Články

Zimní inspirace podle Terezy Kerndlové: Podívejte se na 4 nejlepší outfity!

18. prosince 2015 v 16:42 | Kristýna
To, že Tereza Kerndlová patří mezi nejkrásnější české zpěvačky, vám snad ani říkat nemusíme. Fanynky jí ale kromě toho navíc považují za jednu z nejlépe oblékaných celebrit. Proč? Přinášíme čtyři důkazy!

Zpěvačka Tereza Kerndlová vždy o něco líp vypadala, než zpívala. A kromě toho, že jí spoustu mužů obdivuje právě pro její krásu, ženy se jí inspirují!
Proč? Umí se jednoduše, ale přitom krásně obléknout.

Pojďte se podívat na její 4 nejpovedenější outfity a nechte se stejně jako ostatní inspirovat!


Sama Tereza si občas obleče něco obyčejného. Bílé tenisky a klasický svetr? Proč ne? Nebojte se i obyčejných kombinací!
Občas jsou dny, kdy se člověku nechce nic vymýšlet. Tereza má proto řešení - zbytečně nekombinujte a zkuste vyjít v něčem obyčejném. I tenisky a kašmírový svetr udělají parádu!

Chat s Terezou Kerndlovou

16. září 2015 v 9:55 | Kristýna

Tereza se včera objevila v pořadu Mixxxer Show na televizi Óčko. Ten kdo se včera dívat měl veliký štěstí, protože fotky se zatím žádné neobjevili a záznam z vysílání pořadu už vůbec ne.. Óčko nám nějak zaspalo.. :-D Tak mám pro Vás aspoň záznam z Chatu s Terezou.. vybrala jsem ty nejzajímavější otázky.. :-)

________________________________________________________________________________________

Otázka: Jaký máš nejoblíbenější film nebo seriál?

Odpověď Terezy: The Words je výbornej film... Forest Gump, Vykoupení z věznice Shawshank nebo Zelená Míle a miluju Podivuhodný příběh Benjamina Buttona.


Otázka: Jaký skupiny máš nejraději? :)

Odpověď Terezy: Black Eyed Peas třeba, když se mě ptáš na skupiny. Jinak se mi líbí třeba Lil Wayne, Clean Bandit, Mr.Probs a vždycky budu milovat Michaela Jacksona. Mám ráda Rihannu, Beyoncé, Nicki Minaj nebo Eda Sheerena. Spoustu spoustu dalších...


Otázka: Ahoj :) fandíš hokeji? A jakému týmu?

Odpověď Terezy: Jé, já moc nefandím... sport není úplně pro mě! Nejsem zkrátka fanoušek v tom pravým slova smyslu. Ale díky za dotaz, na to se mě totiž dlouho nikdo neptal...


Otázka: Tvá nejoblíbenější písnička od Ariany Grande...? ;D <3

Odpověď Terezy: One Last Time, tu mám ráda :)


Otázka: Jak se ti tam ve studiu líbí?

Odpověď Terezy: Jsem poprvé v novém studiu a líbí se mi tu! Je to tu fajn...


Otázka: Kdyby si neuměla zpívat tak co by si dělala?(např.jaké povolání)

Odpověď Terezy: Těžká otázka, ale líbilo by se mi být módní návrhářka. Aspoň jsem si to kdysi říkala.


Otázka: Ahoj :))) zajímalo by mě zda chystáš na příští rok nějaký nový singl? Něco jako Tepe Srdce Mý :-) . Jinak asi neplánuješ udělat akci, kterou jsi měla 25.10.2009 v Žernovníku to byl takový ten menší sraz pokud si alespoň trošku vzpomínáš. Vím, že v dnešní době už to asi není moc reálné, ale když se můžu zeptat tak mi to prostě nedá. Měj se :)) PS: Doufám, že se příští rok uvidíme na nějakém koncertě nejlíp s kapelou a u nás na Moravě.

Odpověď Terezy: Ahojky, chystám už brzo nový singl a videoklip. Takže se můžeš těšit. Plán uspořádat sraz jako tenkrát tu zatím není, ale třeba se tak může i stát... díky za otázku, třeba s tím něco vymyslíme. Těším se zase někde :)


Otázka: Ahojky Terko :) Už se těším na nový videoklip :3 Máš strašně krásné písničky ..

Odpověď Terezy: Díky moc, bude už brzy s mojí novou skladbou venku....


Otázka: Budeš mit nový videoklip?

Odpověď Terezy: Svůj už brzo a pár týdnů je venku klip s El Ninem Nejsme To My.

FLYING MAG: FACE2FACE: TEREZA KERNDLOVÁ

19. srpna 2015 v 10:51 | Kristýna
Brněnská rodačka Tereza Kerndlová plula coby dcera jazzového a swingového zpěváka Ladi Kerndla od svých dvou a půl let křížem krážem Evropou. Již několik let se jedna z našich nejpůvabnějších zpěvaček pohybuje ladným krokem po koncertních pódiích a daří se jí mimo jiné naplňovat také touhu každého z nás - žít šťastně a spokojeně po boku milovaného partnera. Tereza se nezdráhala odpovídat ani na otázky, které se týkají jejího soukromí, víry, světa módy, ale třeba i cestovatelské vášně a dalších nejen hudebních plánů.

RODINA A SOUKROMÍ

Narodila jste se v Brně, avšak kde nyní žijete či trávíte většinu svého volného/rodinného času?
Je to tak, narodila jsem se v Brně a vyrůstala jsem cca třicet kilometrů za ním v malé vesničce. Přibližně devět let již žiju v Praze. Trávím zde spoustu času, ale stejně tak hodně cestuji po republice za prací. Volný čas z části využívám ráda tak, že odjedu klidně i na pár dní na Moravu za rodiči. S manželem je navštěvujeme minimálně jednou do měsíce a v létě, kdy máme více volna, si sem jedeme odpočinout i na dva týdny. Máme u našich soukromí, strávila jsem v těch místech dětství a ráda se tam vracím.

Přestože jste přišla na svět teprve v roce 1986, jste již přes rok vdaná. Jak se změnil Váš život po svatbě, pokud vůbec?
Necítím žádný rozdíl mezi tím být vdaná a chodit spolu. Ta otázka se ke mně stále dostává a já jí upřímně řečeno moc nerozumím. Zdá se mi, že je nějaká zakořeněná představa o tom, že po svatbě se všechno změní. Myslím, že si jen zkrátka musíte vzít toho pravého člověka, kterého dokonale znáte, a to je otázkou několika let. My jsme se brali skoro po deseti letech. Mám pocit, jako bychom spolu stále chodili, nezměnilo se vůbec nic. Myslím, že ani jeden z nás nad tím nepřemýšlí. Je nám stále stejně skvěle a milujeme se stejně jako před svatbou.

S manželem Reném jste spolu již více než 11 let. Máte nějaký návod na udržování harmonického vztahu, z něhož nevyprchává láska, vášeň a celá řada dalších pozitivních emocí?
Není na to recept ani návod. Je to asi osud a štěstí, že potkáte někoho, kdo je pro vás vším. Někoho, s kým jste sami sebou, můžete mu zcela důvěřovat a víte o něm, že vás nenechá "padnout". Vždy vás podrží a rozveselí. Je důležité mít rád stejné věci, ať jde o cokoliv. To je asi jediné, co se dá brát aspoň zlehka jako takový návod. Ale to je pouze jeden z mnoha důležitých faktorů harmonického vztahu.

Skoro by se hodilo napsat, že jste díky svému chování, jednání a celkovému pojetí vztahů v podstatě jako by "ze staré školy". Nebo to vidíte jinak?
Nevím. To mi přijde jako moc silné přirovnání. Ale pravdou je, že v některých věcech staromódní jsem. Například zcela jistě jsem pro to, aby se dva lidé, kteří se milují, nejprve vzali a až potom spolu měli děti. V tomhle jsem určitě stará škola. Myslím, že je to tak správné. Ale to je každého věc. Každý to má jinak.

Co pro vás znamená rodina a přátelé?
Mnoho. Jsou pro mě neskutečně důležití. Vztah je pro mě vším a dokážu si opravdu vážit toho, co mám. Myslím, že jsme s mým mužem měli obrovské štěstí, že jsme se potkali. Stejně tak je pro mě podstatný dobrý vztah s rodiči. Ten můj s mámou i tátou je perfektní a nikdy tomu nebylo jinak. Vždycky jsme spolu skvěle vycházeli. A nakonec přátelé. Ty také potřebuji k životu. Mám kolem sebe několik skvělých blízkých lidí, se kterými se vídáme, cestujeme, bavíme se a užíváme si život.

V jakém časovém horizontu uvažujete o založení vlastní rodiny?
Myslím, že teď je ještě brzy a za deset let už zase pozdě. V životě se nic nedá plánovat, vše by mělo mít volný průběh a přirozenost. Je jasné, že jednou tu děti budou, protože je s Rendou moc chceme, ale kdy přesně, to skutečně nevím. Momentálně miminko neplánujeme, cítím se ještě mladá na dítě a vzhledem k mému věku si můžu ještě pár let počkat. Každopádně se moc těším na roli mámy :-).

HUDEBNÍ SVĚT

Váš otec je známý jazzový a swingový zpěvák, který ovlivňoval Vaši lásku k hudbě v podstatě již od dětství. Je však přece jen něco, v čem jste se v oblasti hudby nikdy neshodli?
Myslím, že vzhledem k našemu věkovému rozdílu by se našlo mnoho rozdílných úvah o hudbě. Především o té současné. Každý z nás to cítí trošku jinak. Ale k hudbě, kterou děláme společně, nebo jsme ji dělali společně, jsme vždy měli stejné cítění a shodli jsme se. Asi jediné, co mě napadá, byl výběr písní. Některé z nich jsem jako dítě odmítala zpívat, protože se mi zkrátka nelíbily. Myslím, že se to ale stalo asi jen u dvou, možná jen jedné, kterou chtěl táta společně zpívat.

Dokážete v pár větách shrnout svůj vlastní hudební vývoj od raného věku až po současnost?
Jako dítě jsem poslouchala černošskou muziku, především tátovy staré vinylové desky. Tituly jako Supremes nebo Ray Charles. Později, asi v mých pěti, šesti letech byli vším Michael Jackson, Whitney Houston a Liza Stensfield. Potom jsem si prošla hodně popové období, kdy jsem zbožňovala Spice Girls nebo Backstreet Boys. V pubertě jsem zase milovala RnB a Hip Hop. Destiny´s Child nebo Snoop Dogg. Během těchto období jsem vystupovala s tátou a zpívala evergreeny, takže to byl docela rozdíl. Ale neznamená to, že by se mi tyto skladby nelíbily. Jen je fakt, že jsem takovou hudbu ve svém volném čase prostě neposlouchala. Láska k RnB mi zůstala a láska k Michaelu Jacksonovi zůstane navždy. Během posledních pár let se černá muzika hodně propojila s popem a taneční tvorbou. Čili dnes si poslechnu tvorbu i od světových DJs a producentů, kteří tyto žánry spojili. Mezi ně patří třeba David Guetta nebo Calvin Harris. Mám ráda především kvalitní komerční hudbu. Může to být Adele, John Legend, Avicii, Duft Punk nebo Nicki Minaj. Příklady se dost stylově odlišují, takže jak je vidět, dnes mám jako posluchačka trošku širší záběr.

Hrajete na nějaký hudební nástroj?
Hrála jsem pár let na flétnu a potom sedm let na klavír. Nikdy mě to ale nechytlo a upřímně řečeno si myslím, že mi to ani nešlo. Táta si přál, abych jednou hrála tak dobře, že sednu za piano, budu zpívat a sama se doprovodím. K tomu ale bohužel nikdy nedošlo.

Skládáte si hudbu a píšete texty také sama nebo máte tým lidí, s nimiž jste perfektně sehraná?
Zatím jsem si žádný text ani píseň sama nesložila. Jeden náznak skladby mám, ale zatím jsem ji nedokončila. Člověk to musí cítit, takže zatím čekám na ten správný okamžik. Hudbu, kterou mě slyšíte zpívat, pro mě napsali jiní autoři. České texty k písním mi píše už roky můj muž. Je pravda, že mám kolem sebe tým, se kterým stabilně spolupracuji. Sem tam se v něm objeví někdo nový, ale víceméně se neobměňuje.

Zkuste jmenovat pár hudebních stálic, které si vždy ráda poslechnete. A dejte nám, prosím, tip na interprety či skupiny, které jste objevila nedávno a hned je zařadila mezi oblíbené.
Hudební stálicí je pro mě již zmiňovaný Michael Jackson. Nadčasovost jeho hudby mě snad nikdy nepřestane udivovat. Mezi mé oblíbence patří Beyoncé, Rihanna, Bruno Mars nebo Justin Timberlake. Z nedávno objevených interpretů se mi líbí třeba Meghan Trainor, Tove Lo, Sam Smith nebo Ed Sheeran.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Na první pohled zaujmete svojí fyzickou krásou a také dobrou kondicí, kterou reflektuje Vaše dokonalá postava. Jak se udržujete ve formě? Cvičíte sama nebo pod dohledem trenéra?
Snažím se hlídat v jídle a hýbat se. Nic jiného nefunguje. Vše je o tom, co jíte, pijete a kolik máte pohybu. Co se týká cvičení, snažím se hýbat několikrát v týdnu, pokud tedy nejsem líná, jako třeba poslední dobou :-). Každopádně mám doma vibrační plošinu, na které vám stačí cvičit 30 minut denně a výsledky jsou skutečně viditelné po pár týdnech.
Jsou nějaké další metody, které využíváte v rámci péče o svůj zevnějšek?
Hrozně důležitý je spánek a pitný režim. To, jak dlouho spím, se odráží na mém obličeji, výrazu a mých očích, a proto dbám na dlouhý spánek. Také piju hodně čisté vody nebo zeleného čaje. Velkou péči potřebuje i má pleť. Důležité je důkladné odlíčení a dobré hydratační krémy.

Co si myslíte o plastických operacích a estetické chirurgii celkově?
Já jsem plastickým úpravám hrozně otevřená. Třeba co se týká budoucnosti, tak si myslím, že jsem právě ten typ ženy, která o sebe bude chtít dbát a bude se chtít líbit i později. Pokud jednou bude potřeba na sobě něco vylepšit, tak se plastikám rozhodně nebudu bránit, když to povede k tomu, abych se cítila lépe. Pokud se to s plastickými operacemi nepřehání, nevidím na nich nic špatného.

Určitě dostáváte spoustu nabídek také na různá focení a modelingové aktivity. Dle jakých kritérií z nich vybíráte?
Vybírám si především podle toho, o jakou značku nebo časopis se jedná. Zvažuju každé spojení a také mi záleží na teamu lidí - fotograf, vizážistka a stylista, kteří vše připravují. Mám několik lidí, se kterými ráda spolupracuji, protože vím, co od nich čekat. Je velkou výhodou, že znám jejich práci a vím, že jsou to profesionálové, kteří podávají nejlepší výkony. Pokud jsou součástí projektu oni, rovněž ráda na spolupráci kývnu.

Stravujete se speciálně nebo máte ráda od všeho něco?
Snažím se vybírat si kvalitní a zdravé potraviny, vyhýbám se už roky bílému pečivu nebo knedlíkům a nepřejídám se. Raději jím víckrát za den po menších porcích. Je pravda, že tento režim nedržím stále. Jsou dny, kdy hřeším a dám si sladké, které miluji, nebo máminu svíčkovou. Bez toho to nejde, to by nebyl život. Ale obecně se držím nějakých zásad.

Původ z Moravy nahrává otázce, jak zvládáte všemožné společenské akce, kde teče proudem víno a nezřídka dostanete na uvítanou panáčka slivovice. Máte své oblíbené vinaře a palírny?
Alkohol moc nepiju. Jen příležitostně a většinou málo, protože mi nedělá příliš dobře. Na společenských akcích, kde se objevuji, většinou vystupuji, a to zásadně nepiju alkohol, abych se mohla soustředit na svou práci. Slivovici si dám u rodičů - na přivítanou nebo když něco slavíme. Minulý rok jsme s mým mužem poprvé pálili vlastní slivovici v palírně nedaleko bydliště mých rodičů. Myslím, že letos si opět uděláme vlastní pálenku. Byla to zábava a mít vlastní slivovici je úžasná záležitost jak pro nás, tak pro naše kamarády. Každý rád dostane láhev domácí slivovice.
CESTOVÁNÍ

Cestujete ráda? Pokud ano, kterých pět destinací byste nám doporučila?
Cestování přímo miluji. Ráda poznávám svět, nová místa a jinou kulturu. Když se naskytne volno, plánujeme s mužem, kam vyrazíme. Je to něco, co nás oba strašně baví a není nám líto do cestování investovat. Někdy vyrážíme jen na krátké eurovíkendy, jindy zase na ty klasické odpočinkové dovolené, kdy se jen tak válíte u moře a nic neděláte. Destinací, které miluji a doporučila bych vám je vidět, mám mnoho, ale když jen pět, tak to bude jednoznačně Thajsko - ostrov Koh Samui, západní pobřeží Ameriky, Marbella ve Španělsku a určitě Paříž a Řím.

Létáte někdy z Brna? Jak na Vás působí modernizovaná podoba tamějšího letiště a co si myslíte o jeho službách a atmosféře celkově?
Myslím, že jsem z Brna letěla jen jednou, ale je to už skutečně hodně dávno. Každopádně na zmodernizovaném letišti už jsem byla a měla jsem možnost si ho prohlédnout. Sice jsem nikam neletěla, ale v době, kdy ještě nebyla jeho nová podoba zcela dokončena, jen její část, jsem vystupovala na akci, která se tam pořádala. Vím, že brzy na to se letiště oficiálně otevíralo. Prostory, které jsem viděla, na mě působily velice příjemně a nový vzhled se mi líbil.

VLASTNOSTI, OBLÍBENÉ VĚCI, TIPY, DOBROČINNÉ AKTIVITY, MÓDA, SOCIÁLNÍ SÍTĚ...
Jaké jsou Vaše neškodlivé/přirozené závislosti?
Sladké. Dorty, čokolády a bonbóny. To je můj velký hřích. Taky si neodpustím popcorn. Ten zkrátka k filmu v kině patří.

Jak zvládáte neúspěchy?
Každý neúspěch beru jako pohon kupředu. Je to něco, co každý z nás potřebuje. Jen tak se příště vyvarujeme stejných chyb a stáváme se lepšími.

Máte nějakou zaručenou "zbraň", která Vám pomáhá obrnět se vůči závistivcům?
Myslím, že jediné, co zabírá, je nevšímat si jich.
Dokážete si každý den najít třeba jen maličkost, která Vám udělá radost?
Jistě, vše je o maličkostech. Třeba o dobrém jídle, filmu nebo o pohlazení od milovaného člověka.

Je něco, v co věříte?
Věřím v osud. Myslím, že každý máme předurčeno, jaký život prožijeme. Věřím na pravou a skutečnou lásku. Věřím taky v paranormální jevy, na duchy, na UFO a na posmrtný život.

Co milujete a co naopak nenávidíte?
Miluji svého muže, hudbu, život, svou práci a pravdu. Miluji, když vidím své fanoušky zpívat mé písně. Miluji film Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, Španělsko, cheescake a boty na vysokých podpatcích. Taky sushi, lilie nebo hořící krb. Naopak nenávidím neupřímnost, závist a křivdu. Nemám ráda žehlení, drobky v posteli, Mrazíka a rajčata. A nesnáším, když si lidé v kině povídají.

Podporujete nějakou nadaci, dobročinný projekt či jedince?
Ano, stala jsem se před více jak rokem tváří Národní rady osob se zdravotním postižením. Naši spolupráci jsme začali projektem s názvem Konto pomoci. Nejsem jen tváří, snažím se účastnit i většiny akcí, které rada pořádá. Konto pomoci se chce zaměřovat na jednotlivé příběhy lidí, kteří potřebují finanční prostředky na konkrétní věci, které jim budou nápomocny. Před časem se nám podařilo vybrat peníze na speciální elektrický vozík pro sedmiletou Klárku, která trpí spinální atrofií a nutně nový vozík potřebovala. Věřím, že velice brzy na tento úspěch navážeme a podáme pomocnou ruku někomu dalšímu. Pokud by čtenáři chtěli vědět více a sami pomoci, je tu jednoduchá webová adresawww.kontopomoci.cz, kde najdou informace, jak také pomáhat.

Existuje zájem, o němž jste nikdy veřejně nehovořila a ráda byste se o něj podělila právě s našimi čtenáři?
Myslím, že všechno, co jsem chtěla, aby o mně lidé věděli, už vědí.

Kde nejčastěji nakupujete oblečení a doplňky?
Miluji nakupování online. Oblíbila jsem si nákupy na internetu už před mnoha lety. Hlavně britské e-shopy, které nabízí skvělé trendy kousky. Baví mě si postupně vybírat, přidávat je do mého virtuálního košíku, a to vše pohodlně z domova a bez stresu. Pak jen čekám, až mi u dveří během pár dní zazvoní kurýr a přinese balíček. Každé otevírání je jako takové menší Vánoce.

Máte nějaký tip na módní stránky či přímo blogerky, které sledujete?
Mám hrozně ráda Instagram. Sleduji profily módních značek, blogerky ze světa i slavné herečky, modelky nebo zpěvačky. Je to hrozně inspirativní. Sleduji třeba Instragram profily @fashionstrobe, @lenaperminova nebo @negin_mirsalehi.
Víte na Moravě o módním návrháři, který by neměl uniknout pozornosti více lidí?
To opravdu netuším, příliš dění v našem módním průmyslu nesleduji.

Jaké jsou vaše plány pro rok 2015?
Uvidíme, co mi tento rok přinese. Každopádně intenzivně pracuji na skladbách, i když o tom moc nemluvím. Nebudu prozrazovat, kolik jich mám a jaké budou. Rozhodně se ale v rámci několika měsíců mohou fanoušci těšit na nové písničky a videoklipy. Doufám, že se jim to, co pro ně chystám, bude líbit.

Máte nějaké životní motto, které Vám dodává sílu třeba i v obtížných obdobích?
Nevím, zda v obtížných obdobích, ale často si říkám: "Všechno je tak, jak má být."

Kde vás mohou Vaši fanoušci pravidelně sledovat?

Hospodářské noviny: Moje čtení - Zpěvačka Tereza Kerndlová

6. srpna 2015 v 17:38 | Kristýna

~ Absolutní spisovatelskou jedničkou je pro zpěvačku Terezu Kerndlovou americký mistr hororu Stephen King.
~ Okouzlil ji svou vynalézavostí, inteligencí a vtipem.

Jaké knihy teď máte na nočním stolku?
Momentálně mám připravené dvě knihy − Pan Mercedes od Stephena Kinga a Lunapark také od něj. Mistr King je pro mě jistotou a hororové příběhy se zápletkou nebo mysteriózní duchařiny mám nejraději.

Jaký je váš nejoblíbenější spisovatel vůbec? Ke kterým jeho knížkám se čas od času prostě musíte vrátit?
Budu se opakovat, ale jednoznačně Stephen King. A za ním jsou všichni ostatní, jako třeba Jo Nesbø nebo Stieg Larsson. Knihy Pytel kostí, Rita Hayworthová a Vykoupení z věznice Shawshank či Řbitov zviřátek jsou tituly, k nimž se ráda vracím. A nejen k těmto, zkrátka ke všem jeho knihám.

U které knížky jste se naposled nahlas rozesmála?
Docela mě rozesmála kniha s názvem Miláček od Guy de Maupassanta, kde se příběh odehrává ve staré Paříži, ale člověk zjistí, že ač je jiná doba, lidské povahy se příliš nemění. A mě upřímně rozesmálo, jak stačí být mladý, šarmantní a hezký a ženy různých věkových kategorií si může mladík omotat kolem prstu, a to dokonce několik naráz. Přes jejich pobláznění se může vyšplhat z nuly až na vrcholnou pozici a získat majetek a kariéru.

Která knížka vás naposledy dojala nebo nějak překvapila, šokovala? A proč?
Dýchací metoda od Kinga je příběh stárnoucího člověka, který umí krásně popsat své stáří takovým způsobem, že ačkoliv se ho všichni bojíme, v momentě četby snad chcete být i starý. A to mě překvapilo. A zároveň vás na konci této knížky čeká rozuzlení, které vás dojme, šokuje a překvapí zároveň.

Čtete životopisy slavných muzikantů nebo jiné knihy související s vaší profesí?
Životopisné knihy nečtu. Miluju zfilmované životopisy. Takže například Ray, Walk the Line, Cadillac Records nebo Pátrání po Sugar Manovi.

Se kterým spisovatelem byste šla ráda na večeři?
To je Stephen King.

A se kterým autorem byste se nebála jet na pustý ostrov a o čem byste si tam povídali?
Opět Stephen King, a to proto, že si myslím, že by to mohl být člověk velice vynalézavý, vtipný a inteligentní. Určitě bych s ním řešila jeho díla a vyptávala se, co ho k tomu vedlo a jestli má i nějaké osobní zkušenosti například s duchařinou, tak jako já. A myslím, že bych ho nabádala, aby napsal další knihu, pokud by tam byla tužka a papír, ale rozhodně ne tak, jako jeho "fanynka číslo jedna" v příbehu Misery nechce zemřít.

zdroj: archiv.ihned.cz

Miluje jídlo a obzvlášť sladké, takže stále bojuje s váhou. Na čem ujíždí na internetu populární dcera jazzového krále Ladi Kerndla

2. července 2015 v 9:15 | Kristýna

Je těžké uvěřit, že krasavice jako Tereza Kerndlová se může občas při pohledu do zrcadla hroutit. I ona má ale ráda sladké a je líná cvičit, a přesto se chce vždy líbit. Především svým fanouškům. Jak bojuje se zákeřnými kilogramy navíc?

Tereza se chce líbit nejen manželovi René Mayerovi, ale všem mužům, protože pocit, že se za ní někdo ohlédl, je prý k nezaplacení. Bohužel je typická kyprá česká holka, a tak musí neustále hlídat, co si naloží na talíř. "Moje postava není darem přírody, ale je dána pevnou vůlí a pohybem. Geneticky mám tendenci k přibírání, a jakmile povolím, začíná to na mně být okamžitě vidět. Mám ráda jídlo a především sladké, což je trošku problém," přiznala úspěšná zpěvačka, která během týdne opravdu pravidelně a poctivě cvičí. "Nemohu říct, že bych to milovala, ale vím, že s přibývajícím věkem je těžší udržet si pevné a štíhlé křivky. Pokud se člověk pravidelně udržuje v kondici, je to potom jednodušší," dodala dcera legendárního českého jazzového krále Ladi Kerndla v rozhovoru pro server Korzár.sk.

Za hadříky neutrácí

Populární zpěvačka má sice ráda módu, nicméně za ni není ochotná utrácet desetitisíce. Nepotrpí si na značkové oblečení, raději si vybírá zajímavé kousky, které nejsou příliš drahé, a přesto s nimi lze vykouzlit originální, efektní a současně i slušivý outfit. "Mám velkou radost, když se mi podaří koupit něco pěkného za dobrou cenu," prozradila.

Současně přiznala, že miluje nakupování přes internet. Původně ji k němu přivedl nedostatek času na toulání po obchodech. "Takové nákupy jsem si oblíbila již před mnoha lety, skvělé jsou hlavně britské e-shopy, které nabízejí výborné kousky. Baví mě postupně vybírat, přidávat do virtuálního košíku, a to všechno pohodlně z domova a bez stresu. Pak už jen čekám, kdy mi zazvoní u dveří kurýr a donese mi balíček. Každé rozbalování jsou takové malé Vánoce." Strach z problémů prý Tereza nemá, za ta léta už nakupuje jenom na ověřených stránkách. "Když máte zkušenosti, jak takové nákupy probíhají, a máte kontrolu nad tím, které stránky jsou bezpečné, není se čeho bát," říká přesvědčivě.

zdroj:krajskelisty.cz

Tereza Kerndlová: Svých 50 Kg už si hlídám

21. června 2015 v 13:08 | Kristýna
Pozornost přitahuje nejen svým zpěvem, ale i krásnou tváří a sexy postavou. Jaký je její recept na udržování váhy? Jaký má vztah k vaření? z čeho měla mindráky? Dozvíte se na našem rozhovoru.
Prošla jste si někdy obdobím, kdy se vám nechtělo do plavek?

Moc dobře jsem se v nich necítila kolem osmnácti, kdy jsem hodně přibrala. Nebyl to tehdy jen klasický přerod z dívky na ženu, ale svoji roli v tom hrálo i moje působení ve skupině Black Milk. Kvůli pracovnímu vytížení jsem skončila s pravidelným pohybem, na které bylo moje tělo do té doby zvyklé. Když se k tomu ještě přidala nepravidelná strava a zahánění hladu na benzinových pumpách a v rychlých občerstveních, bylo z toho během pár let celkem osm kilo navíc. Vzpomínám si, že jsem kvůli tomu nechtěla ani moc odhalovat břicho, takže jsem v létě zásadně nosila jen jednodílné plavky. Všechno se ale dalo do pořádku, když jsem se zase vrátila na svoji váhu, což je někde kolem padesáti kilogramů.

Jak se vám povedlo zhubnout?

Tehdy jsem měla především silnou motivaci a tou byl začátek sólové dráhy a příprava prvního cédéčka. Vystupovala jsem konečně sama za sebe a uvědomovala si, že součástí prezentace je i vzhled. Začala jsem proto častěji tancovat a také jsem později natočila tanečně-cvičební program na DVD s názvem 50 minut pro tebe, které nakonec využívaly nejen moje fanynky, ale i já sama. Od té doby se snažím pravidelně cvičit, přestože jsem - a to přiznávám na rovinu - hodně líný člověk. Alespoň co se sportu týče.

AHA!: KERNDLOVÁ UKÁZALA ODVÁŽNÉ KALHOTKY! PAK SE KVŮLI NIM TROŠKU ČERTILA

20. června 2015 v 18:46 | Kristýna
Nemá se za co stydět, a dobře to ví! Tereza Kerndlová (28) s oblibou vyráží jak do společnosti, tak na pódium v odvážných modelech. Tentokrát oblékla ultrakrátké kraťásky, které by se daly spíše považovat za kus spodního prádla. Ty doplnila o lascivní síťované punčochy - a byla k nakousnutí.

Tereza se v sexy oblečení především ráda chlubí svou vypracovanou figurou, na které pravidelně dře. "Hodně cvičím. Jím samé zdravé věci, ale sladké naprosto miluju, to obětovat na úkor postavy nechci, takže to musím potom vycvičit," tvrdí o sobě Kerndlová, která se už několik let drží na váze 50 kg. Výjimku dcera jazzmana Ládi Kerndla (70) neudělala ani během svého vystoupení v Berouně, kam dorazila v modelu, kterým všem vyrazila dech.

IHOT.CZ: TEREZA KERNDLOVÁ: ZASE SE SKORO SVLÉKLA

20. června 2015 v 13:44 | Kristýna
Tereza Kerndlová je za posledních 10 let jedinou českou celebritou, která se dostala do Top 10 nejnavštěvovanějších hudebníků na Youtube. Její klip Schody z nebe vidělo na 16 miliónů lidí, i když těžko říct, jak se to mohlo stát. Kerndlovou by si totiž muselo pouštět nejen celé Česko, ale i celé Slovensko.

Kerndlová je ostatně naší jedinou zpěvačkou, která je ochotná ukazovat svoje tělo a a erotika k její image už dávno patří. Není se tedy co divit, že zájem o její klipy a fotky je zejména z mužské části fanoušků docela velký. Od svého sporého kostýmu taky Tereza neupustila ani při vystoupení v deštivém počasí. Naopak. Její manžel a taky manažer René jí ještě pomáhal před koncertem pro Rehabilitační nemocnici Beroun vše správně uchytit na jinak holém těle.

Kerndlová se přitom považuje za velkou romantičku a k tomu sexy image rozhodně nejde. Sama nedávno v rozhovoru pro CityRevue ale prozradila: "Renda mi píše texty k písním, režíruje videoklipy a stále vymýšlí nové nápady. Všechno zařizuje. Vyhovuje nám to po všech stránkách. Můžeme být všude spolu a není nic lepšího, než mít po svém boku neustále toho, koho milujete" popsala Tereza, jak vypadá její jedenáctiletý, pracovněmilostný vztah s manželem Reném.

SUPER.CZ: POZNÁTE, KTERÁ ČESKÁ ZPĚVAČKA SE SVÝMI TANEČNICEMI TAKHLE DRÁŽDÍ PUBLIKUM? I RYTMUS KOUKAL!

20. června 2015 v 10:36 | Kristýna

Její fanoušci jistě poznali na první pohled, o koho se jedná, protože k této zpěvačce odvážné outfity patří stejně neodmyslitelně jako dvě půvabné tanečnice.

Každé své vystoupení Tereza Kerndlová (28) obohatí o jeden ze svých sporých kostýmů, aby si publikum přišlo na své nejen po sluchové, ale rovněž po vizuální stránce. Také na víkendovém slavnostním otevření rehabilitačního centra berounské nemocnice dorazila se svými tanečnicemi Adélou a Alenou nalehko.

Akce se zúčastnilo hodně známých tváří. Karel Gott (75), Monika Bagárová (20), Rytmus (38), který s Terezou a jejím týmem pokecal na pódiu, Libor Bouček (34) a na skok z Londýna přiletěla dokonce Jana Kirschner (36).

Valašské Meziříčí otevře nový Retail Park

12. května 2015 v 9:20 | Kristýna

Výstavba Reail Parku na meziříčské ulici Rožnovská spěje ke svému konci. Své první návštěvníky přivítá nové obchodní centrum ve Valašském Meziříčí - 14. května.

Úderem 10. hodiny slavnostně otevře jeho brány starosta Valašského Meziříčí Robert Stržínek (ANO) společně s místostarosty Josefem Vrátníkem (BEZPP) a Yvonou Wojaczkovou (ANO) a se zástupci investorské a stavební společnosti.
Obchodní centrum Rožnovská nabídne šest obchodů. Lidé zde najdou - GATE, SPORTISIMO, DEICHMANN, POMPO, JYSK a drogerii TETA. Nový Retail Park stojí na ploše přibližně tři tisíce metrů čtverečních a nabídne na 60 parkovacích míst.
Slavnostní den je dobrou příležitostí potěšit nakupující něčím speciálním. "Zákazníci se v tento den mohou těšit například na uvítací slevy, které připravují jednotlivé řetězce a přichystány jsou i soutěže o hodnotné ceny," informoval Lukáš Raclavský, projektový manažer společnosti RC REINVEST.
Mimo jiných v rámci celodenního programu vystoupí Patrik Hezucký, Tereza Kerndlová, Leoš Mareš, ale i místní uskupení zastoupená taneční skupinou ANERI či Cimbálovou muzikou Bača.

Autor / zdroj: Renata Votrubová

Takže pokud budete 14. května ve Valašském Meziříčí, určitě se zajděte na Terezku podívat.. =)

MUSICSERVER.CZ: NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ LOVESONGY POSLEDNÍCH LET. HLASUJTE, JAKÝ JE NEJLEPŠÍ

7. května 2015 v 9:33 | Kristýna
musicserver.cz: Nejlepší domácí lovesongy posledních let. Hlasujte, jaký je nejlepší

"Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas..." Ano, první máj je už zase tady, nezapomeňte tedy svou drahou polovičku políbit pod rozkvetlou třešní. A jestli žádnou polovičku nemáte, spravte si aspoň chuť výběrem nejlepších domácích lovesongů posledních let. Máme pro vás i hlasování.

Do výběru jsme zařadili devět českých a jednu slovenskou písničku a jako bonus přihazujeme skladbu, která sice nevznikla u nás, přesto jsme na ni právem hrdí. Co z naší nabídky se vám líbí nejvíc, nám můžete dát vědět v anketě níže. A jestli jsme na vašeho favorita zapomněli, podělte se o názor v komentářích. Všem zamilovaným i nezamilovaným přejeme krásný květen!

Debbi - You Take Me There
Nejdřív zpívala rozverné hity jako "Touch The Sun" či "La La", na minulé desce "Love, Logic & Will" ale Debbi dospěla a pustila se do silných popových hymen. Tou totiž minimálně singl "You Take Me There" je. "Když jsem si myslela, že jsem prohrála boj, ty jsi mi dal sílu pokračovat," vyznává se rusovláska s originálně zašpiněným hlasem a podtrhuje to povedeným minimalistickým klipem. Tahle poloha Debbi vážně sluší.

Jana Kirschner - Máj krásný máj
Nejen radost a krásné chvilky patří k lásce. Na pět let starém albu "Krajina rovina" vybudovala Jana Kirschnerniterný svět plný křehkých melodií a slov, která se do srdce zabodávala jako nůž. "Láska čo nebolí, nebola láskou pravou," zpívala v jedné z nejsilnějších skladeb "Máj krásný máj". Bylo to autentické, ze zpěvaččina projevu sršely emoce a navzdory experimentům, o které se Kirschner pokoušela, se stále jednalo o přístupné písničky. Janina dosud nepřekonaná deska takových klenotů obsahovala víc - zkuste třeba taky "O láske nepoznanej" či "Miluješ nemiluješ".

Tomáš Klus a Aneta Langerová - Navěky
"Navěky věků buď mou," pěli (a houkali u toho) TomášKlus a Aneta Langerová, zpovzdálí doprovázeni ještě Markem Ztraceným, na podzim 2008 v singlu "Navěky". Ten byl jedním z prvních Klusových hitů a tehdy ještě ne tolik známého písničkáře katapultoval do popředí hitparád. Nebylo se čemu divit - jako romantický kluk s kytarou, názorem a zajímavými textovými hříčkami byl v té době na naší scéně zjev. A ze závěrečné pasáže Langerové, která po intimním albu "Dotyk" znovu ukázala své hlasové schopnosti, dodnes mrazí. To vše navíc umocnil civilní klip bez zbytečně velkých gest.

Lipo feat. Yanna - Kruhy
Lipo slavil úspěchy už s lovesongy "Ležím v tvé blízkosti" či "Do města přišla zima", až loňský singl "Kruhy" z alba "O duši" byl ale tou pravou oslavou lásky. Takové, která se nezalekne prvních trhlinek, která klíčí navzdory všem překážkám. "Dáš mi ruku na rameno, někdo tomu říká kýč, já tomu říkám štěstí, blažená chvíle," rapuje Lipo a za účasti zpívající Yanny vytvořil emoci, s níž není vůbec těžké se ztotožnit.

Michal Hrůza a Klára Vytisková - Venuše
Loňská deska Michala Hrůzy "Den" je nabitá řadou silných písní, včetně dvou duetů s Klárou Vytiskovou, frontwoman Toxique a budoucí hledačkou SuperStar. "Venuši" si půjčili tvůrci filmu "Martin a Venuše" a skladba, ve které čeština ženské polovičce dvojice vážně sluší, je hřejivou romantikou protkaná od začátku do konce. "Jsem tady, ty jsi tam, je vlastně krásný, že tě mám, spojení pod hvězdami, souznění mezi námi." No není to krása?

Ben Cristovao - Tělo
BenCristovao se v poslední době věnuje spíš motivačním songům a zvedání činek, přitom to byla právě romantika, která mu vždycky šla nejlíp. Dva roky staré "Tělo", jež se později objevilo i na desce "Made In Czechoslovakia", láká do postele k milostným hrátkám. "Miluju tvý tělo asi víc, než by se mělo, dneska nechci spát, chci si hrát s tebou," vzkazuje své vyvolené. Která by odolala? Pro milovníky ještě peprnějších songů doporučujeme také skladbu "Postel".

Lenny - You're My Everything
"You're My Everything". Jsi moje všechno. Existují silnější slova pro vyjádření lásky? Lenny, talentovaná zpěvačka s jedinečným chraplákem, je použila ve stejnojmenném songu, a jak sama říká, jedná se o jeden z nejosobnějších textů, jaký kdy napsala. Působivá balada z jejího debutového EP "All My Love" odhaluje všechny její zbraně, citem pro silnou melodii a autorským umem počínaje a již zmíněným neodolatelným hlasem konče. Tohle je doslova soundtrack k lásce. Její dvě EPčka takových, mimochodem, obsahují hned několik.

Marek Ztracený - Ztrácíš
Byl to rozjezd kariéry jako hrom - první singl a hned možná největší český hit roku 2008, to byl klavírní cajdák "Ztrácíš" Marka Ztraceného. Romantická zpověď nadaného zpěváka i šikovného muzikanta zasáhla nejen dámské publikum a dodnes funguje skvěle. "Někdy lidem zbyde jenom víra, co se ztrácí při pohledu na svět, a milovaný lidi mizej v černých dírách a někdo doufá, že se potkaj cestou nazpět," zpíval v ní. Snad jen škoda že podobně silnou písničku už pak Ztracený nenatočil.

Kryštof - Atentát
Od Kryštofu bychom do výběru mohli zařadit hodně kousků, nakonec ale padla volba na "Atentát". Byl to rádiový hit těch největších rozměrů a přitom se o žádný prvoplánový útok na éter rozhodně nejednalo - poklidná melodika i poetický text měly hlavně vkusně doprovázet film "Bobule". "Atentát v posteli, vše, co mám rád, rozdělí na dva ostrovy, od sebe daleko, všechno v nás už přeteklo," nemůže chybět snad na žádném koncertu Krajča a spol. Třeba se nějaké takové perly dočkáme i na nové desce "Srdcebeat", která vyjde přesně za měsíc, tedy 1. června.

Tereza Kerndlová - Schody z nebe
Repertoár Terezy Kerndlové není každému po chuti - zpěvačka totiž reprezentuje trochu naivní odnož dívčího popu, která v posledních letech tak trochu vyšla z módy, přesto jí nelze upřít, že posluchače oslovit umí. Vždyť patnáct milionů zhlédnutí pro její největší hit "Schody z nebe" na YouTube je na český klip nevídané číslo. Písnička je to povedená a i na video, ve kterém Terezu vidíme ve svatebních šatech, se hezky dívá, úspěch jí tedy přejme a doporučme k poslechu třeba ještě singl "Přísahám".


Bonus: Glen Hansard feat. Markéta Irglová - Falling Slowly
"Falling Slowly" sice není česká skladba, vznikla pro irský nízkorozpočtový film "Once" pod dohledem tamního písničkáře GlenaHansarda, ale přesto ji do výběru přidáváme jako bonus. Zpívá v ní totiž naše Markéta Irglová, a co si budeme povídat, málokdo českou hudbu ve světě tak skvěle reprezentuje jako právě držitelka Oscara. Toho si Irglová a Hansard odnesli právě za tuhle překrásnou baladu, která snad nikdy nezestárne.

HLASOVAT

Tereza vystoupí na koncertu Láďi Kerndla

4. května 2015 v 9:45 | Kristýna

Již tuto středu 6. května 2015, bude mít Terky otec, Láďa Kerndl, slavnostní koncert k životnímu jubileu v Hradci Králové ve Filharmonii a hostem tohoto koncertu bude právě jeho dcera Tereza Kerndlová.
Zbývá už jen opravdu pár posledních míst, takže kdo jste fanouškem, určitě neváhejte.. =) Těm kdo se na koncert chystají přeji příjemný zážitek.. a doufám, že se objeví nějaké fotky.. =)

Níže si můžete poslechnout jeden z jejich společných duetů.. :)

[BULVÁR]: KERNDLOVÁ A JEJÍ DALŠÍ ŽHAVÉ SEXY FOTKY: TAKHLE DALEKO JEŠTĚ NIKDY NEZAŠLA! A K TOMU ZÁHADA BRADAVKY NEBRADAVKY!

27. dubna 2015 v 10:10 | Kristýna

Tereza Kerndlová vypustila do světa několik fotografií od Bena Renče, kterému důvěřuje o poznání víc než jeho kolegovi, se kterým se úspěšně dosoudila, aby nezískala víc než dobrý pocit. Ten máme my z nové série jejích snímků.

Kerndlová (28) se rok soudila s "vyhlášeným" fotografem Vladimírem Štrossem, přezdívaným "Džambulka fotografie" pro jeho zálibu v dluzích a pití. Pro toho nafotila s řadou kolegyň reklamní kalendář pro jistou kliniku a dlužných necelých 60 tisíc už asi nikdy neuvidí, ale soud vyhrála. A hned se vrhla do práce na nových projektech, čekají ji dva nové singly a k nim videoklipy, a tak pořídila s fotografem Benem Renčem sérii snímků, které včera hodně vydráždily naše čtenáře kvůli zřejmě vyčuhující bradavce na jednom z nich, ačkoli management Terezky sympaticky popírá, že by o bradavku šlo.

Na celém setu má krom Renče, naštěstí ne toho, který by Tereze udělal spíše návrhy než pěkné fotky, lví podíl královna make-upu Margita Skřenková a stylista Filip Vaněk, který zpěvačku chytře oblékl, neoblékl do podvazků a sáčka, které toho, pravda, moc nezakrylo, a i když má zpěvačka za sebou dost sexy fotek, takhle odvážná ještě nikdy nebyla.

zdroj: extra.cz

Tereza Kerndlová před soudem: Šlo o neplacení!

23. dubna 2015 v 9:12 | Kristýna

Bezmála roční soudní tahanice má za sebou Tereza Kerndlová (28). Soudila se totiž s fotografem Vladimírem Štrossem (52), s nímž vytvořila reklamní kalendář pro kliniku plastické chirurgie, ale nikdy nedostala honorář.

Kauza se táhla od doby, kdy Štross zpěvačku společně s dalšími kráskami angažoval pro plastického chirurga Igora Janíka a jeho kalendář. Fotografie použil, k placení se ale neměl. "Vymlouval se na doktora Janíka, nám se ale ozvala řada lidí, kterým Štross dlužil také. Podali jsme na něj žalobu a uspěli jsme," potvrdil deníku Aha! Kerndlové manžel René Mayer. Soud tak sice uznal pohledávku výši zhruba šedesáti tisíc plus úroky, sama zpěvačka ale z peněz asi nic neuvidí. "Pan Štross je dluhy podle všeho zahlcen a bude na něj podána exekuce. My jsme se ale stejně nesoudili kvůli penězům, jako pro to, abychom před jeho praktikami varovali ostatní," dodává Mayer.

zdroj:ahaonline.cz

ROZHOVOR 2014: S Terezou Kerndlovou o postavě, líčení a módě

18. dubna 2015 v 11:58 | Kristýna
Terko, jak se staráš o svou postavu? Myslím, že ti ji musí hodně žen závidět.

Hodně cvičím. Já jsem totiž od nějakých 23 let na sobě začala pozorovat, že se ta postava tvaruje ne úplně podle mých představ, takže jsem musela trochu upravit svůj jídelníček. Nikdy jsem nedržela diety, člověk si musí zvolit nějaký životní styl, který potom dodržuje. Já jím samé zdravé věci, vyřadila jsem některé potraviny například omáčky, knedlíky a podobně, ale sladké naprosto miluju, to obětovat na úkor postavy nechci, takže to musím potom vycvičit. Jinak někdy ten režim dodržuju víc a někdy, když vím, že v blízké době nebudu nic fotit nebo točit, tak třeba na 14 dní zvolním. Ale jinak to funguje prostě tak, jako se dočteš v každém časopisu - zdravě jíst a cvičit :-)

Cvičíš pravidelně?

Snažím se cvičit pravidelně, ale jsem hrozně líná, takže mám období, kdy vůbec necvičím, a pak naopak období, kdy na to najedu a cvičím třeba dvakrát týdně. A někdy, když mám nějakou speciální událost, tak cvičím třeba i 4 dny po sobě a pak mám 2 dny pauzu.

Cvičíš doma nebo chodíš do posilovny?

Cvičím doma, mám doma power plate, který je fakt výborný. Předtím, když jsem cvičila doma sklapovačky nebo cviky na overballu, tak nic nefungovalo jako power plate. 30 minut 2krát týdně stačí a výsledky jsou znát okamžitě. Stoupnu si na něj, zacvičím si pár desítek cviků na břicho, nohy a zadeček a už vidím, jak se to tělo díky vibracím formuje. A když chci jooo zhubnout, tak k tomu přidám ještě 20 minut skákání přes švihadlo při Sexu ve městě a je to! A když jsem třeba na dovolené, tak hodně plavu. Řeknu si 30 bazénů, mám sluchátka do vody a pustím si k tomu pěknou hudbu, protože jinak je to hrozná nuda (smích) a potom si můžu dopřát všechny ty dobroty, které většinou na dovolených bývají.

A co líčení? Líčíš se sama na tyhle pracovní akce? Koukám, že jsi nalíčená jako od profesionála.

Jo, líčím se sama. Když to není nějaké focení nebo videoklip, tak se líčím a češu sama. A jak dlouho ti to trvá, než se nalíčíš jako třeba dnes? Ten make-up zabere tak 45 minut určitě.

A vlasy? Máš nádherné vlny, to se mi nikdy tak hezky nepodaří…

Tyhle vlny jsou na velké nahřívací natáčky. Je to docela praktické, protože si to dám na vlasy, nechám zhruba 30 minut, mezitím si udělám ten make-up, pak si je sundám a je to. A celkově přípravou strávím tak 2 hodinky.

A sama ses naučila takhle si dělat vlasy? Nebo spíš jak je tam správně dát? Nebo jsi to okoukala od kadeřnic, když tě česaly na různá focení a jiné akce?

Většinou mnoho věcí odkoukám právě od vizážistek, když mě připravují na focení nebo točení. Tam člověk okouká hodně věcí i co se týče líčení, tak vlasů. A většinou to pak doma na 98 % zvládnu sama (smích). Ale samozřejmě jsou dny, kdy mi ty vlasy prostě nedrží, ale většinou to zvládnu a jsem za to ráda, protože kdyby měl člověk pořád někomu volat, ať ho učeše, tak to je hrozné.

Ten outfit, co máš dnes na sobě sis vybrala sama?

Tohle konkrétně mám z jednoho focení. Občas se mi stává, že když se mi něco líbí, tak si to koupím rovnou na tom focení.Ten top je z Topshopu a ty džíny jsou taky nějaké levnější, takže to není nic drahého. A jinak nakupuju spíš přes internet. Je to pro mě pohodlnější, že mi to přinesou až domů a mám to prostě radši.

A není ti to potom velké nebo malé? Přece jen se přes internet špatně odhadují velikosti, když si to nemůžeš zkusit.

Když se mi stane, že mi něco nesedí nebo občas i barevně to vypadá jinak, tak to jednoduše vrátím. Ale vesměs se trefím. Ale přiznám se, že se zimními věcmi mám trochu problém, protože buď mě kousaly, což úplně nesnáším nebo se mi to nějak nezdálo, takže teď jsem něco vracela. Ale letní věci už od oka většinou odhadnu správně.

A doporučila bys našim čtenářkám nějaké eshopy?

Mám ráda River island, tam je plno hezkých věcí nebo třeba i v Topshopu nakupuju raději online, protože mi přijde, že na internetu mají mnohem víc věcí než v kamenné prodejně.

+ fotky z akce najdete | ZDE |


zdroj: krasna.cz

TEREZA TVÁŘÍ PREVENTIVNÍHO ONKOLOGICKÉHO PROGRAMU NEMOCNICE BLANSKO

23. března 2015 v 9:40 | Kristýna

"Přijďte včas!" Tak zní slogan k novému preventivnímu onkologickému programu Nemocnice Blansko.
Tento program zahrnuje komplexní klinické vyšetření onkologem s podrobnou anamnézou a spektrum laboratorních, rentgenových a ultrazvukových vyšetření se zaměřením na záchyt nejčastějších nádorových onemocnění.
Toto vyšetření nabídne blanenská nemocnice svým klientům pod jednou střechou, a to v rámci jedné návštěvy. Návštěva trvá cca 2 hodiny.
Celková cena balíčku je 4 500,- Kč. Lze zakoupit i dárkový poukaz.

Více informací najdete na www.nemobk.cz

ROZHOVOR: TEREZA KERNDLOVÁ EXKLUZIVNĚ PRO BLOG PARFUMS.CZ

16. března 2015 v 8:54 | Kristýna


Tereza Kerndlová patří k nejkrásnějším českým zpěvačkám a tak mě zajímalo, jak o svůj vzhled pečuje. Proto jsme si povídaly o kosmetice, vůních, cvičení, nákupech, ale i o její nové kapele.

Terezo, prozraďte nám, jaký parfém nebo kosmetiku jste si koupila naposledy?
Naposledy jsem si koupila vůni Sporty Citrus od Michaela Korse. Moc mě oslovila a hned jsem ji musela mít. Nosím ji přes den i na večerní příležitosti a myslím, že u ní ještě chvíli zůstanu i přes to, že ráda vůně měním. Jen tak se mi neomrzí.

A jak nakupujete? Čím dál tím více lidí dnes především kvůli časové úspoře nakupuje online? Nakupujete online i Vy, nebo máte raději kamenné obchody?
Miluju nakupování online. Především oblečení. Oblíbila jsem si nákupy na internetu už před mnoha lety. Hlavně britské e-shopy, které nabízí skvělé trendy kousky. Pokud už máte nějaké zkušenosti a víte, jak takové nákupy přes internet probíhají a máte kontrolu nad tím, které webové stránky jsou bezpečné, pak se není čeho obávat. Baví mě si postupně vybírat, přidávat je do mého virtuálního košíku a to vše pohodlně z domova a bez stresu. Pak jen čekám, až vám u dveří během pár dní zazvoní kurýr a přinese balíček. Každé otevírání je jako takové menší Vánoce. Pravdou ale je, že i kamenné obchody mají něco do sebe. Když se hned můžete na věci podívat a vyzkoušet si je. Nakupuji pochopitelně i v kamenných obchodech a to především dekorativní kosmetiku.

Hraje u Vás roli při nákupech i cena? Například pokud stejná věc stojí někde míň, ovlivní tento fakt Vaši volbu, kde věc nakoupit?
Když nakupuji, dělá mi radost, že pořídím hezké věci za velice dobrou cenu. Nepotrpím si například na drahé značky oblečení. Mám ráda zajímavé a dobře sedící kousky, které ale nejsou příliš drahé. Co se týká nákupu stejné věci za tu nejlepší cenu, tak upřímně řečeno přespříliš nesleduji cenové rozdíly stejného produktu. Mám už své oblíbené obchody, kde nakupuji a ráda tam chodím pro mé oblíbené přípravky, ke kterým se vracím stále dokola.

Velké množství žen má problém s výběrem parfémů, protože je těžké vnímat více vůní najednou a dojem je tak zkreslený. Máte Vy nějaký tip na to, jak si tu pravou vůni vybrat?
Ráda vůně střídám a většinou byste v mé koupelně našli minimálně tři různé vůně. Jiné se vám hodí na večer, jiné zase ráda používám přes den. Podobné je to i v případě, zda je léto nebo zima. Většinou pokaždé, když navštívím nějakou parfumerii, kvůli nákupům mých oblíbených produktů na pleť nebo tělo, přivoním k aktuálním novinkám a vždy dávám na první dojem. Je pravda, že mohu přičichnout jen tak k pěti vůním a potom už začínám být zmatená. Musí mě tedy zaujmout některá z nich. Pokud se tak stane, vyzkouším ji i na své kůži a když po chvíli stále trvá mé nadšení k novému parfému, prostě si ho koupím. Pokud ne, nehledám dál. Nechám to zase na příště a především na náhodě mého výběru. Podle mého názoru si musíte být od prvního okamžiku jistá, že tahle vůně vám sedí a ztotožňujete se s ní. Když se tak nestane, je lepší to zkusit zase jindy. Ráda si kupuju malé voňavky, nejlépe ty 30mililitrové. Jednak je mohu mít stále v kabelce při sobě a druhou výhodou je, že si brzy mohu pořídit zase jinou. Tímto systémem se buď vracím k vůním, které jsem již měla a nebo narazím právě na nějakou tu novou.

Necháváte si při nákupech radit od svých přátel a rodiny? Nebo dáte na reklamu a různé články v časopisech?
Myslím, že dávám především sama na sebe. Alespoň, co se týká oblečení nebo doplňků. Sleduju trendy a ráda se inspiruju, ale pak velice záleží na tom, jak dané kousky zkombinujete k sobě a to už je jen vaše volba. Snažím se nakupovat tak, abych měla možnost nové kousky kombinovat i s těmi oblíbenými, které už ve skříni mám. Rady a tipy na kosmetické produkty nejčastěji sbírám u vizážistek, které mě líčí na focení nebo videoklipy. Vždycky přijdou s nějakými novými vychytávkami, které mě většinou natolik nadchnou, že si je v nejbližší době pořídím. A pravdou je, že sem tam mě zaujme doporučený produkt v některém módním časopise, o který se pak zajímám a chci ho vyzkoušet.

Takže vidím, že čtete ženské módní časopisy - jaký je Váš oblíbený a co Vás v nich nejvíce zajímá?
Mám je ráda. Ráda je pročítám, prohlížím a nejčastěji je to v autě na cestách. Když jezdím po vystoupeních po republice, většinou si vždycky krátím čas u některého dobrého módního časopisu. Mezi mé oblíbené patří InStyle, Joy nebo Elle. Nejvíce mě zajímají módní trendy a kosmetické novinky. Prostě nejspíš to samé jako většinu žen. Všechny hledáme inspiraci, dobré tipy na konkrétní značky a snažíme se zjistit, jak vyřešit nějakou tu vadu na kráse.

Tak nám prosím prozraďte, jaký je Váš nejoblíbenější kosmetický produkt, bez kterého byste "nemohla žít"?
Nejoblíbenější produkt, bez kterého se neobejdu, je černá oční linka Liquid Eyeliner od KANEBO SENSAI. Když se líčím, vždy si dělám oční linku. Někdy méně nápadnou, jindy tu, která vám velice zvýrazní oči, když ji protáhnete více do strany. S touto od značky KANEBO je aplikace ohromně jednoduchá. Linka se nanáší pomocí tenkého štětečku a je naprosto přesná. Výhodou je, že je navíc na náplň, podobně jako u plnicích per. Zkrátka jen vyměníte bombičku, když vám dojde. Stále mám doma několik náplní, kdyby náhodou…

Byla jste tváří kosmetiky Maybelline New York. Stala byste se tváří nějaké značky, o které byste nebyla přesvědčená, že je opravdu dobrá?
Myslím, že pokud se spojujete s nějakou značkou, musíte být přesvědčeni o tom, že je dobrá a že se s ní ztotožňujete. Jen pokud používáte její produkty a jste s nimi spokojená, můžete tak zaručit její kvalitu a propůjčit ji svoji tvář. Bez takového přesvědčení bych se s žádnou značkou nespojila. Vždy si musím být jistá skutečnou kvalitou.

A napadá Vás tedy nějaký konkrétní produkt, se kterým byste svoje jméno nikdy nespojila?
Momentálně mě konkrétní produkt nenapadá, ale vždy velice zvažuji nabídky na spojení s mou osobou neboli tváří. A tak vím, že kdybych si myslela, že každý hned pozná, že to nemůžu myslet vážně, tak do toho nejdu a nezaprodám se. A věřte, že takové nabídky tu byly a již jsem jich mnoho odmítla.

Je naopak nějaká značka nebo produkt, které byste tvář dělala ráda? Jaká to je?
Už několik let jsem spojena se značkou BALMAIN PARIS, jako tvář v odvětví prodlužování vlasů. Této značce dělám reklamu velice ráda, protože se jedná o vysoce kvalitní vlasy, šetrnou aplikaci a nenáročnou údržbu. Prodloužené vlasy mám už mnoho let a není to žádné tajemství. Jsem nadmíru spokojená a skutečně je Balmain Hair ne nadarmo jedničkou na trhu. Tím chci říct, že vlastně momentálně není značka ani produkt, kterému bych chtěla dělat reklamu.

A jak se o své vlasy staráte? Používáte profesionální kosmetiku? Jakou?
To, že mé vlasy jsou prodlužované, o tom už jsem se zmínila, ale péče o ně je věc druhá. Rozhodně si myslím, že bychom neměli šetřit na přípravcích na vlasy a to znamená, že je důležité investovat do profesionální kosmetiky. Šampon a kondicionér se sice od těch běžných liší cenou, ale vaše vlasy vám poděkují. Je to obrovský rozdíl. Já používám značku Alterna. Konkrétně Caviar Volume Shampoo & Conditioner. Od této značky mám ráda i stylingové přípravky. Řada Bamboo má zase vynikající lak na vlasy.

Jak řešíte to, aby Vám dokonale upravené vlasy vydržely co nejdéle? Například během koncertu. Dejte nám nějaký tip.
Dobré je používat přípravky před kulmováním nebo žehlením vlasů, produkty se liší, podle toho jak dále budete s vlasy pracovat. Je mnoho profesionálních značek, které je mají v nabídce. Já mám ráda například ty od značky Redken. Zafixování hotového účesu pak zaručí zmiňovaný lak na vlasy Alterna Bamboo Anti-Humidity Hair Spray. Účes vydrží a přitom vypadá stále přirozeně.
Máte dokonalou postavu, což je určitě zásluhou vyváženého jídelníčku i pravidelného pohybu. Jaký je Váš vztah k jídlu a ke cvičení? Co Vás baví víc?
Moc děkuju, má postava není darem přírody, ale je dána pevnou vůlí a pohybem. Geneticky mám spíše sklony k tloustnutí a pokud povolím, začíná to na mě být okamžitě vidět. Mám ráda jídlo a především sladké, což je trošku problém. Nic se nesmí přehánět. Všechno by mělo být v rovnováze. Nedržím žádné diety, spíš je to už takový životní styl. Snažím se jíst zdravě, vícekrát denně a nepřejídat se. Minimálně jím bílé pečivo, česká jídla, jakékoli tučné potraviny nebo kalorické bomby z fasfoodů. Zkrátka se snažím jíst lehká jídla, netučné maso, ryby nebo mořské plody. Neříkám, že pořád, protože to by byla obrovská nuda, ale převážně ano. Neodpustím si sladké, takže to pak musím vysportovat. Cvičím doma, kde mám cvičící přístroj Power Plate, na kterém vám stačí 30 minut denně párkrát do týdne a výsledky jsou skvělé. Mívám líné období, kdy se mi opravdu nechce cvičit, ale jinak se snažím si minimálně dvakrát v týdnu zacvičit. Pokud na sobě chci zapracovat, pak cvičím častěji. Nemůžu říct, že bych to milovala, ale vím, že s přibývajícím věkem je těžší si udržet štíhlé a pevné křivky. Pokud se pravidelně člověk udržuje v kondici, je to pak jednodušší. To, jak se stravujeme a staráme o své tělo, je spojeno s tím, jak se cítíme. A já se zkrátka cítím mnohem lépe.

Jste ještě mladá, ale přesto - začala jste už přemýšlet nad vráskami - například kupujete si krémy proti prvním vráskám? Nebo Vás tato starost ještě netrápí?
Používám krémy v úrovni vhodné k mému věku a typu pleti. Mám suchou pleť, takže hodně hydratuju a neopomínám ani oční krém. Vrásky zatím moc nevnímám, ale věřím, že vhodnými přípravky se právě stárnutí pleti může oddálit nebo zmírnit. Důležitý je i pitný režim, tam mám pořád rezervy.

Dostáváte ráda parfémy a kosmetiku jako dárky, nebo jste ten typ ženy, která si tyhle věci raději vybírá sama?
Parfémy a kosmetika, to jsou věci, které se těžko odhadují, pokud se jedná o dárek. Alespoň teda v případě, když nejdete na jistotu a nevíte přesně, co se obdarovanému líbí. Takže v případě, že se nejedná o sázku na jistotu, raději si vybírám sama.

A jaké dárky tedy ráda dostáváte?
Mě potěší maličkosti, nepotřebuju dostávat drahé dárky. Ráda dostávám květiny. Můj muž mě vždy překvapí krásnou, obrovskou kyticí a tou mi vždycky udělá velikou radost.

Máte novou kapelu - jak jste jednotlivé muzikanty vybírala? Rozumíte si i lidsky?
Sestavení kapely měl za úkol jeden z mých blízkých spolupracovníků, který v kapele hraje na klávesy. Dal dohromady skvělé hráče a myslím, že si rozumíme nejen hudebně, ale taky i lidsky. Všichni jsou moc fajn a spolupráce nás vzájemně moc baví. Kapela je taková novinka u mě. Když máme koncert, je to pro mě velký zážitek, je nás dohromady s mými tanečnicemi na pódiu sedm lidí a to už je vážně perfektní pocit. Živá hudba a skladby, které úplně jinak "dýchají". Moc mě to baví a vždycky se těším, až budeme společně zase hrát.

Co Vás v poslední době opravdu inspirovalo?
Letos na jaře jsem se svým mužem strávila dovolenou ve Španělsku v Andalusii neboli přímo v Marbelle. V září jsme se tam vrátili i s mými rodiči a pronajali si dům přímo na pláži u moře. Po všech těch hotelech si člověk uvědomí, že dům je zcela něco jiného. A to mě nejen inspirovalo, ale i utvrdilo v tom, že chci v takovém vlastním domku strávit stáří.

Tereza Kerndlová: „Věřím na lásku na první pohled“

9. prosince 2014 v 10:10 | Kristýna
Je jednou z nejkrásnějších zpěvaček u nás, má pohled laně, který dostává do kolen nejednoho muže, a její postavu by chtěla mít snad každá žena. Řeč je o mladé, talentované zpěvačce Tereze Kerndlové. Zeptali jsme se, jak to má v soukromí, a jak Tereza odpověděla, si můžete nyní přečíst.


Ač je nádhernou ženou a mohla by mít na každém prstě minimálně deset jiných, její srdce bije jen pro jednoho muže, a tím je její manžel René. I po několika letech, co jsou spolu, tvoří nádherný pár, a ani jeden by to nechtěl měnit. Jak je možné, že jim vztah stále harmonicky klape? Věděla Terezka od začátku, že je René ten pravý? Na tyto a další otázky nám sympatická a usměvavá mladá paní odpověděla.

sad

Terezko, jsi vdaná zhruba rok, prozraď mi, změnilo se za tu dobu něco?
My jsme manželé rok a tři měsíce. :-) Vůbec nic. :-) Mám pocit, jako bychom spolu stále chodili. Zrovna jsme si o tom nedávno s Reném povídali, že i teď po svatbě je to pořád hrozně pěkné. Jen je divné, když se řekne manželé, protože nám tak vůbec nepřijde, to je na tom možná hezké. Zřejmě je to tím, že jsme se brali po tolika letech. Známe se natolik dobře, že se asi nemohlo už vůbec nic změnit. Něco jiného možná je, když se někdo bere po roce, po dvou letech vztahu, kdy se ještě neznají, tam pak tu změnu v manželství mohou pociťovat. My se známe opravdu tak dokonale, že u nás se opravdu nic nezměnilo.

Jak dlouho jste spolu chodili, než jste se vzali?
Žádost o mou ruku přišla asi po devíti a půl letech. Svatba byla po necelých deseti letech našeho vztahu. Teď v prosinci s Reném oslavíme krásných jedenáct let. :-)

das

Když jsi viděla svého manžele poprvé, věděla jsi hned od začátku, že je ten pravý?
Bylo mi sedmnáct let. Osobně věřím na takovou tu lásku na první pohled, kdy se ti ten člověk vážně líbí, a když na tebe promluví, víš, že je to ON. Renda byl hrozně okouzlující, milý, vtipný, obdivovala jsem ty jeho dlouhé řasy a celkově se mi hrozně moc líbil. Hned druhý den po seznámení jsme spolu šli nakupovat dárky, jelikož to bylo těsně před Vánoci. V podstatě ten den, kdy jsme se seznámili, bereme i jako výročí, prostě to tam bylo od začátku. :-)

Působíš hrozně zamilovaně. Měla jsi někdy pocit, že bys to měla ukončit a poznat třeba i něco jiného?
Já jsem hrozně šťastná a jsem za to šťastná :-), protože podle mě je to hrozně vzácný. Samozřejmě, že láska po určitém čase můžeodeznívat, u nás je to ale úplně jiné. Během celého vztahu jsme neměli větší problémy, jsme stále hrozně v pohodě. Teď se může zdát, že lžu, ale opravdu si nevymýšlím. :-)

dsa

Jsi nádherná žena, René krásný chlap, žárlíte na sebe?
Žárlíme na sebe pořád. :-) Samozřejmě v rámci nějakých mezí. Podle mě je žárlení správná věc, tím dáváš najevo, že toho dotyčného miluješ, že bys nepřežila, kdyby tě opustil, atd. Ale ani jeden nemáme důvod na sebe žárlit.

Vypadá to, že spolu máte opravdu nádherný vztah, který by vám mohl leckdo závidět. Řekni mi na závěr tvé tři pilíře, na kterých podle tebe stojí?
Určitě nás drží pohromadě společné zájmy. Dělám kariéru a Renda mě v tom plně podporuje a pomáhá mi. Dokonce mi vymýšlí texty, videoklipy. Vlastně mi dělá managera, baví nás to oba. Dále jsme na stejně vlně ve věcech, které máme rádi, například máme rádi stejné jídlo, milujeme teplo, a naopak nemáme rádi hory. Prostě ve věcech, které pár pojí nebo rozděluje, se shodneme. A rozhodně je to komunikace. Mluvíme spolu o všem, nemáme před sebou žádné tajnosti. Vím, že můžu Rendovi říct cokoliv, a to je skvělé.

dsa
Zdroj http://zena-in.cz/

ROZHOVOR: Zpěvačka Tereza Kerndlová a její tajemství krásné pleti

29. listopadu 2014 v 12:38 | Kristýna
Yes visage
| Annette Krubner/Krasna.cz

Přináším ti exkluzivní minirozhovor s krásnou a milou zpěvačkou Terezou Kerndlovou, kterou jsem potkala na 5. výročí estetické kliniky Yes Visage.
Je to už druhý rozhovor, který jsem s Terkou měla tu čest provést - první sis mohla přečíst na jejím křtu Schody z nebe, který vyšel před třemi lety. Samotnou mě tedy překvapilo, když mi Terka sama řekla, že si na tehdejší rozhovor se mnou pamatuje.

Myslím, že estetickou kliniku není třeba představovat. Za svojí existenci pěti let se dostala do podvědomí nejenom lidí, ale i celebrit. Vybudovali si bytelné zázemí, které je v dnešní době velmi navštěvované. Mezi jejich klienty patří například herečka Alice Bendová, modelka Simona Krainová, či zpěvačka Tereza Kerndlová. Na oslavě byl představen zbrusu nový luxusní interiér, který si opravdu zasloužil jeho pokřtění. A jelikož jsem na akci potkala i velice milou a krásnou Terku Kerndlovou, rozhodla jsem si jí zeptat na takové tři zásadní otázky, které v celku souhlasily s akcí.

Yes visage
(Foto: Archiv blogerky)

Určitě sis všimla, že Terka dává na Instagram jednu krásnou fotku za druhou. Myslím, že je jasně vidět, že o svou pleť velice pečuje a vypadá zkrátka krásně. Jak sama Terka řekla, to tajemství spočívá v tomto: ,, O svou pleť se ráda starám. Zejména dbám, aby byla hlavně na večer velice dobře odlíčená, nikdy nechodím spát s make-upem. Vždy se snažím za jakékoliv situace odlíčit, než jdu spát. Snažím se hodně svou pleť hydratovat, nově jsem si pořídila takový přístroj s kartáčkem, který pleť do hloubky vyčistí a pleť je velice čistá a bez jakékoliv nečistoty. Snažím se také dodržovat pitný režim, který je pro pleť nezbytný."

Tereza Kerndlová
(Foto: Instagram)

Klinika Yes Visage je zaměřená také na odstranění drobných nedostatků na pleti. Tudíž pokud tě trápí například rozsáhlé jizvy, pigmentové skvrny či jiné problémy, určitě není problém si na kliniku zavolat a vyzkoušet například laserové odstranění. Sama jsem ho kdysi podstoupila a doporučuji ho. Navíc cena za odstranění pigmentové skvrny se pohybuje od cca 200 Kč. A Terka? ,, Zatím jsem na klinice moc procedur a zákroků nepodstoupila. Přeci jenom mi je 28, ale do budoucna se tomu nebráním. Jinak na klinice mám za sebou menší úpravy, například odstranění jizviček. Velký zákrok však nikoli."

Tereza Kerndlová
(Foto: Instagram)

Terka patří rozhodně mezi nejlépe oblékané české celebrity. Určitě sis všimla jejího nápaditého čistého stylingu, který je vždy na bulvárních stránkách hodnocen velice kladně. Sama potvrdila, že její inspirace často vyplívá ze zahraničí: ,, Více sázím na zajímavé střihy. Mám ráda čistotu, eleganci. Často se inspiruji například Victorií Beckham, Kim Kardashian či Kate Moss. Radši mám ráda oblečení bez výrazných vzorů, zkrátka čistý střih."

zdroj: krasna.nova.cz

[Super.cz]: Pastva pro oči: Tereza Kerndlová vystavila své dokonalé křivky v nebezpečně sexy kostýmu

28. listopadu 2012 v 20:19 | Kristýna
Zpěvačka Tereza Kerndlová (26) opět dostála své pověsti jedné z našich nejkrásnějších zpěvaček. Její koncerty jsou opravdovou pastvou pro oči pro všechny milovníky svůdných krasavic.
Tereza si tentokrát připravila pro fanoušky opravdovou lahůdku. Na koncertní pódium vtrhla ve vyzývavém outfitu, který odkrýval její nadupaný hrudník. Pánové rázem nevěděli, kam s očima.
"Když řádím na pódiu," napsala si Kerndlová pod odvážnou fotku na sociální síti, kde se hned vyrojil jeden pochvalný komentář za druhým. A nutno podotknout, že jindy slušná Terezka řádit opravdu umí.
Tereze se v poslední době daří jak v pracovním, tak v osobním životě. Z Českého slavíka si odnesla nejen krásné dvanácté místo, ale hlavně cenu za nejlepší videoklip. Před několika týdny ji navíc přítel René po devíti letech vztahu požádal v Paříži o ruku a Kerndlová nadšeně souhlasila.
 
 

Reklama