v... Reportáže

[9.2.2016 - Top Star]: Jak bydlí Tereza Kerndlová

16. února 2016 v 10:50 | Kristýna
Terezka se minulý týden objevila v pořadu TV Prima, Top Star, kde mluvila o svém bydlení. Určitě se na reportáž podívejte, máte možnost vidět jak to u Terezky doma vypada.. :-)

[Video/Rorhovor - Prask.nova.cz]: 27.3 2014 - Tereza Kerndlová se sešla s fanynkou...

3. května 2015 v 16:30 | Kristýna
Rubrika Staňte se reportérem. Divačka Míša si díky Prásku! tak mohla pokecat se svým idolem. Vybrala si zpěvačku Terezu Kerndlovou (27).

Normální, hodná, upřímná a obyčejná holka. Tak by se popsala krásná zpěvačka Tereza Kerndlová, kterou si na rozhovor vybrala divačka Míša.

A jelikož obě milují adrenalin, místo setkání bylo jasné. Holky se vyřádily na Matějské pouti a až pak udělaly rozhovor.

Pro začátek Míšu zajímalo, na co je Tereza ve své kariéře hrdá. "Schody z nebe, ty považuju za hodně extrémní, který zase mají rekord ve sledovanosti na Youtube, dneska už snad přes 11 milionů, takže to beru za velký úspěch," odpověděla Kerndlová.

A co dalšího Míšu zajímalo? Podívejte se na video.

5.4. 2014 - Party ride s Terezou Kerndlovou v Hodoníně

10. ledna 2015 v 13:13 | Kristýna

[20.11.12] - Obchodní centrum IGY (České Budějovice)

25. listopadu 2012 v 17:59 | Kristýna
Mám tu pro Vás jednu krátkou reportáž z obchodního centra IGY v Českých Budějovicích, kde se Terezka zúčastnila módní show a zazpívala několik svých hitů =)

[27.6.12]: VIP Zprávy: - Reportáž z natáčení nového klipu #2.

27. června 2012 v 21:19 | Kristýna
Dnes byla ve VIP Zprávách druhá reportáž (první zde) z natáčení nového klipu Terezy k songu "Tepe srdce mý". V reportáži Tereza mluví o tom jak natáčení probíhá a taky ji máte možnost vidět v několika zajímavých outfitech xD
Skvělá zpráva je, že v reportáži zazní i kousek songu takže se pozorně zaposlouchejte a zdělte mi své názory :) Podle mě bude song na způsob písničky "Všetko sa dá" pro Hotel Paradise :) A klip ve stylu Seleny Gomez - Hit the Lights (aspoň podle scén se mi zdá), ale možná se mýlím xD :)
Schodnout se můžem na tom, že Tereza vypádá v klipu úžasně :)


[26.6.12]: VIP Zprávy: - Reportáž z natáčení nového klipu #1.

26. června 2012 v 21:00 | Kristýna
Již před chvílí jsme mohli vidět živý vstup do VIP Zpráv z natáčení nového klip k songu "Tepe srdce mý". V reportáži Tereza mluví o tom jak natáčení probíhá a taky ji máte možnost vidět v zajímavém outfitu xD

+ zpráva od Terezy:
Natáčíme nový videoklip, už druhý den... Za chvíli bude živý vstup do VIP zpráv... Jestli chcete vědět, jak to tady právě probíhá, dívejte se už za chviličku!!!
Tereza ;)+ps: zítra bude ve VIP Zprávách celá reportáž z natáčení, takže se nezapoměňte dívat :)

iDnes.cz - Nejkrásnější nohy ze všech zpěvaček má Tereza Kerndlová

9. června 2012 v 13:59 | Kristýna

[VIP Zprávy]: 6.6.12 - Nejkrásnější nohy 2012

9. června 2012 v 13:49 | Kristýna
Ve VIP Zprávách odvysílali reportáž o Nejkrásnějších nohách 2012, které nemá nikdo jiný než Tereza Kerndlová :)


VIP zprávy - Tereza Kerndlová a Karel Gott - Zákulisí příprav na jejich vystoupení

8. dubna 2012 v 21:20 | Kristýna
Koukněte se na novou reportáž z VIP zpráv! Karel Gott a já se připravujeme na nedávné vystoupení v Praze...

Užívejte si Velikonoce!
Vaše T.
ODKAZ NA VIDEO -> ZDE

[3.11.11]: V.I.P Zprávy - Tereza natáčela klip s Richardem Müllerem! VIP Zprávy byly u toho...

25. března 2012 v 16:49 | Kristýna

Neviděli jste páteční VIP Zprávy na FTV Prima? Nevadí, mám pro vás již odvysílanou reportáž z natáčení klipu k písni Klid, Mír a Pokora s Richardem Müllerem!


TVNOVINY.sk: Richard Müller v spovednici: S krásnou českou speváčkou nakrúcal videoklip!

25. března 2012 v 16:39 | Kristýna

VIDEO K TOMUTO ČLÁNKU S NÁZVEM Richard Müller a krásna Tereza Kerndlová nakrúcali v kostole! NALEZNETE ZDE!

Tohtoročný Zlatý slávik chystal nový videoklip k duetu Klid, mír a pokora v netradičnom prostredí.
Richard Müller si pre svoj nový singel Klid, mír a pokora vybral krásnu českú speváčku Terezu Kerndlovú, s ktorou nakrúcal videoklip v Kostole sv. Márie Magdalény v bratislavskej mestskej časti Rusovce. "Neviem si spomenúť, či som niekedy nakrúcal s takou krásnou babou," priznal 50-ročný spevák pre redakciu Šoubizu.
Pomalá skladba pochádza z jeho najnovšieho štúdiového albumu Ešte (2011) a niekdajšiu členku českej skupiny Black Milk si pre ňu vybral sám Müller:
"Terezka má veľmi krásny a zmysluplný výraz. Spev nahrala na sto percent tak, ako som si predstavoval. Spieva ako anjel a to som chcel ešte keď som to svojho času dávno písal." Sympatickej brunetke, ktorá s hudbou začínala ešte ako tínedžerka, by chcel zároveň pomôcť preraziť na Slovensku.
Režisérom videoklipu k piesni Klid, mír a pokora, ku ktorej hudbu zložil český pesničkár Xindl X, je Martin Hudák. Ten pre Müllera na jar 2010 nakrútil video k skladbe Už. Nový videoklip bude mať premiéru začiatkom apríla.
Richard Müller sa stal opäť otcom. Má syna Markusa!
Richard Müller je zároveň čerstvým trojnásobným otcom - priateľka Vanda mu vo februári porodila syna Marcusa. Príjemné rodičovské povinnosti však bude musieť o pár dní odložiť, keďže s kapelou vyráža na turné Potichu tour 2.
V rámci Slovenska zavítajú do Bratislavy (10. mája), Piešťan (21. mája), Čadce (22. mája), Ružomberka (23. mája), Humenného (24. mája) a Spišskej Novej Vsi (25. mája). Špeciálnym hosťom jarného turné bude český spevák Dan Bárta.

[7.3.2012] - Top Star Magazín: Šoubyznys jim zničil dětství

8. března 2012 v 17:59 | Kristýna
Pokud jste se včera, 7.3, dívali na Top Star Magazín na Prima Family, určitě Vám neunikla reportáž, ve které se objevila i Tereza. Mluvila v ní o tom, jetli ji sláva "ukradla" dětství :) Sledujte reportáž od 8:40 :)

Pokud video nefunguje, shlédnout ho můžete na tomto odkaze -> zde

Richard Müller mluví o Tereze

26. února 2012 v 17:44 | Kristýna
VIP zprávy ze dne 20.2.2012 připravily rozhovor s Richardem Müllerem, který promluvil také o společném duetu s Terezou a Vy se na to můžete podívat zde v časovém rozmezí 7:16 - 9:22.

[3.11.11]: V.I.P Zprávy - Reportáž s křestu

5. listopadu 2011 v 11:19 | Kristýna
Jak jsem Vám slibovala tak se stalo. Zde máte video z včerejších V.I.P Zpráv, kde byla reportáž ze křtu Terezina alba "Schody z nebe". Video mi bohužel nešlo vložit, tak ho shlédnete kliknutím na obrázek =) Reportáž je hned ze začátku. Pěknou podívanou =)

Na fotky ze křtu se můžete podívat zde.


ČT: Nehasit! Hořím! - Tereza Kerndlová

24. května 2011 v 13:37 | Kristýna
Ve středu 18.5.2011 v 15:25 hodin odvysílala ČT2 dokument z cyklu Nehasit! Hořím! s kdysi začínající Terezou a tentokrát byla Tereza zároveň i hostem ve studiu a v rozhovoru nám prozradila, kam se od dob vzniku dokumentu profesně, případně osobně, posunula.
Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová.Nehasit! Hořím! Zpěvačka Tereza Kerndlová
Zpěvačka Tereza Kerndlová je nenucená, srdečná a milá. Ideální předpoklady pro to dobýt svět nebo aspoň prkna, která znamenají svět. Navíc, když je táta jazzový zpěvák a doma od malička slyší zpěv a hudbu.

V sedmi se začala učit hrát na klavír, v osmi poprvé vystoupila veřejně při křtu tátova CD. Od té doby se s Terezou rozjel kolotoč. Nahráli spolu CD, objevují se v televizi. Kromě zpěvu se stejnou vervou cvičila step. To, co zatím Tereza umí a dokázala, nemá zadarmo. Opravdu dře, proti mnohým svým vrstevnicím odvádí výkon, nad kterým můžeme smeknout. O Terezině talentu není třeba pochybovat.


Pokud jste tento dokument neviděli máte možnost se na něj podívat na Terezčiných oficiální stránkách v sekci Video. Stačí kliknout na tento -> odkaz

VIP zprávy - Videoklip k písni Přísahám

24. května 2011 v 13:31 | Kristýna
VIP zprávy: Videoklip k písni Přísahám

Konečně známe nový singl z očekávané desky Terezky Kerndlové, jmenuje se "Přísahám" a VIP zprávy byly u začátku natáčení videoklipu k této písni. Kousek songu samorřejmě ve videu i uslyšíte. Kdy bude klip se ještě neví.

Pokud video nejde klikněte na tento -> odkaz


Kerndlová opět dráždivá a sexy! Jak to ta holka dělá?

24. května 2011 v 12:19 | Kristýna

Záznam z premiéry pohádky "Na vlásku" ve VIP zprávách

28. ledna 2011 v 14:59 | Kristýna
Ve čtvrtečních VIP zprávách, které vysílá TV Prima v 19:50 hodin, se objevila reportáž o středeční premiéře animované pohádky "Na vlásku", tak se můžete podívat, jaké to bylo :)! A já Vám můžu potvrdit, že to bylo opravdu úžasné :)


Reportáž křtu tulení samičky

14. září 2010 v 17:56 | Kristýna
V sobotu 11.9.2010 se křtila v Zoologické zahradě Ústí nad Labem tulení holčička a její nové jméno Jente jí vybrala její kmotra Terezka Kerndlová. A Vy se teď můžete podívat na reportáž ve Zprávách TV Prima, kterou naleznete v minutách 13:45 až 15:12! :)


Reportáž z natáčení nového videoklipu

19. července 2010 v 12:49 | Kristýna
Ve VIP Zprávách z 16.7.2010 na TV Prima jste mohli vidět reportáž o Tereze a natáčení videoklipu k singlu "Schody z nebe" a teď se můžete podívat i zde, přičemž reportáž najdete v časovém rozmezí od 02:32 do 04:30. Tak se podívejte! :)

 
 

Reklama