Novinky

Kerndlová dostala roli v komiksu! Jako sexy duch!

15. února 2016 v 16:24 | Kristýna
Udělali ze mě Bílou paní... Ducha... Komiksovou hrdinku... Děkuju tvůrcům, že jsem se stala předlohou! Komiks je povedenej... 🏼
Zdobí titulky módních časopisů, a teď i komiksu! Zpěvačka Tereza Kerndlová (29) totiž dostala netradiční roli - stala se z ní komiksová postava v dobrodružném časopisu pro malé i velké Dechberoucí Zázrak! Bude prvnímu českému…

WWW.BLESK.CZ

[Rozhovor]: Svět Ženy

26. listopadu 2015 v 12:42 | Kristýna

Přepsala jsem pro Vás celý rozhovour z časopisu Svět Ženy, jehož prosincovou titulku zdobí právě Tereza a časopisu poskytla i již zmiňovaný rozhovor.. :-)
Doufám, že máte radost... a nemusíte rozhovor číst složitě ze scanů.. :-)
Příjemné počtění.. :-)


Tereza Kerndlová: Nejsem úplný svatoušek

Kariéru Terezy Kerndlové (29) neprovázejí žádné skandály, ani mediální kauzy. Zpěvačka žije spokojený život, ale přiznává, že si občas ráda zablbne.


Měla jste chuť si někdy zazlobit nebo něco provést?
Neřekla bych, že jsem úplný svatoušek. Také se občas napiju alkoholu, ráda zapařím s přáteli a zablbnu si. Asi jako každý jiný. Ale nejsem typ holky, která by ráda dělala nepořádek na veřejnosti, nějak provokovala, měla skandály a stavěla na tom svou kariéru. A také jsem byla vychovaná ke slušnosti. Myslím si o sobě, že jsem hodný člověk, a nemám ráda konflikty.

Co považujete za svůj největší průšvih?
To bylo asi v mých šestnácti, kdy jsem ještě bydlela u našich. Byla jsem s kamarádkami na diskotéce a zapálila si s nimi cigaretu. Táta to tenkrát poznal a byla z toho velká nepříjemnost, protože on to úplně nesnáší. Jeden z důvodů, proč onemocněl rakovinou, bylo totiž i to, že hodně kouřil. Z mé strany to byl tenkrát spíš hec, chtěla jsem to zkusit, nic víc.

Jaké máte vzpomínky na rodiče a dětství?
Moje dětství bylo idylické a krásné. Byla jsem hodně s mámou, která se mi věnovala. A určitě se mi vybaví loď, na které táta hrál s kapelou a zpíval. Na té jsem s rodiči strávila od svých dvou do sedmi let spoustu času. Tátu jsem vnímala jednak jako tatínka, který si se mnou hraje, a pak také jako pána z pódia, na kterého jsem se večer chodila dívat. A čerpala jsem do sebe muziku, kterou zpíval. Hlavně si myslím, že mě ovlivnilo, že jsem vyrůstala bez vrstevníků. Buď jsem byla sama, nebo mezi dospělými. Bylo pro mě těžké potom zapadnout do dětského kolektivu, což neslo své problémy.

Dnes máte vztah s rodiči pořád hezký?
To určitě ano a vždy to tak bylo. Mohu se jim svěřit a řešit s nimi veškeré události svého života. ve svých devětadvaceti už si stojím za svými činy a rozhodnutími sama, ale přesto se jich v jistých věcech ptám na jejich názor, který je pro mě hodně důležitý. Skvěle je, že vědí, že jsem v dobrých rukách svého muže.

V těch dobrých rukách jste už dlouhá léta...
Ano, měla jsem štěstí. Reného jsem poznala, když mi bylo 17, a od té doby jsme pořád spolu. Říkávám někdy, že spolu nejsme 12 let, ale jednou tolik. Protože spolu trávíme 24 hodin denně.

Nelezete si občas na nervy?
Ne. My jsme úplně v pohodě. Myslím, že právě naopak nám to funguje i proto, že máme tolik věcí společných. Ať je to práce, muzika nebo vystoupení, na která jezdíme po celé republice.

Takže váš muž je současně také vaším manažerem...
Ano, Renda mi dělá manažera, skládá mi texty, stará se o režii a scénáře videoklipů, takže je kreativní i v tomto směru. Jsme prostě tým, spolupracujeme vlastně téměř na všem. Ono to tak postupně vyplynulo. Je těžké najít k sobě lidi tak, aby vám vyhovoval způsob jejich práce a bylo na ně spolehnutí. My dva si ve spoustě věcí vystačíme.

Nemyslíte si, že jste se "usadila" moc brzy?
Já si nepřijdu usazená, žiju krásný život. Hodně cestujeme po republice i do zahraničí, pracujeme, navštěvujeme naše a užíváme si život. Děláme, co nás baví a těší. A pokud si někdo myslí, že mě bude mrzet, že jsem nežila s více partnery, přijde mi to jako nesmysl. Člověk by si toho měl vážit, že najde někoho, s kým si rozumí. A když se lidi navzájem milují a klape jim to, není přece třeba hledat něco jiného.

Vzpomínáte si, čím vás René tak okouzlil?
V první chvíli asi svým pohledem, krásnýma očima. A vzápětí také vystupováním, šarmem, vtipem a inteligencí. Věděla jsem hned, že bych ho chtěla víc poznat. Potkali jsme se 21. prosince, takže naše výročí jsou vánočně laděná. Byla to láska na první pohled.

Slavíte nějaké výročí seznámení?
Určitě si to rádi připomeneme tím, že si uvaříme doma něco dobrého nebo zajdeme do hezké restaurace. Stejně tak jako výročí svatby, letos jsme oslavili už druhé.

Prozradíte, jak vás René požádal o ruku?
Rozhodně jsem to netušila, protože jsme spolu byli téměř deset let, a to už člověk ani nepřemýšlí nad tím, že by to přišlo. Napadlo mě to mnohem dřív, třeba po dvou letech našeho vztahu. Renda mě překvapil tím, když prohlásil, že máme pár dní volna a že koupil letenky do Paříže. Tam už jsme spolu byli asi dvakrát, protože tohle město máme oba moc rádi. Takže mi to nepřišlo nijak výjimečné. No a on mě tam požádal o ruku. Bylo to dokonalé, promyšlené a dojemné. Vůbec jsem to nečekala, o to to bylo krásnější a romantičtější.

Trávíte někdy volný čas odděleně? Zajdete třeba na kafe s kamarádkou?
Já vůbec ne, já nejsem ten typ "správné kamarádky". Tedy takové, která by vysedávala na kafích a probírala život, chodila po nákupech nebo jezdila na holčičí wellness víkendy. Moje nejlepší kamarádka je moje tanečnice Alenka. Svědčila mi na svatbě, když jsme se s Rendou v Americe brali. Jenže ona bydlí v jiné části republiky, takže se vídáme hlavně o vystoupeních. Je to málo, ale já to mám zkrátka jinak hozené. Jsem šťastná, že mám Rendu. On je můj kamarád, můj přítel, můj manžel můj nejbližší člověk, člověk, kterému se můžu se vším svěřit. Před ním nemám žádné tajemství. Je to člověk s ním se nenudím, máme ráda stejné věci, máme stejné hodnoty. Takže to je můj život, rozhodně ne vysedávání někde s kámoškami.

O svém muži mluvíte moc hezky a idylicky. Předpokládám, že se nehádáte...
Neshodneme se úplně minimálně, a když tak to jsou úplně nepodstatné věci. Zeptejte se na nás našich kamarádů a oni vám řeknou, že pár, jako jsme my dva, neznají. Už jsme to slyšeli několikrát, že jsme trochu extrémní případ. Spousta lidí nechápe, že spolu můžeme být tolik hodin denně a tolik let a být tak v pohodě.

Plánujete založit rodinu?
Ano, děti určitě plánujeme. Chtěla bych ideálně dvě, protože sama jsem jedináček a v dětství jsem zažila mnoho situací, kdy mi sourozenec chyběl. Zatím se věnuji kariéře a spoustě jiných věcí. A užíváme si s Rendou jeden druhého. Ale každopádně se jednou chceme přestěhovat do něčeho většího. Buď do domu nebo většího bytu, abychom měli na rodinu více místa. Ale zatím to není nic aktuálního. Na děti se moc těším, ale až za pár let. Blížím se ke třicítce, tak možná záhy po ní.

Třicáté narozeniny bývají pro někoho jakýmsi životním mezníkem. Vnímáte to také tak?
Nemyslím si, že řeším přímo to číslo. Spíš mi obecně nahání strach stáří. Uvědomuji si, že s tím mám problém. Nevím, jestli to mají jiné ženy stejné a trápí je roky nebo že si začínají uvědomovat, že stárneme. Ale myslím, že to řeší stejně i chlapi, že to je věc, ze které má člověk strach obecně. Takže třicet je pořád super.

Čeho se nejvíc bojíte? Jak budete vypadat?
Ne tak docela. Mám strach i z nemocí. Navíc čím jste starší, uvědomujete si, že ne pořád bude všechno tak krásné. Tušíte, že vás mohou potkat i špatné věci. A pak je tu samozřejmě to vnitřní vyrovnání se s věkem. Nebo se samotou, protože dříve nebo později člověk může přijít o partnera. Já říkávám, že jsem typ, který by umřel žalem. Jediné, co pomáhá je nad tím asi moc nepřemýšlet. protože jinak by se člověk zbláznil.

Teď jste šťastná a spokojená. Děláte práci, která vás baví, máte skvělé manželství... Chybí vám v té dokonalé skládačce něco?
Mám pocit, že nic. Vážím si toho, co mám. Pro mě je důležité, že nikdo z mých blízkých není nijak vážně nemocný. Naši si tím prošli, ale už je to v pohodě. To je nejdůležitější. Že jsme šťastní, zdraví a máme krásný život. A třeba i to, že si můžeme dovolit odjet jednou za čas na dovolenou někam za teplem. Ráda bych více cestovala. Už jsme byli v mnoha zemích, ale pořád bych toho ještě dost chtěla vidět.

Máte nějaký sen, pokud jde o vaši kariéru? Třeba ocenění ve Zlatém slavíku nebo nebo nějaká krásná role v muzikálu?
To si nemyslím, že by bylo důležité. Já toužím po tom, aby mě lidé znali a měli rádi moji hudbu. Když dostanete nějaké ocenění, to je jen bonus. Já mám doma tři ceny televize Óčko a cenu MTV za videoklip roku. Dělá mi to nepochopitelně radost, ale není to smyslem mé práce. A pokud jde o muzikály, role už roky odmítám. Je to z toho důvodu, že chci být sama sebou a zpívat své skladby. Chci pokračovat v tom, že budu dělat svoji muziku a posouvat se dál.

Na čem momentálně pracujete?
Nedávno jsem natočila singl s rapperem El Ninem. Jmenuje se "Nejsme to my" a natočili jsme k němu i videoklip. Tuhle skladbu beru jako mezičas mezi mými sólovými věcmi. Chystám totiž něco velkého a připravuji se na to hodně dlouho.

Prozradíte podrobnosti?
Je to mé nové album. To je ten velký projekt, který chystám už několik měsíců. Abych byla přesná, tak už téměř dva roky. Nechtěla jsem o něm mluvit dřív, než budu cítit, že přišel ten správný čas. Že je ten správný moment oznámit to, co považuji za zásadní krok ve své kariéře. Ráda si stojím za tím, co říkám. Takže teď mohu s jistotou oznámit, že k mým 30. narozeninám - 6. října 2016 - vyjde má nová deska. Chci ji pojmenovat "5", protože číslice 5 se k ní vztahuje. Album vyjde pět let od vydání toho posledního. Bude to má pátá sólová deska a současně tak oslavím patnáct let své kariéry. Na to se opravdu moc těším.

zdroj: časopis světženy

!PROSÍM NEKOPÍROVAT!

Tip od Terezy na Kliniku Yes Visage

30. září 2015 v 10:14 | Kristýna

Tereza nás informovala o speciální slevě na klinice Yes Visage, a poslala i fotku.. =)


+ zpráva od Terezy:

Tady se o mě starají, o vás budou taky! Využijte tuhle super nabídku... Štíhlejší, mladší a krásnější za cenu o 60% MÉNĚ a na více služeb než obvykle. SPECIÁLNÍ SLEVA jako TIP od Seznam.cz na služby Kliniky YES VISAGE. V Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. POUZE TENTO TÝDEN a na tomto odkazu http://bit.ly/1KPy0UE

RÁJECKÝ KOTLÍK 2015

19. září 2015 v 9:49 | Kristýna
V sobotu 26. 9. 2015 Vás zveme na akci jménem Rájecký kotlík 2015, Soutěž ve vaření zvěřinových gulášů, jejímž hlavním hostem bude Tereza, která Vám na akci zazpívá v doprovodu svých tanečnic. Akce poběží od 10:00 hodin na Státním zámku Rájec nad Svitavou. Přijďte s námi strávit příjemný den, budeme se na Vás těšit!

El Nino feat. Tereza Kerndlová - Nejsme to my

30. července 2015 v 17:25 | Kristýna
Mám pro Vás úžasnou novinku.. :-) Tereza v nejbližší době vydá nový song i s videoklipem. Jedná se o duet, kde se spojila s českým rapperem El Ninem.
Song se jmenuje Nejsme to my a klip pojednává o tom jak se dva mladí lidé rozcházejí, ale ani jeden z nich v podstatě neví proč. Jak se samotní protagonisté ujali těchto rolí, se můžete podívat v premiérové dvouminutové ochutnávce.

Videoklip se natáčel v centru Prahy a na Slapské přehradě. Průběh natáčení byl poměrně komplikovaný, a dokonce se kvůli němu musela zastavovat i doprava. Skladbu napsal a zprodukoval Chris Neal, který stojí například za Terezinými hity jako Schody z nebe, Přísahám, Tepe Srdce a další. Text napsali El Nino s Mayerem, s nímž Tereza v příštích dnech oslaví dvouleté výročí svatby.


"Teď jsem měla chvíli tvůrčí pauzu, kterou jsme využili k přípravě nových singlů a videoklipů. Takže Nejsme To My nebude poslední," říká Tereza."

Tak to se máme opravdu na co těšit.. :-)

Zde již zmiňovaná ukázka videoklipu, kterou přehrajete po kliknutí na obrázek... =) Musím říct, že to Terezce moc sluší.. =)


_______________________________________________________________________________________________________


Ještě přidávám fotky z nátáčení klipu, ve větším rozlišení po kliknutí na obrázek.. :-)


Víkendová vystoupení

10. června 2015 v 15:18 | Kristýna
Již tento víkend budete mít možnost vidět Terezu hned na dvouch místech.
A to 12. června (pátek) v Duchnově v
Zámecké zahradě Státního zámku Duchcov na městských slavnostech (Casanovské), kde vystoupí s kapelou a tanečnicemi. Akce je veřejná takže kdo to máte do Duchnova kousek tak neváhejte se zajít na Terezku podívat.. =)


A v sobotu 13. června se přijďte podívat na vystoupení Terezy v rámci doprovodného programu při slavnostním otevření Rehabilitačního centra berounské nemocnice v amfiteátru parku nemocnice v 18:40 hodin.

23. května - 7. narozeniny OC Central Most

20. května 2015 v 17:48 | Kristýna

Již tento pátek čeká Terezku další vystoupení a to v Obchodním Centru Central v Mostě, kde vystoupí ku příležitosti oslavy 7. narozeniny OC. Celkový progmam máte vypsaný níže, takže kdo jste z Mostu či okolí tak neváhejte a zajděte se na Terku podívat a můžete pořídit i nějaké ty fotky nebo videa a ty mi pak poslat.. :D :D


SLAVÍME 7. narozeniny OC Central Most
Těšíme se, že spolu s námí oslavíte 7. narozeniny Centralu, 23. května od 14 do 17 hodin. Na co všechno se mohou návštěvníci těšit?

* Opět bude připraven narozeninový víkend plný slev, kde jsou pro zákazníky připraveny slevové kupóny.


* Moderátoři Veronika a Karel Kašákovi
* Finále a vyhlášení soutěže Tvář Centralu
* Módní show
* Hudební vystoupení Terezy Kerndlové
* Vzdušná akrobacie na šálách
* Balancování na koulích
* Jak chutná svět - cooking show s ochutnávkami světových kuchyní
* Narozeninový dort

* Stylový fotoateliér

Dětský program:
* Ovocný raut s čokoládovou fontánou
* Worskhopy - Výroba karnevalových masek a Malování vlajek
* Tetovací salon
* Pohybové hry

Vystoupení v Mostě

20. února 2015 v 12:11 | Kristýna
Tereza bude mít dnes, 20. února, další vystoupení a to v Mostě v kulturní důmě Repre na maturitním plese Podkrušnohorského gymnázia se svými tanečnicemi. Maturantům přeji výbornou zábavu a doufám že se objeví nějaké video nebo aspoň fotky.. =)

Na Sv. Valentýna... =)

11. února 2015 v 9:48 | Kristýna

Novinky stále žádné nejsou, tam mám pro Vás alespoň informace o Terčiných vystoupeních na tento Valentýnský víkend.. :)
Terezka bude vystupovat přímo na Sv. Valntýna (sobota 14. února) a to v Klášterci nad Ohří, kde se v kulturním domě bude konat Reprezentační ples města. Akce je veřejná a Tereza bude vystupovat opět se svými tanečnicemi.. :)
Já to mám samozřejmě od domova strašně daleko, jako vždy.. :D


Více info:
Hraje: Big Band Bonit - Tereza Kerndlová - Mistři v rock n´rollu - Capoeira Axé, brazilské bojové umění - Taneční studio M.
Uvádí: M. Nyklíček, V. Štauber.
Vstupné: 250 Kč (vstupenky jsou slosovatelné)

Další vystoupení Terezy již tento víkend!

28. ledna 2015 v 10:46 | Kristýna
Tereza bude tento víkend vystupovat hned na dvouch plesech a to:
V Žatci v Kulturním domě Moskva (30.1.2015)
a v Chomutově na Chomutovského dětského nadačního fondu (31.1.2015).
Akce jsou veřejné takže kdo můžete neváhejte a zajděte se na Terezu podívat.. =)

16.1.2015 - Klub Mlýn, Blansko !Již Dnes!

16. ledna 2015 v 9:28 | Kristýna
! Nezapomeňte! Již dnes 16.1.2015, Tereza vystoupí v Klubu Mlýn v Blansku v Jihomoravském kraji. Budou nějaké fotečky? =)


16.1.2015 - Klub Mlýn, Blansko

10. ledna 2015 v 13:19 | Kristýna
16.1.2015, tedy v pátek bude mít Tereza vystoupení v Klubu Mlýn v Blansku v Jihomoravském kraji. Takže kdo bydlíte nějak poblíž určitě se zajděte na Terezu podívat.. =) A pokud by tam nějaká dobrá duše pořídila nějaké pěkné fotky, vůbec bych se nezlobila..=)


Tereza a Lád'a Kerndlovi podporují Miloše Zemana v kandidatuře na prezidenta ČR

17. ledna 2013 v 16:14 | Kristýna

Novinky ve zkratce

26. listopadu 2012 v 12:39 | Kristýna

Jak jsem Vám slibovala, zjistila jsem kolikátá se Terezka umístila v kategorii "Zpěvačka" na cenách Český Slavík Mattoni 2012. Tereza se umístila na krásném 12. místě, což je o jednu příčku horší než loni, ale to myslím vůbec nevadí. Každopádně Terezce moc gratuluji k výhře za Videoklip Roku! <3

Jinak zde máte přehled Terčiných vystoupení do konce listopadu, kterých bude ještě několik :)

MĚSTO:DATUM:DOBA TRVÁNÍ:KDE:
'Vystoupení Brno'
Úterý, Listopad 27, 2012 od 16:00
1 Hodina
náměstí Svobody
prezidentská kampaň Miloše Zemana
s tanečnicemi a s Vladimírem Kerndlem
veřejná akce
'Vystoupení Praha'
Čtvrtek, Listopad 29, 2012 od 18:30
1 Hodina
Letiště Václava Havla, Odletová hala - terminál 2
s tanečnicemi
'Vystoupení České Budějovice'
Pátek, Listopad 30, 2012 od 16:00
1 Hodina
Lannova třída
prezidentská kampaň Miloše Zemana
s tanečnicemi a s Vladimírem Kerndlem
veřejná akce

[Óčko]: Bravo TV - 22.11.2012 / 16:35

22. listopadu 2012 v 11:39 | Kristýna
Óčko / Bravo TV / 22.11.2012 / 16:35
Dnes bude Tereza hostem oblíbeného pořadu Bravo TV, který aktuálně moderuje Martin Harich. Na dnešní premiéru se můžete podívat v 16:35 a v repríze v sobotu v 10:00 dopoledne. Co je u Terezy nového a jak okomentovala nejnovější články z posledního vydání časopisu Bravo se dozvíte už dnes odpoledne!

Český Slavík 2012 již tuto sobotu ve 20:20 na Nově

22. listopadu 2012 v 10:59 | Kristýna
Český Slavík 2012 již tuto sobotu ve 20:20 na Nově
Sledujte letošní udílení cen Český Slavík již tuto sobotu 24. listopadu od 20:20 na Nově. Tereza se bude účastnit přímého přenosu a slavnostního ceremoniálu, který proběhne tradičně ve Státní opeře. Bude díky vašim hlasům tento rok v žebříčku nejlepších zpěvaček o něco výš? Promění svoji nominaci v kategorii videoklip roku? Dívejte se už v sobotu večer... =)

20.11.2012 - Tereza v Českých Budějovicích

20. listopadu 2012 v 18:13 | Kristýna
Tereza dnes, 20.11, vystupuje od 17:30 v obchodním centru IGY v Českých Budějovicích. Tak utíkejte at' ji nepropásnete =)


+zpráva od Terezy:

Všechny z Českých Budějovic zvu do obchodního centra IGY!!! Už dnes v 17:30!
Ráda vás uvidím....


12.11.2012 - Tereza v Jihlavě

11. listopadu 2012 v 21:19 | Kristýna
V rámci prezidentské kampaně Miloše Zemana, Terezka společně se svým otcem Ladislavem Kerndlem, vystupuje hned v několika městech. Již zítra ji máme možnost spatřit v Jihlavě na Masarykově náměstí od 16:00, takže doporučuji se zajít podívat určitě nebudete litovat =)

9.11.12 - Tereza v klubu Pantheon

6. listopadu 2012 v 15:01 | Kristýna

Tereza Kerndlová bude hostem ACTION RACING PARTY už v pátek 9.11. v music clubu Pantheon v Plzňi. Takže se nenechte její vystoupení ujít =)

Český Slavík: MTV videoklip roku 2012

11. října 2012 v 11:05 | Kristýna
Český Slavík: MTV videoklip roku 2012

V pětici nominovaných videoklipů na cenu MTV videoklip roku 2012 je také Tepe srdce mý, a proto neváhejte a pokud se Vám videoklip líbí, hlasujte! Hlasování probíhá do půlnoci 18.11.2012.

HLASOVÁNÍ:
Hlasuje se zasláním SMS ve tvaru K 3 na číslo 906 06 06
 
 

Reklama