věkem. Nebo se samotou, protože dříve nebo později člověk může přijít o partnera. Já říkávám, že jsem typ, který by umřel žalem. Jediné, co pomáhá je nad tím asi moc nepřemýšlet. protože jinak by se člověk zbláznil.

Teď jste šťastná a spokojená. Děláte práci, která vás baví, máte skvělé manželství... Chybí vám v té dokonalé skládačce něco?
Mám pocit, že nic. Vážím si toho, co mám. Pro mě je důležité, že nikdo z mých blízkých není nijak vážně nemocný. Naši si tím prošli, ale už je to v pohodě. To je nejdůležitější. Že jsme šťastní, zdraví a máme krásný život. A třeba i to, že si můžeme dovolit odjet jednou za čas na dovolenou někam za teplem. Ráda bych více cestovala. Už jsme byli v mnoha zemích, ale pořád bych toho ještě dost chtěla vidět.

Máte nějaký sen, pokud jde o vaši kariéru? Třeba ocenění ve Zlatém slavíku nebo nebo nějaká krásná role v muzikálu?
To si nemyslím, že by bylo důležité. Já toužím po tom, aby mě lidé znali a měli rádi moji hudbu. Když dostanete nějaké ocenění, to je jen bonus. Já mám doma tři ceny televize Óčko a cenu MTV za videoklip roku. Dělá mi to nepochopitelně radost, ale není to smyslem mé práce. A pokud jde o muzikály, role už roky odmítám. Je to z toho důvodu, že chci být sama sebou a zpívat své skladby. Chci pokračovat v tom, že budu dělat svoji muziku a posouvat se dál.

Na čem momentálně pracujete?
Nedávno jsem natočila singl s rapperem El Ninem. Jmenuje se "Nejsme to my" a natočili jsme k němu i videoklip. Tuhle skladbu beru jako mezičas mezi mými sólovými věcmi. Chystám totiž něco velkého a připravuji se na to hodně dlouho.

Prozradíte podrobnosti?
Je to mé nové album. To je ten velký projekt, který chystám už několik měsíců. Abych byla přesná, tak už téměř dva roky. Nechtěla jsem o něm mluvit dřív, než budu cítit, že přišel ten správný čas. Že je ten správný moment oznámit to, co považuji za zásadní krok ve své kariéře. Ráda si stojím za tím, co říkám. Takže teď mohu s jistotou oznámit, že k mým 30. narozeninám - 6. října 2016 - vyjde má nová deska. Chci ji pojmenovat "5", protože číslice 5 se k ní vztahuje. Album vyjde pět let od vydání toho posledního. Bude to má pátá sólová deska a současně tak oslavím patnáct let své kariéry. Na to se opravdu moc těším.

zdroj: časopis světženy

!PROSÍM NEKOPÍROVAT!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Addie Addie | Web | 27. listopadu 2015 v 18:06 | Reagovat

Terka je prostě milá, fajn, rozumná holka, to je poznat. A moc se mi líbí, jak mluví o svém vztahu s manželem, jsem ráda, že jim to tak klape. :)

2 Lena Lena | Web | 28. listopadu 2015 v 16:35 | Reagovat

Terka sa prejavuje ako naozaj idilický a milý človiečik. Je skvelé, že si tak perfektne rozumie so svojím manželom a je to neuveriteľná správa, že Terka konečne potvrdila aj dátum vydania jej nového albumu. Strašne sa naň teším! :-D  :-D

3 Mirco (britney-spears.er.cz) Mirco (britney-spears.er.cz) | Web | 29. listopadu 2015 v 13:57 | Reagovat

moc sa tesim na jej novu muziku :) diki moc za clanocek :)

4 daily-dornan daily-dornan | Web | 29. listopadu 2015 v 14:01 | Reagovat

určitě ti to musela dát tolik práce a podle mě je to dobrá rozhovor, těším se na její písničky

5 bellarina - aff bellarina - aff | Web | 30. listopadu 2015 v 7:42 | Reagovat

Páni, to ti muselo dát hrozně moc práce! :O Terka je fakt skvělá, těším se na její písničky :)

6 Tina Tina | Web | 30. listopadu 2015 v 18:49 | Reagovat

Jeej to je milý rozhovor. Veľmi ma potešilo, že Tere hovorila o svojom novom albume, už sa teším na jej novú hudbu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama